Teraz jest Cz 20 wrz, 2018 13:07

[WYDALONY] Podanie - BELGU

• Autor
  • Wiadomość

BELGU

Cywil

Cywil

[WYDALONY] Podanie - BELGU

PostN 03 gru, 2017 14:01

_____
_____
_____
Ksywka: BELGU

Imię: Karol

Data urodzenia: 28.01.1994

Coś o mnie: na Imie Mi Karol, mam 23lata, pracuję, jestem sportowy świrrr, generalnie gram w Arme od roku wiadomo czasu jest mało, ale 400h mam, interesuję się głównie sportem, mimo że skończyłem technika informatyka, to jednak sport najbardziej mi odpowiada, jeśli chodzi o mnie jestem zdeterminowany i cierpliwy, przyjazny nie szukam spiny a tylko i wyłącznie dobrej zabawy z dobrą ekipą :)

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji: szczerze? Nigdy nie byłem w tego typu drużynach, grupach, ale grałem między innymi na Altis i byłem nawet na Aspirantem w Policji, także mniej więcej wiem na czym polega mil-slim, RP bo i również Role Play odgrywałem na popularnych serwerach , stanlakeside, silverlake itp, także jeśli chodzi o wczuwanie się w rolę osoby wirutalnej i prowadzenie postaci w RP to dla mnie jak 2 życie które moge poprowadzić jak tylko chce, nie raz jeździłem na akcje policyjne odbicie Banku czy też stacji, generalnie myślałem nad zakupem gry SQUAD, ale nie przekonała mnie do siebie tak jak to robi Arma, no i grałem tez kiedys w Arma 2 DayZ CHernorus te sprawy, lubię też takie klimaty, ale najbardziej jestem ciekaw jak to jest wczuć się w żołnierza i być na polu bitwy i walczyć o każde istnienie ludzkie !

Interesują mnie następujące role:
Hmm, szczerze, nie jestem pewien kim dokładnie chciałbym być, generalnie mogę być przypisany przez was , uwielbiam strzelać, mogę być Sniperem ukrywać się namierzać cel i informować załogę a mogę także iść na całość i lecieć z Karabinem twarzą w twarz ze swoim wrogiem, to jeszcze jest w miarę do zastanowienia, dzięki z góry za zrozumienie...

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198284864382/

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące graczy, rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL. : Akceptuje Regulamin .
_____
_____
_____

Jon

Generał

Generał

Re: Podanie - BELGU

PostN 08 lip, 2018 07:04

Gościu okazał się być kosmicznym wręcz debilem z brakiem zrozumienia podstawowych kwestii.

Jeszcze nigdy nikogo nie banowaliśmy tak szybko :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Rekrutacja