Teraz jest Śr 13 gru, 2017 01:28

PSZ: Polskie Siły Zbrojne - temat główny

Centrum informacyjne i dyskusyjne moda.

Moderator: PSZ

• Autor
  • Wiadomość

Maćko

Generał

Generał

Re: PSZ: Polskie Siły Zbrojne - temat główny

PostN 02 kwi, 2017 11:52

markooff napisał(a):Tak z czystej ciekawości , czy jest gdzieś może (na forum np.) jakiś temat z technikaliami bardziej - tzn. w czym na czym itp robicie (modelujecie, animujecie itd) ?

Głównie:
- 3dsmax
- photoshop
- substance painter
- xnormal
- notepad ++
- narzędzia BIS do army
- pboproject
- tortoise svn

markooff napisał(a):. No a poza tym miałem niedawno jeszcze dośc konkretne plany do zrobienia osobnego moda TYLKO z samymi MSBSami ale za t ow najnowszych , rozwojowych wersjach (także bull-pupy i także nowe 7,62 ..) Na razie jednak , z braku czasu i trochę dokumentacji (ta może jeszce dostanę) na planach się skończyło.

Na chwilę obecną mamy 2 warianty MSBS'a - z lufą o długości 254mm i 406mm. Dodatkowo względem pierwotnej wersji moda (z grudnia 2015), MSBSy mają już celowniki mechaniczne MBUS. Gdy tylko ogarniemy Rosomaka (który miał i nadal ma najwyższy priorytet) zajmiemy się wariantem MSBSa z granatnikiem, a później bull-dupy :P
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm

markooff

Cywil

Cywil

PostWt 04 kwi, 2017 19:14

Maćku,

dziekuje za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź :)
Pytając o oprogramowanie chciałem porównać mój skromny zestawik do tego którego używa na codzień Wasz zespół
widzę wiele wspólnego mimo paru róznic (np. ja pod dobrych kilku lat preferuję Blendera ponad 3dMaxem, ale to tylko takie "moje fanaberie" :) :P ) . Gdybym miał odrobinę więcej wolnego czasu (co to był "wolny czas", kiedyś znałem to słowo) spróbowałbym najchętniej swoich sił robiąc coś (nawet drobnego) dla Waszego projektu, niestety ilość roboty jaka obecnie na mnie spada uniemożliwia mi praktycznie angażowanie się w najbardziej nawet interesujące mnie inicjatywy 'pro publico bono'....
Mam nadzieję że to się zmieni :) Jedyne na co mnie stać w tej chwili to propagowanie we własnym środowisku Armowym
Waszej strony i samego projektu - jeśl imacie jakieś oficjalne logo (banner) chętnie je zamieszczę .

Tak czy inaczej dziękuję bardzo za informacje i życzę Wam Wszystkim
powodzenia i wiele, wiele sił i samozaparcia
(no i radości z wdzięczności nas, graczy rzecz jasna :) ) !

Jon

Generał

Generał

PostN 16 kwi, 2017 22:59

DRUGA WERSJA MODA PSZ: POLSKIE SIŁY ZBROJNE WYDANA

Witajcie. Od ostatniego (i jednocześnie pierwszego) wydania moda minęło trochę czasu. Wiele rzeczy się zmieniło, po drodze wystąpiły różne przeciwności losu (patche BIS), które powodowały, że wersja po wersji kolejne elementy moda przestawały działać lub powodowały błędy. Punktem kulminacyjnym stał się moment wydania patcha 1.68, po którym używanie moda stało się bardzo problematyczne.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na przyspieszone wydanie nowej wersji PSZ. Zaznaczamy, iż jest to nadal niekompletna wersja ALFA. Zatem mimo iż wraz z nowym wydaniem dodane jest kilka nowych, fajnych rzeczy, to nadal brakuje co najmniej kilku ważnych dla naszej wizji (i dla kompletnych misji) elementów. Trzeba mieć także na uwadze, że chociaż projekt wsparły nowe osoby (zwłaszcza kolega Istar, który dołączył w połowie 2016 i dzięki któremu możecie podziwiać część elementów nowego wydania), wciąż jest to praca ledwie kilku osób, które robią non-profit, po godzinach i kiedy mają ochotę (a czasami nie mają :P). I żeby było jasne - ta wersja nie zawiera Rosomaka.

Wesołych Świąt Wielkanocy, drodzy Państwo.

Obecna wersja moda to ALFA 0.68.1103 - lista zmian względem wersji z grudnia 2015:

Spoiler:

Wraz z aktualizacją moda do wersji 0.68 wprowadzone zostały również nowe funkcje moda. Są to możliwość ustawiania losowych/spersonalizowanych numerów rejestracyjnych i bocznych na pojazdach, oraz ulepszona balistyka celowników Leupold i PCS. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w pliku readme, w zakładce Funkcje.

Oprócz tego wprowadziliśmy nowy opcjonalny plik - dodatkowe ustawienia klawiszy sterowania, więcej informacji w pliku KeyboardPresets.txt. Aktualnie dodaje to możliwość np. szybkiej zmiany broni pod klawiszami numerycznymi.

Do poprawnego działania moda WYMAGANE jest CBA w wersji 3.2.1 lub nowszej.

DOWNLOAD

- PSZ Mod v0.68.1103 @ ArmACenter.PL
- PSZ Mod v0.68.1103 @ ModDB
- PSZ Mod v0.68.1103 @ MS Azure
- PSZ Mod v0.68.1103 @ Goggle Drive
- PSZ Mod v0.68.1103 @ MEGA

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Pierwszy post uaktualniony. Enjoy!

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Gratysik

Szeregowy

Szeregowy

PostPn 05 cze, 2017 17:00

Panowie ,a czy nie próbowaliście kontaktować się z Vilas'em ws. portowania jego contentu z A2 pod A3? Swojego czasu dużo grywało się w A2 na jego addonie Modern Polish Army and Police - Military . Nawet widziałem w creditsach znajome nicki współtwórców (min. Maćko - jeśli to inna osoba proszę o sprostowanie) ;). O ile "Rosiek" jest już -nazwijmy to- Wasz rdzenny ,to może przydałoby sie zasięgnąć contentu i zbudować (zedytować) coś z czegoś? A jest z czego wybierać ;) ,gdyż chętnie wykorzystałbym "Languste", "Dane" tudzież poczciwego Honkera albo Jelcze i Stary w różnych wariantach ;>. Wówczas może powstać z Waszych rąk coś pokroju Community Upgrade Project. Widziałem gdzieś na forum Vilas pisał, że zezwala na modyfikację contentu dla dobra community.
Niemniej jednak "chapeau bas", że po takich huśtawkach jakie serwuje BIS są ludzie ,którzy mają chęć do tworzenia publicznego moda PSZ do Army 3 :spoko:

Pozdrawiam

Jon

Generał

Generał

PostWt 06 cze, 2017 20:56

Echhhh...

Odpowiedź brzmi, forever and ever - N I E.

Rozumiem, że nie każdy musi znać historię (właśnie m.in. tego nicka w creditsach) czy też jakiegoś swetra.

Ale musicie też zrozumieć jak za każdym razem takie pytania podnoszą ciśnienie.

Vilas to psychopata. Wraz ze swoim chłopakiem Jackiem obrzucali nas wiadrem pomyj, nazywając bezpodstawnie złodziejami i próbującymi swoje urojone bajki wcisnąć wszystkim. Z takimi ludźmi nie ma współpracy.

I już.

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Gotchi

Cywil

Cywil

PostŚr 19 lip, 2017 11:47

Jeżeli wcześniej udzieliliście na to odpowiedzi to wybaczcie, natomiast moim pytaniem jest - planujecie wrzucić owy mod na steam workshop?

Jon

Generał

Generał

PostŚr 19 lip, 2017 13:14

Tak.

~ Ronald Reagan

Gotchi

Cywil

Cywil

PostŚr 19 lip, 2017 14:19

Jesteście w stanie określić kiedy zawitacie na workshopie? :P

Jon

Generał

Generał

PostŚr 19 lip, 2017 14:26

Kiedy wersja Workshopowa będzie gotowa.

~ Ronald Reagan

Blacked1234

Cywil

Cywil

PostPn 21 sie, 2017 15:58

Witam. Na Facebooku żadnych nowości od kwietnia, to znaczy, że pracy zostały porzucone, zatrzymane czy po prostu nie udzielacie informacji?

Maćko

Generał

Generał

PostWt 22 sie, 2017 16:53

Prace nadal trwają, ale przypomnę po raz kolejny - nad modem pracuje w porywach do 4 osób.

Jon napisał(a):Trzeba mieć także na uwadze, że chociaż projekt wsparły nowe osoby (...), wciąż jest to praca ledwie kilku osób, które robią non-profit, po godzinach i kiedy mają ochotę (a czasami nie mają :P).

Gdy będziemy mieć coś wartego pokazania, to z pewnością podzielimy się nowymi informacjami :)
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm

Jon

Generał

Generał

PostCz 24 sie, 2017 16:01

Ja dla odmiany napiszę trochę dosadniej niż Maćko.

Próbujesz nas zirytować, czy dodałeś za mało punktów w drzewku Social Skills?

~ Ronald Reagan

mk12

Cywil

Cywil

PostPt 25 sie, 2017 15:37

Odkurzyłem swoje konto tylko i wyłącznie po to żeby to napisać:
Pobrałem moda PSZ z armaholic jak każdego innego, a że zobaczyłem w nazwie "Polish" to nawet nie patrzyłem na zdjęcia tylko od razu download. Jak otworzyłem moda w symulatorze osiwiałem z wrażenia. Bawiłem się nim cały dzień i całą noc, później jeszcze cały dzień i chciałem też kolejną noc ale nie dałem rady. (uroki urlopu) :D A cały mój lament sprowadza się do tego że chciałbym bardzo pogratulować twórcom świetnie wykonanej modyfikacji, oczywiście nie obyło się bez małych kruczków, ale mod bez błędów jest jak żołnierz bez karabinu. Świetna robota Panowie! :spoko:
Pozdrawiam!

Jon

Generał

Generał

PostSo 26 sie, 2017 13:14

Dziękujemy bardzo za miłe słowa :) Poza tym mam nadzieję, że to siwienie nie za mocne, jeśli jednak - to lepiej zaopatrzyć się już za wczasu w dobrą farbę do włosów, bo za jakiś czas możesz osiwieć bardziej ;-)

~ Ronald Reagan

PrzeSzczep

Cywil

Cywil

PostSo 09 wrz, 2017 09:20

Kawał dobrej roboty. Jak by było trzeba załatwić jakieś zdjęcia czy cokolwiek o naszym sprzęcie to służę.
Poprzednia strona

Powrót do PSZ: Informacje