Teraz jest Wt 19 mar, 2024 07:42


CD-Key ArmA2 Free i przyszłość ArmA2

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: CD-Key ArmA2 Free i przyszłość ArmA2

PostCz 17 kwi, 2014 14:18

Nie będzie problemów o ile po chamsku odpalisz ArmA2 jako mod. Kliknij mnie.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

triodak

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 23 sty, 2018 19:21

Re: CD-Key ArmA2 Free i przyszłość ArmA2

PostWt 23 sty, 2018 19:47

Witam,

wiem że Arma 2 free na początku roku 2018 to trochę archaizm ale lubię tą grę :)
Zapoznałem się z nią chyba rok po tym jak Bohemia zlikwidowała wsparcie dla wersji Free (za słaby komputer miałem wcześniej)
Z tego też powodu nie uzyskałem nigdy swojego CD-KEYa. Grałem na kluczu (do wersji Free) znalezionym gdzieś na necie.

Dziś nadal działa jeden i zapewne ostatni serwer z Arma 2 free ale niestety nie mogę dołączyć do gry.
Automatycznie dostaję kicka. Podejrzewam że dlatego że mój klucz jest w użyciu przez innego gracza. Nie mam co do tego pewności.

Może ktoś z Was kto normalnie uzyskał klucz od Bohemii i już kompletnie odstawił wersję Free 'oddałby' mi swój klucz na PM?
Byłbym wdzięczny. Wiem że prośba nietypowa ale nic nie szkodzi zapytać. Może jakaś przychylna dusza się znajdzie :)
Poprzednia strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron