Teraz jest Cz 28 mar, 2024 11:09


Problem z misją Dogs of War

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

Problem z misją Dogs of War

PostPn 23 lis, 2009 23:02

Z problemem spotykam się po raz pierwszy, do tej pory nigdy mi się jeszcze takie coś nie zdarzało, może ma to związek z misją.

Otóż pojechałem sobie T72 na południe (na pn ani razu mi się to nie przytrafiło), w celu zajęcia stolicy i wiosek leżących po drodze. Wszystko fajnie - rozwalam sobie "konwoje" UAZów i innych BRDMów aż miło, gdy nagle gra się po prostu zawiesza. Słychać tylko ostatni[o wydawany] dźwięk, obraz staje w miejscu, tak jakby za chwile miałby pojawić się ukochany ekran z napisem "Receiving...". Niestety mogę sobie tak czekać i czekać, bez skutku. Nie działa nic, nawet Alt+F4 (o alt-tabowaniu nawet nie wspominam), można tylko resetować.
Po ponownym wczytaniu gra wiesza się w praktycznie tym samym miejscu. Wczytałem więc wcześniej i dojechałem do stolicy (wiochę tym razem zająłem bez problemów) i znów to samo.
Jako że, misja jako jedyna w kampanii, czasem mi zwalniała (Receiving...) i uznałem, że może to jest przyczyną, tak, więc zmniejszyłem sobie grafikę na bardziej wydajną, ale jw. - zawiesiło się tym razem w Chernogorsku.

Mieliście podobne problemy? Co można poradzić?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 24 lis, 2009 01:19

wersja gry?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 24 lis, 2009 01:35

Polska, 1.04.59026. Czy beta nie pamiętam... Nie chce skłamać, ale chyba nie. Da się to jakoś sprawdzić (jest napisane, że beta)?
Ostatnio edytowano Wt 24 lis, 2009 01:54 przez Boris, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 24 lis, 2009 01:36

beta czy full?


W jednej z ostatnich bet były jakieś problemy z crashami, może w tym rzecz?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 24 lis, 2009 20:15

Any ideas? Co z tą betą w końcu?
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostŚr 25 lis, 2009 01:01

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostŚr 25 lis, 2009 21:09

Ok, zassałem. Musiałem zrestartować, bo kontynuować się nie dało. Zobaczymy czy pomoże, choć póki co i tak wydaje mi się, że wydajność się poprawiła.

Grunt żeby nie było crash'y...

EDIT:

Toż to jakieś żarty są! Już było dobrze, ale nie... Tym razem krzaczy się pod koniec, w Elektrozawodsku.
Znów tylko "Odbieranie..." [zaczyna się tak robić w "ostatnim" etapie - rajdzie w kierunku gł. bazy ChDKZ] co chwile, a jak już kompletnie nie może to wypieprza do pulpitu (choć przynajmniej system jest nadal sprawny, nie jak poprzednio :neutral: ).

WTF? Nie wiem no, kurde wiem, że podane przez BI wymagania są zaniżone, ale na prawdę trzeba mieć cztery rdzenie i tysiące mega RAMu żeby pociągnąć tą misję? Ludzie...

Mam 2 rdzenie po 3 Ghz , 2 GB RAM, 8800 GT i mimo, że to potwór nie jest to spełnia ZALECANE wymagania gry, prawda? Bo już sam nie wiem co jest problemem w tej trefnej misji... :co:

Kocham Armę, no ale 6 raz restartować (tą poniekąd najdłuższą misję...) mi się nie chcę :razz:
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostŚr 02 gru, 2009 00:00

Help me please, bo chce już to zakończenie zobaczyć i zabrać się za inne kampanie... :cry:

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron