Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:56


Operacja Caldera

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

eJay

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Pt 04 lis, 2005 10:57

Operacja Caldera

PostŚr 17 mar, 2010 23:43

OPERATION CALDERA v 1.0

Obrazek

Krótkie wprowadzenie: Misja rozgrywa się na północy Czarnorusi. Rosyjskie konwoje przewożą dużo amunicji i broni do miast oraz lotnisk. Nazywasz się Joe Wright - jesteś specjalistą od infiltracji - i musisz zdobyć informacje o terminach dostaw i tras. Poprzednie operacje nie powiodły się. Dlatego twoja wyprawa obarczona jest sporym ryzykiem. Nie daj się wykryć! Omijaj patrole i wróć do dowództwa wraz z cennymi dokumentami.

WYMAGANIA
===========================================================

ArmA 2 w wersji 1.05
Misja nie wymaga dodatkowych addonów!

Czym jest ta misja? To klasyczna, prowadzona fabularnie historia rodem z OFP (;)), czyli skradamy się ile się da i zdobywamy informacji tyle..ile się da ;) Fani Gastovsky'ego powinni być usatysfakcjonowani. Co ponadto? Voice acting, komunikaty radiowe, wybór broni w briefingu i własna muzyczka (ale nie za wiele).

ZNANE BŁĘDY
===========================================================

- niektóre ujęcia kamer w cutscenkach
- zachowanie AI
- czasami gra niepoprawnie odpala się z poziomu menu. W takim przypadku należy odpalić grę z folderu Missions (jeżeli pliki PBO macie skojarzone z Armą 2 to gra sama odpali od razu misję).

LINK - http://crazyhussars.arma2.pl/pliki/Oper ... dera10.zip

Misja nie jest perfekcyjna, ale wydaje mi się fajna i grywalna ;) Życzę przyjemnej rozgrywki.

Aha - to jest polski excluxiv, zachód otrzyma to w poniedziałek :]
Offline
Avatar użytkownika

Artek3333

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Śr 18 lip, 2007 19:17
  • Lokalizacja: Żywiec

PostN 21 mar, 2010 18:05

Zagrałem sobie tą misję, i powiem, że fajna. Dla mnie najważniejszy jest klimat, a w tej misji go znalazłem. W ogóle lubię skradanki i cichą eliminację wrogów. :grin: Uważam misję za świetną. :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Dodo

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): So 31 paź, 2009 20:26
  • Lokalizacja: Piaseczno

PostPn 22 mar, 2010 14:12

Bardzo fajna misja. Ładne intro, ciekaw jestem jak zrobiłeś tak ładnie jeżdżący konwój. Chociaż wg. mnie w briefingu lepsza by była konstrukcja Sytuacja, informacje, wykonanie i ew. twórcy.
Polecam zagrać :smile: .

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron