Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 22:23


Komp pod ArmA2

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

rad

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 18:56

PostŚr 16 cze, 2010 13:43

MaxiKaaz napisał(a):Może (...) WNR3500L od Netgeara

Teraz mam dylemat: isc w koszty i lepsza jakosc, czy moze zaoszczedzic i kupic WL1600GL - na komputroniku w tej chwili jest za 140. Gdyby dzialal na nim SDmod, chyba wzialbym jednak jego - ostatnimi czasy moj budzet jest oslabiony. Ale moda nie ma, wiec mam ciezki orzech do zgryzienia. 802.11n, USB, lepszy proc, wiecej RAMu kusza :P

P.S. Setny post. Chyba jeszcze na zadnym forum nie napisalem tyle postow... Naszla mnie refleksja, wiec koncze pisac :P
Offline

MaxiKaaz

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): So 16 lip, 2005 13:47
  • Lokalizacja: Łódź

PostŚr 16 cze, 2010 14:08

No to jak już chcesz grzebać w sprzęcie ... to jednak WRT, ostatnio nawet pojawiła się rozpiska, jak wyprowadzić z niego USB - i działa (!). Transfery nie powalają, na poziomie takim jak SDmod, ale można podpiąć dużo większe nośniki... choćby HDD. I odpada problem ze sterownikiem do większych kart (SDHC).
A jak Ci się nie chce macać lutownicą - to do WhiteRussian były sterowniki dla NDAS. I miało to wtedy przyzwoite transfery, bo prawie tak szybko jak interfejs sieciowy. Do tego OpenWRT pozwalało uruchomić mnóstwo usług na takim zestawie.

Wszystko zależy, do czego ma służyć ten router :) i jak dużo chcesz z niego wycisnąć.

Jak już będziesz szukał jednak Linksysa - to polecam WRT54GS w wersji 1-3. Miał 32MB RAM i 8MB FLASH (lub WRT54G-TM tożsamego z GS v.3).
Poprzednia strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron