Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:15


Problem z BattlEye

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Minamir

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 16 lip, 2010 19:24
  • Lokalizacja: Warszawa

Problem z BattlEye

PostPt 16 lip, 2010 20:24

Witam, to mój pierwszy post na forum.

Kilka dni temu kupiłem Armę 2, zachęcony głownie filmikami z A2C i opiniami że "ponownie czuć klimat wojny jak w OFP", a we Flashpointa zagrywałem się godzinami (w single, bo miałem wersję z CD-Action bez dodatku i nie bardzo szło grać po necie).

Zainstalowałem grę, potem patcha 1.07 i po krótkich testach single chciałem wejść na jakiś serwer. Wybierałem takie "no mods" lub "no ACE". Plik misji się pobierał, można było wybrać stronę i żołnierza, jednak po kliknięciu ok po chwili lądowałem z powrotem w lobby.

Poczytałem, że mogą być problemy z patchowaniem od razu do 1.07, więc ściągnąłem patche 1.04, 1.05 i 1.05>1.07 i je zainstalowałem (przy 1.05 instalował się BattlEye). Od tego czasu mogę wejść na serwery, jednak po chwili dostaję kicka z powodu "BattlEye client not responding" i ląduję w lobby. Grę przeinstalowywałem wielokrotnie, próbowałeś podmieniać .dll'kę ściągniętą ze strony BattlEye jednak to nie pomogło. Wyłączałem też większość programów które chodziły w tle, w tym firewall, antywirus, ATI CCC, profiler joysticka, Daemon Tools czy aplikacja od Realteka.

Mój konfig:

Intel E5300 @ 2.6GHZ
Gigabyte GA-Q35M-S2
2GB RAM 800
XFX HD 4850 512MB
Win XP SP3

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio edytowano N 18 lip, 2010 13:56 przez Minamir, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 16 lip, 2010 21:55

http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=69706


W pierwszej kolejności spróbuj dodać .dlle (BEClient.dll, BEServer.dll) do "wyjątków" zapory czy AV.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Minamir

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 16 lip, 2010 19:24
  • Lokalizacja: Warszawa

PostPt 16 lip, 2010 22:48

Do wyjątków dodawałem, nawet wyłączałem zaporę czy AV - wciąż widzę ten komunikat.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 16 lip, 2010 23:07

Także zapory systemu Windows?


Jeśli tak, to wedle niektórych to może być kwestia routera (patrz - post Volkova z linka, który podałem) - spróbuj podpiąć net bezpośrednio do komputera i zobacz czy problem wciąż występuje.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Minamir

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 16 lip, 2010 19:24
  • Lokalizacja: Warszawa

PostSo 17 lip, 2010 00:24

Winny był ruter, podłączyłem modem i działa. Router idzie jutro więc do wymiany, i tak miałem z nim kilka problemów.

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron