Teraz jest Pt 29 mar, 2024 17:41


Zostałeś wyrzucony z gry

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Uone

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 31 sty, 2007 18:37
  • Lokalizacja: Siedlce

Zostałeś wyrzucony z gry

PostSo 07 sie, 2010 05:15

Witam
Mam taki problem :cry: :
Chodzi o MP, wywala mnie z każdego serwera po załadowaniu misji z takim oto komunikatem:"Zostałeś wyrzucony z gry(battleye:missing os privileges(run game as administrator))".Dodam że w podstawowej armie 2 ten problem nie występuje.Grę(OA) mam od wczoraj, zauważyłem zmianę w loby zamiast tabeli z graczami są dodatki, narazie nie tykam ACE ale na pozostałych serwerach jest jakieś expansion i ca. może w tym jest problem że tego nie mam? .Nie bijcie :boks: jeśli moje pytanie jest głupie :oops:
Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostSo 07 sie, 2010 08:48

Jeżeli masz ArmA 2 + Arrowhead to masz CA i expansion. Zastosuj się do polecania błędu (uruchom grę jako administrator).
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Uone

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 31 sty, 2007 18:37
  • Lokalizacja: Siedlce

PostSo 07 sie, 2010 09:21

Dzięki za szybką odpowiedz,tak mam OA zainstalowaną na podstawową Arme 2, czy w tym przypadku uruchom = reinstaluj ? :oops: :co:
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostSo 07 sie, 2010 12:21

Jeśli masz W7/Viste to ppm na skrócie -> właściwości -> zgodność -> poziom uprawnień -> uruchom ten program jako administrator.

Jeśli masz XP to Ci nie pomogę bo nie pamiętam jak to się tam robiło.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Uone

Cywil

Cywil

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 31 sty, 2007 18:37
  • Lokalizacja: Siedlce

PostSo 07 sie, 2010 13:00

Podziękowania Maćko, mam W7 zrobiłem według instrukcji, wszystko jest ok. Do zobaczenia na serwerach.
Offline
Avatar użytkownika

Kosa

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 wrz, 2010 14:28
  • Lokalizacja: NML

PostWt 07 wrz, 2010 19:04

Witam jak to przystało na nowego uzytkownika forum chciałem uzyskać w miarę łaskawie odpowiedź , na moje pytanie. :twisted:

ok bez piep.... "no".

Brawie sie w w armę od samego początku jej wydania arma 1 i arma 2 i OA no i kilka długich latek kiedyś w OFP. Ale nie na tyle profesjonalnie by sobie samemu z tym poradzić.

moim problemem jest MP które wywala mnie a wygląda to tak:
lista gier online -> wybieram np. Warfare -> od razu czarny ekran jakby sie łączył tylko z komunikatem Utracono sesję lub zostałeś zablokowany lub zostałeś wyrzucony z gry.

Tyle ze nie jest tak ze wszystkimi grami. Najpierw myślałem ze to wina Battleeye ale serwy gdzie pokazuje sie z lewej strony ikonka ( żółte kółeczko z "?" ) wymagają EYE ale niektóre serwy mnie podłączając a inne Patrz wyżej. Arme 2 mam orginał + arma 2 OA oryginał na to 1.54 lite + plik co tam ważył 40iles MB zapodany na tym forum. i tak tak włanczam jako admin, defender mi nie blokuje i potrafię czytać do której gry potrzeba ACE ( bo ACE jakoś nie używam ) kompa kupiłem specjalne pod arme wiec z tym nie bedzie problemów :
ADM Phantom Quad core 2,31
4 GB DDR III
nVidia GTX 260 1782 MB
Vista 64b
+pare tuningowych bajerów.
Pytanie czego to wina i czy to znaczy że muszę kupić orgietkę z brytolami i jeśli tak czy dostępna przez steam będzie współdziałała z tymi armami z płytek ?

Dziękuje za wszytkie pozytywne i tym bardziej negatywne odpowiedzi i opinie :D

p.s. naprawdę dziwne ze w OA trzeba mieć lepszego kompa niż do poprzedniej army przecież to w końcu pustynia?
ASG to moje życie www.asg-nml.pl/forum
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 wrz, 2010 19:26

Witaj

Pustynia OA jest [o ironio!] dużo bardziej wypasiona wizualnie - ale to temat na inną dyskusję.


"parę tuningowych bajerów" - nie wiem o co cho, ale jeśli coś masz podkręcone to spróbuj... "odkręcić".

Mnie kiedyś często kraszowało\zwieszało ze względu na przesadzony overclocking karty graficznej. Może i u Ciebie to występuje? Bo szczerze mówiąc trudno sobie wyobrazić problem... wgrywałeś jakieś addony?

Druga sugestia - przeinstaluj grę. Może coś się rypnęło przy instalacji, zdarza się. Usuń wszelki ślad po starej zainstalowanej armie, po czym:

-> Zainstaluj Armę 2
-> Zainstaluj OA
-> sam Ci zupdate'uję armę 2 z 1.00 do 1.07, jeśli nie to warto ściągnąć sobie 1.05 i zainstalować przed instalacją OA, potem patch 1.52 dla OA i dopiero wtedy OA 1.54 + fix.
-> Oczywiście BattleEye też zainstaluj od nowa.

Sprawdź czy poza patchem 1.54 nic nie wywala błędów - może uszkodzona płytka? No i powiedz... jak wygląda sprawa gry w SP? Tam nie kraszuje?

Oprócz tego to już nie wiem... winić można chyba tylko soft spoza gry. Niestety więcej pomysłów nie mam.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kosa

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 wrz, 2010 14:28
  • Lokalizacja: NML

PostWt 07 wrz, 2010 19:42

Dziękować zrobie jak powiedziałeś.
1. Nie dodawałem żandynch addonów.
2. Na single niema żadnych problemów.
3. Tuningowe bajery ( nic nie podkręcałem w systemie ) to są hmmm... jak to nazwać zestawy zewnętrzne podłączane do karty i procka ( lepsze odpowietrzanie stabilizacja jakiś tam pierdołów i jakies 2 pierdółki nawet nie wiem co robią :D. suma = nic w systemach nie podkręcałem.

Kolega z teamu tez maniak arrmy tylko że on już bardziej zaawansowanie sie w to bawi ( niejaki MAZA ) sam robi addony pojazdy i ETC ( moze nie wyj... kosmos ale zawsze ) i specjalnie pojechałem do niego ma to samo co ja ( tylko ze u niego troszkę więcej serwów działa ) ale pyzatym UTRACONO SESJĘ ZOSTAŁEŚ ZABLOKOWANY BAN :cisza: Tylko ze on ma jeszcze na to samo co ja jakiś beta patch.
pozdro jak zrobie to odpowiem pozdro.

p.s. płytka sprawna na 2 kompie tez sie bez problemu instaluje i SP działa super.
ASG to moje życie www.asg-nml.pl/forum
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 wrz, 2010 19:52

Ooo, Maza. Maza nie jest zbyt lubiany w Polskiej społeczności, w tym u nas... za kradzież i podpisywanie się pod czyimiś pracami swoim nickiem. Wcale SAM nie robi addonów... ;]

Może kwestia różnic pbo między wersją międzynarodową a Polską, może... ping?

Ciężko określić. Ostatnim co mi przychodzi na myśl jest oprogramowanie typu Deamon Tools albo PowerISO (chociaż obecność tego ostatniego mi np. problemu nie robi). Być może jest w jakiś sposób, lub na konkretnych ustawieniach będzie wykrywane przez BattleEye lub zabezpieczenia army [zmodyfikowany starforce].


aha, no i pamiętaj że część serwerów jest blokowana podczas gry - by wchodzący ludzie nie psuli rozgrywki\balansu\nie robili lagów wchodząc. Chociaż to raczej mały ułamek, na pewno nie większość.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kosa

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 wrz, 2010 14:28
  • Lokalizacja: NML

PostWt 07 wrz, 2010 19:59

Tak mam Daemon'a hehe widze że dobrze trafiłem. Już usuwam.

Jak wszystko zrobię podam odpowiedz.

Ps. podasz linka do ACE 2 dlaczego? Chwiałbym z wami zagrać. Widzę co jakiś czas wasz serw na liście i jakoś przemóc się nie mogłem. może da radę w tą sobotę?

Maza.. no cóż widzę ze lepiej wychodzi mu bieganie z repliką m16 niż obcowanie w necie haha ( ok koniec wątku o nim )

Sorry za offtop
ASG to moje życie www.asg-nml.pl/forum
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 wrz, 2010 20:19

Instalacja ACE 2, wersja OA.


Dałoby radę w tą sobotę.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Kosa

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 wrz, 2010 14:28
  • Lokalizacja: NML

PostWt 07 wrz, 2010 23:58

OK czas na odpowiedz.

powiem co zrobiłem najpierw.

1. Wy instalowałem obie army,
2. Cały folder po armie do kosza,
3. wszystkie pliki z nazwą lub domeną arma do kosza te które znałem i były tak podpisane,
4. Po armie na kompie ni śladu,
5. odinstalowanie Daemona,
6. Instalacja Arma 2,
7. Instalacja OA ( miedzy czasie automatycznie arma 2 sie aktualizowała ),
8. Ściąganie paczy 1.52 + 1.54 + fix zainstalowanie po kolei,
9. odinstalowanie już zainstalowanego na nowo Battle i ponowne zainstalowanie :cfaniak: ,
10. przed odpaleniem gry Włączenie przez administratora arma2oaserver.exe ( tam sie wyświetlił komunikat miedzy innymi komunikatami o aktualizacji battleeye ),
11. uruchomienie przez administratora army oa,
12. wejście na MP,
13. WIELKA RADOŚĆ.

TAK TAK działa jest ideał każdy wcześniej nie odpalający serw pozwala na wejście z żółtych ikon porobiły się zielone jak w Arma 2.

Wyżej wymienione czynności wykonałem w kolejności chronologicznej za poleceniem Admina na systemie Vista 64b

DZIĘKUJE ŚLICZNIE
:spoko: :spoko: :spoko:
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez Kosa, łącznie edytowano 1 raz
ASG to moje życie www.asg-nml.pl/forum
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 08 wrz, 2010 01:39

Drobiazg, happy to help ;)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron