Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 21:15


wybór karty graficznej

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Cis

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): N 24 sty, 2010 20:25
  • Lokalizacja: Gdynia

PostPt 19 lis, 2010 19:40

jestem w szoku ze wypuscili takiego cos, chyba tylko Jon nie narzeka na spadek wydajnościowy Army po ost. patchu.


Jon: lol, akurat ja po nim jadę strasznie i bardzo często, właśnie z tego powodu
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez Cis, łącznie edytowano 1 raz
Zrzęda i moczymorda. Nieodpowiedzialny kunktator nawet.
Offline
Avatar użytkownika

Precel

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Śr 10 lis, 2010 22:43
  • Lokalizacja: Poznań

PostPt 19 lis, 2010 20:08

Jager napisał(a):Panowie nie wiem o co kaman już wszystkiego wypróbowałem. Od czasu do czasu wszystkie HMMV , Pragi i część Land Roverów oraz Hiluxa widzę jako skład prostokątów ze sobą sklejonych. Nie wiem od czego to jest ale mnie szlag trafia bo karta za milion pieńcet sto dziewińcet i mnie to wkurza! Zrobiłemse update sterowników i to wcale nie pomaga. Co ciekawe raz widzę wszystko idealnie a raz nie. Ma ktoś pomysła o co kaman??? Wszystkie ustawienia mam na maxa. Pod A2 nie było takich sytuacji wogóle zaś pod OA bywają. Mało tego nieraz patrzę na budynejk i tekstur nie ma. Robią się po jakimś czasie dopiero. Co ciekawe zmiana rozdzielczości czy szczegółowości nic w zasadzie nie daje.


To może być nie przez patcha, a grzejącą się kartę graficzną. Sprawdź temperatury i kiedy będą za wysokie (od 60-65 stopni w górę) to zdejmij obudowę, weź wacik w rękę i przeczyść ją z kurzu - w wiatraczku pogrzeb, powyjmuj każdy kurz.
Pomaga - mnie się karta resetowała, ponieważ przy Devil May Cry 4 temperatury dochodziły do 105(!) stopni.
Jeżeli to nie podziała, to sprawdziłbym czy nie przestawiły się zegary procesora oraz pamięci karty.

Jeżeli to wszystko nie pomoże - to sądzę, że to przez 1.55...(chyba, że problem miałeś wcześniej)
STEAM: qn_ik_master
Xfire: Precel123
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPt 19 lis, 2010 20:38

Jest łatwy fix dla tego patcha. Mi i wielu innym działa.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 19 lis, 2010 20:52

Owszem, sugerowane przez Ciebie -exThreads=3 w linii komend, niestety nie daje to aż tak wielkich efektów (no ale na Takistanie już da się grać)


Dalej irytują zmiany LOD.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Tedi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): So 30 paź, 2010 14:06

PostSo 20 lis, 2010 16:48

Musze powiedzieć ze po instalacji patha 1.55 mój komputer osiągał szczyty temperatury. Wywalało mnie z Army po 30 - 40 min gry. Komp się grzał na maxa - z resetem włącznie. Oczyszczenie wiatraków i radiatorów bardzo pomogło - komp się nie grzeje, Arma się nie wywala. Choć mam nie odparte wrażenie, że path 1.55 zamulił całą gre.
Poprzednia strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron