Teraz jest Śr 17 kwi, 2024 00:13


Projekt Walkiria

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

tsuki

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 491
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 22:33
  • Lokalizacja: z Nienacka

PostŚr 17 lis, 2010 12:45

Panowie, popuściliście wodze fantazji.

To wszystko jest do zrobienia, ale pamiętajcie że gra ma się toczyć bez respów i zapewne będzie trwała nie dłużej niż pół godziny (bo się gracze najzwycznajniej w świecie wystrzelają). Żeby to miało jakąś rację bytu, to powinno się wziąć duże miasto (Czarnogórsk najlepiej), postawić z 5 flag, zaprosić ludzi (pewnie i tak więcej niż 40 nie będzie) i tyle.

Sugerowałbym też nie dawać trzeciej strony konfliktu jako AIków, bo może się zdarzyć sytuacja, w której gracze się nawet nie spotkają (vide Forrest hunt).
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Dread

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 21:47
  • Lokalizacja: San Antonio

PostŚr 17 lis, 2010 13:04

Można by zrobić coś takiego ALE! lepiej by było zrobić tak, że jak się zajmie wszystkie CP to potem trzeba przypuścić dramatyczny atak na bazę przeciwnika.
Tylko czy będziesz miał czym? :twisted:
który pozwala na ponowne zajęcie np. flagi przez wschód(coś jak w Battlefield 2 ;P )

W całej misji będą 2 flagi:jedna w jednej bazie druga w drugiej. :grin:
Tak przy porannej kawie przemyślałem o jakie sektory będziemy walczyć:
Fabryka broni-punkt przeładunkowy(daje możliwość po przejęciu dodatkowej amunicji,broni z klas specjalnych która może nie musi przeważyć rozgrywkę itp).
Sztab-bunkier centralny(jest możliwość wykorzystania UAV-pytanie czy jest to realne-zapominany ;-) terminal w samym środku miasta?).
Port i tu pomysły mi się wyczerpały :grin:

Jak wam podobają się propozycje.
"An army is a team. It lives, eats, sleeps, fights as a team.This individuality stuff is a bunch of bullshit."- General George Patton
Offline
Avatar użytkownika

KaRV

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 312
  • Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 01:28
  • Lokalizacja: Skierniewice

PostŚr 17 lis, 2010 13:17

Dread napisał(a):Sztab-bunkier centralny(jest możliwość wykorzystania UAV-pytanie czy jest to realne-zapominany ;-) terminal w samym środku miasta?).

a moze dostep nie do UAV a do satelity?

Dread napisał(a):Port i tu pomysły mi się wyczerpały :grin:

mozliwosc wezwania tomahawka badz wyladunek pojazdow na nabrzeze portowe.

Dread napisał(a):Jak wam podobają się propozycje.

sa ok ale z tymi dwoma flagami moze spowodowac rusha...


co do wielkosci miasta.. to panowie pluton na pluton piechoty w calym miescie? rzeczywiscie ograniczony kontygent wojskowy :P (takie kuriozum z wojny sowiecko afganskiej ;P)
Obrazek
A2C
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Dread

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 21:47
  • Lokalizacja: San Antonio

PostŚr 17 lis, 2010 13:35

Myślałem nad satelitką ale to takie czit że głowa mała :twisted: UAV można zawsze zestrzelić.
No cóż jeszcze nie posiadamy maszyny która uciągnie 60/60 wiec plutonik po każdej ze stron to maksymalne możliwości.Ale kto wie kto wie może w przyszłości. ;-)
@KaRV nie zrozumieliśmy się cele są w mieście. :clever: i to tam ma toczyć się walka.
Pytanie czy ograniczamy teren?Dla mnie jest to logiczne że tak jednak pytanie o ile?
"An army is a team. It lives, eats, sleeps, fights as a team.This individuality stuff is a bunch of bullshit."- General George Patton
Offline
Avatar użytkownika

KaRV

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 312
  • Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 01:28
  • Lokalizacja: Skierniewice

PostŚr 17 lis, 2010 13:58

no wiec wlasnie jezeli bedzie to boj spotkaniowy (obie strony z dwoch stron miasta) to pojedynczy zolnierze beda sie petac po calym miescie a jezeli pojdziemy obrona atak wtedy bedzie mozna zminic ze obroncow jest powiedzmy o kilku mniej i analogicznie atakierow wiecej.. mysle ze w takim przypadku te budynki/cele ktore mamy zdabyc nie powinny miec zadnych zdolnosci magicznych :)
Obrazek
A2C
Obrazek
Offline

Klama

Kapral

Kapral

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): Śr 13 paź, 2010 16:43
  • Lokalizacja: mam to wiedzieć?

PostŚr 17 lis, 2010 15:29

Ja bym jednak terenu nie ograniczał. Pamiętajcie, że najważniejsze są wyznaczone cele. Jak ktoś będzie chciał marnować czas na jazdę po mapie nie wiadomo gdzie to niech sobie marnuje. :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Dread

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 21:47
  • Lokalizacja: San Antonio

PostCz 18 lis, 2010 16:11

@Juro jak postępy?Damy rade przeprowadzić dzisiaj test wydajności?
"An army is a team. It lives, eats, sleeps, fights as a team.This individuality stuff is a bunch of bullshit."- General George Patton
Offline
Avatar użytkownika

Jurij

Kapral

Kapral

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): N 25 kwi, 2010 17:16

PostCz 18 lis, 2010 16:23

Wszystko gotowe towarzyszu! Bazy rozmieszczone bez sprzętu narazie. Lokacje ciężko było znaleźć ale są jakie są
Offline

Klama

Kapral

Kapral

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): Śr 13 paź, 2010 16:43
  • Lokalizacja: mam to wiedzieć?

PostSo 27 lis, 2010 01:27

Miasto gotowe do dalszych testów. Proszę o skryptowe zniszczenie budynków oraz dalsze informacje związane z projektem. :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Dread

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 21:47
  • Lokalizacja: San Antonio

PostWt 30 lis, 2010 14:27

Jak progres?Jeśli coś mam zrobić wrzućcie misje na MM wpadnę może dzisiaj. :cfaniak:
"An army is a team. It lives, eats, sleeps, fights as a team.This individuality stuff is a bunch of bullshit."- General George Patton
Offline

Klama

Kapral

Kapral

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): Śr 13 paź, 2010 16:43
  • Lokalizacja: mam to wiedzieć?

PostWt 30 lis, 2010 17:42

Dread napisał(a):Jak progres?Jeśli coś mam zrobić wrzućcie misje na MM wpadnę może dzisiaj.


Jak wcześniej napisałem. Jak się zjawisz to mnie poke-nij a wyślę Ci wszystko. :clever:
Offline
Avatar użytkownika

Dread

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 21:47
  • Lokalizacja: San Antonio

PostŚr 01 gru, 2010 13:42

Misja w swoim miejscu dodane to i owo wpadnę wieczorem to pogadamy.
"An army is a team. It lives, eats, sleeps, fights as a team.This individuality stuff is a bunch of bullshit."- General George Patton
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostWt 18 sty, 2011 20:54

I jak tam postępy?
Offline

Klama

Kapral

Kapral

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): Śr 13 paź, 2010 16:43
  • Lokalizacja: mam to wiedzieć?

PostWt 18 sty, 2011 23:51

Wszystko stanęło w martwym punkcie... Trzeba ustawić flagi oraz jednostki.
Poprzednia strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron