Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:51


Kampania - Manhattan

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Igrasov

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pn 11 kwi, 2011 14:19
  • Lokalizacja: Red Orchestra

Kampania - Manhattan

PostN 24 kwi, 2011 00:03

Jestem już w części kampanii, w której Brzytwa urzęduje w bazie Manhattan. Wykonałem już wszystkie zadania oprócz odnalezienia małych obozów Czedaków.
Na mapie zaznaczone są na czerwono dwa rejony, w których mogą się one znajdować. Zniszczyłem już dwa duże (na szczycie obu gór - były one zaznaczone wykrzyknikiem) i kilka mniejszych w ich okolicach.
Teraz przeszukuję cały teren zaznaczony na czerwono i nic więcej nie mogę znaleźć. Czy zna ktoś może jeszcze jakieś lokalizacje i mógłby mi je wskazać?

Tak samo prosiłbym o wskazanie miejsc, w których mogą znajdować się dowody na zbrodnie wojenne popełnione przez CzDKZ.
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostN 24 kwi, 2011 05:00

Solucje do Manhatan szukaj na forum bisu w dziale official missions. Ja tak tylko ogólnie
Uwaga poniżej spoilery.
[SPOILER] małych obozów jest w sumie chyba z 5 + główna baza. 1mały na pół-wsch od lotniska, 2gi na północ od bazy manhatan, dwa na wzgórzach na zach od manhatan-czerwony obszar. Główna baza na połu-zach od czerwonego obszaru mają czołg i bmp, najłatwiej wytropisz ich z uav.
[/SPOILER]
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostN 24 kwi, 2011 05:22

Sorry za post pod postem pisze z telefonu.
Poniżej spoilery.
[SPOILER]1 dowód to zabicie dowódcy głównego obozu czedaków lub (ewentualnie podniesienie jakiegoś jego przedmiotu ale to niepamiętam mogę się mylić).
2. Po zabiciu handlarza bronią jeżdżącego pickupem przeszukaj ciało, znajdź kluczyki do jego kryjówki i sprawdź ją[/SPOILER]
Mam nadzieję, że trochę pomogłem :)
Offline
Avatar użytkownika

szOpman

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 404
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 18:43
  • Lokalizacja: Kalisz

PostN 24 kwi, 2011 10:29

Posterunków jest 6 przy czym trza znaleźć chyba 4 żeby zadanie się ukończyło:
103/039, 102/033, 108/025, 129/025, 096/060, 081/051...

Miejsca dla głównej bazy są dwa: albo na północy, północnym zachodzie od Krasnego nieopodal tzw. zapory Pedobeara ( :E ) albo chyba gdzieś w lasach na zachód od Dubrowki (tudzież na południe od Gwozdna)... Najlepiej się przelecieć tam UAV-em lub helką aczkolwiek trzeba uważać bo mają czołg do dyspozycji... ;)

Dowody zbrodni to:
- aresztowanie Antoniny Lagusziny i przetransportowanie jej bezpiecznie do WOC-u,
- sprawdzenie domu-kryjówki o którym dowiadujemy się po przeszukaniu wozu przemytnika broni oraz przetransportowanie znajdki do bazy
- wygrzebanie z kieszeni byłego WOC-owca, a obecnie dowódcy bazy czedaków jakiegoś dokumentu (jeśli spuści się im na łeb artylerię to czasem trzeba jego ciała trochę poszukać bo potrafi je wyrzucić kilkanaście metrów dalej)
Offline
Avatar użytkownika

Igrasov

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pn 11 kwi, 2011 14:19
  • Lokalizacja: Red Orchestra

PostN 24 kwi, 2011 11:22

Dzięki bardzo za odpowiedź, brakowało mi tylko jednego obozu do wykonania misji.

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron