Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:01


Arma 2 w nowym numerze CdAction!

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Artur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Wt 02 lis, 2010 12:19

Arma 2 w nowym numerze CdAction!

PostCz 02 cze, 2011 20:16

Najlepszy numer Cda w tym roku, nasza ulubiona gra w największym polskim magazynie o grach.




A tu link: http://www.cdaction.pl/news-19655/przec ... ersja.html
Ostatnio edytowano Pn 18 lip, 2011 11:12 przez Artur, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

szOpman

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 404
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 18:43
  • Lokalizacja: Kalisz

PostCz 02 cze, 2011 20:31

WTF?! kurna ale jak się czyta komentarze pt. "ArmA2? A co to za szajs? Mogli dać więcej jakiś ciekawszych pełniaków..." to sam nie wiem czy się śmiać czy płakać... o_O

http://forum.cdaction.pl/index.php?show ... 405&st=100

btw. możliwe że dzięki temu pojawi się trochę nowych ludzi w sieci więc chyba niebawem powrócę na czystą A2 by szerzyć słowo wspaniałości i wszechmocności ACPL-u wśród ciemnego ludu... :E
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 02 cze, 2011 21:43

Myślę że z jednej strony to dobrze bo pare osób się wkręci na maksa ale większość osób szybko się wykruszy podejrzewam zwiększony ruch na forum w najbliższych dniach ale na krótko :)
Sam na dobre wsiąkłem w ofp jak dodali do cda później dokupiłem z dodatkiem z platynowej kolekcji.
Podejrzewam też dużo psioczenia na pełniaka na forum cda ale mi to w sumie zwisa.
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostCz 02 cze, 2011 21:49

Z dyskusji na ich forum można się dowiedzieć, że Arma2 wyszła na konsole i to na pewno!
Offline
Avatar użytkownika

Cane

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): N 19 sie, 2007 16:30
  • Lokalizacja: Poznań - Bogucin

PostCz 02 cze, 2011 22:15

To już jest kpina - powiem tylko tyle... Jawna kpina... Mam gdzieś to że dojdą nowe osoby do grona polskiej sceny. ArmA to renoma. A CDA sprawi że gimbuski zaczną obrzucać ją błotem bo po prostu zginęli odrazu albo nie umieli w nią grać. Oby te przecieki były lipą bo robią się ze mnie działa navarony!

Edit - Ufff nieważne, już ochłonąłem. Ale to naprawede IMO zły... baaardzo zły pomysł.
Ostatnio edytowano Cz 02 cze, 2011 22:19 przez Cane, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Artur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Wt 02 lis, 2010 12:19

PostCz 02 cze, 2011 22:16

kondor napisał(a):Z dyskusji na ich forum można się dowiedzieć, że Arma2 wyszła na konsole i to na pewno!


No a jakże inaczej, ja w wolnych chwilach gram w Armę 2 na psp.
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 02 cze, 2011 22:22

Tak przypuszczałem że community nam się znacząco nie rozrośnie, a gimnazjaliści po bluzgają 2 dni ściągną pirata coda i będzie spokój. Ale Cda odważnie zadziałało numer specjalny a gra raczej do bardzo wąskiego odbiorcy, odważne zagranie taki pełniak raczej sprzedaży nie ciągnia za to plus im się należy.
Offline
Avatar użytkownika

Cane

Kapral

Kapral

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): N 19 sie, 2007 16:30
  • Lokalizacja: Poznań - Bogucin

PostCz 02 cze, 2011 22:31

A chłopaki powiedzcie mi. Czy jak ofp wyszło w CDA to jakoś było to zauważalne wśród społeczności ?
Obrazek

Obrazek
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 02 cze, 2011 22:44

Pewnie nie ale było z patchem bodajże 1.4, który poprawiał polonizacje wcześniej to nic nieszło z briefingów odczytać tak czcionke dobrali licho. A i neta miała niewielka liczba kumpli to i patchy i misji/kampanii nie miałem np ja skąd pobierać. Więc dla mnie to było coś super, chyba też jakieś kampanie ze 2 dodatkowe dodali ale nie jestem pewien.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 02 cze, 2011 22:44

@Cane - tak


Ja do teraz jestem w szoku, jakieś 3 tygodnie temu czytałem uradowanego Platiego, który grę właśnie zamówił... za 7 dych oczywiście.

doh
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostCz 02 cze, 2011 22:48

OFP w CDA wyszło dużo później względem tego wydania. Pamiętam ze 3, czy więcej osób z mojego i zaprzyjaźnionego klanu, które miały OFP z CDA.
Osobiście uważam, że ten fakt będzie korzystny dla naszej społeczności. Zawsze obok 100 dzieciaków od CoDa jest 5 wartościowych graczy, którzy wniosą coś pozytywnego.
Kilka razy się spotkałem z opinią "nowego": "ta gra jest świetna, bez barier itp; dowiedziałem się o niej przez przypadek" a to jest właśnie okazja, żeby Arma2 trafiła pod strzechy kilku wartościowych graczy.
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostCz 02 cze, 2011 23:14

szOpman, apropo szerzenia wspaniałości CDA... jednak patrząc na ilość postów jakie mam na Forum Actionum to trochę tam siedzę więc szepczę od długiego czasu "czułe" słówka :D

Poza tym sam napisałem w temacie, że ludzie dostają coś bardziej skomplikowanego niż liniowy CoD i jest lipa dla nich (bobbi kotizacja życia)
That guy lurking from the shadows.
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 02 cze, 2011 23:17

@kondor
Grunt to pozytywne myślenie :) i masz całkowitą racje na pewno kilka fajnych osób dołączy średni nakład cda to 70-80 tyś to pewnie kilkadziesiąt osób się wkręci na dobre. Czas pokaże. Ale na jakiś znaczny długotrwały wzrost społeczności bym nie liczył.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 02 cze, 2011 23:21

Dokładnie Kondor. Z drugiej strony rozumiem wew. sprzeciw chłopaków wobec dzieciaków obrzucających gównem [fanboizm]najlepszą grę na świecie[/fanboizm] :P


Ciekawe co z tego wyjdzie i co będą mieli oprócz tego [samą ArmA 2 świata nie zwojują, jak dali OFP to był też RBR i zdaje się Devil May Cry]


Black - dopilnuj by CDA skierowało graczy NA TO WŁAŚCIWE FORUM :twisted:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

plati

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): So 07 maja, 2011 15:16
  • Lokalizacja: Wrocław

PostCz 02 cze, 2011 23:25

Świat schodzi na psy ... i tak powiem .
Następna strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron