Teraz jest Cz 28 mar, 2024 21:38


Brak ca_modules_e_wav

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Panterreich

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): N 12 cze, 2011 16:23
  • Lokalizacja: Giżycko

Brak ca_modules_e_wav

PostWt 14 cze, 2011 23:14

Witam. Na wstępie chciałem zaznaczyć, że użyłem opcji "szukaj", jednakże poniosłem sromotną klęskę w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu. Mam nadzieję, że nie duplikuję tematu, jeżeli jednak coś takiego ma miejsce to najmocniej przepraszam.

Ostatnio ściągnąłem sobie kampanię "Operation Red Star" do ArmA II i w jednej z misji wyskakuje mi pewien błąd, a mianowicie:

http://img28.imageshack.us/img28/761/badrm.png

O co może chodzić? Czym jest ten plik? Ani w readme dołączonym do kampanii, ani w stosownym temacie dotyczącym tejże na forum BIS'u nie jest napisane nic o jakichkolwiek dodatkowych wymaganych addonach, dlatego uważam, że problem nie leży w braku odpowiedniego dodatku (stąd też ten temat umieściłem w "[ArmA II] Ogólna dyskusja", a nie w "[ArmA II] Addony"), a raczej w samej grze. Czy jest możliwe, że coś mi się źle zainstalowało (posiadam ArmA II z CD-Action), lub zaktualizowało? Podczas procesu patchowania nie odnotowałem żadnych komunikatów.

Proces instalacji i aktualizacji do najnowszej wersji jest dość długi, dlatego zanim porwę się na przeinstalowywanie gry chciałem najpierw zasięgnąć Waszej rady.

Z góry chciałem stokrotnie podziękować za wszelką oznakę zainteresowania moim problemem, a szczególnie za udzielenie przydatnych informacji.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 15 cze, 2011 01:22

Brak Op. Arrowhead.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Panterreich

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): N 12 cze, 2011 16:23
  • Lokalizacja: Giżycko

PostŚr 15 cze, 2011 15:45

I wszystko jasne. Podejrzewałem, że w tym może tkwić problem.

No cóż, dziękuję za pomoc. Temat jest wyczerpany i można go zamknąć.
A ponadto uważam, że Unię Europejską w takiej formie, w jakiej dziś funkcjonuje należy bezwzględnie obalić.

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron