Teraz jest Cz 28 mar, 2024 21:43


Błąd przy uruchamianu bety - No entry ".profilePathDefa

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

zacny

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 07 gru, 2011 17:07

Błąd przy uruchamianu bety - No entry ".profilePathDefa

PostCz 29 gru, 2011 14:35

Witam

Mam A2+OA, zainstalowałem sobie również beta patch, ale w czasie jego uruchamiania wyskakuje taki błąd: No entry ".profilePathDefault'.

Gra się odpali, ale w przypadku dodatkowych modów, już kompletnie wywala i nie da się uruchomić. Proszę o pomoc... ;/
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 29 gru, 2011 14:56

Jak odpalasz beta-patch, i który beta patch zainstalowałeś...


Konkrety.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

zacny

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 07 gru, 2011 17:07

PostCz 29 gru, 2011 14:59

Popatrz to ja jeszcze sprecyzuje to

Mam synchro A2 i OA. Z tym, że .... zainstalowałem ARMA2 OA Patch 1.60, wszystko działało, również dodatki...

DALEJ - potem coś wyszło taki HOTFIX (1.60.87636) - po którym zastąpiłem jakby ręcznie
arma2oa.exe
arma2oaserver.exe
\Expansion\Dta\bin.pbo
\Expansion\Dta\bin.pbo.bi.bisign
\Expansion\Dta\bin.pbo.bi2.bisign

I dzisiaj pojawiła się beta .646 także postanowiłem ściągnąć, zainstalować....

Myślisz, że wcześniejszy ten HOTFIX już namieszał i teraz jest konflikt pomiędzy tym?
Offline

krejzy

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): Wt 25 maja, 2010 08:39

PostCz 29 gru, 2011 15:00

jeśli walczysz z patch'em 1.60 to spróbuj ostatecznego stad
Offline

zacny

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 07 gru, 2011 17:07

PostCz 29 gru, 2011 15:03

To nie chodzi o patch full 1.60, bo ten działa...
Tylko o BETA...

Strasznie niestabilny jest 1.60 - na gołym praktycznie gra się często sypała, czego nie miałem wcześniej, ponadto wiele dodatków nie działało ;/

Po tym Hotfixie jest lepiej, tj. dodatki już działają, ale mimo to gra i tak nieraz się sypie, są błędy w edytorze w czasie ładowania podglądu nieraz się wysypie. Wczoraj wielu moich kolegów miało bug z moździerzem, gdzie ich wywalało....tego wcześniej nie było na 1.59....

Cholera, tylko czekać na 1.61
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 29 gru, 2011 15:24

Nie mam pojęcia o czym kolego piszesz. Jakie podmienianie exe'ków? Jakie hotfixy, jakie problemy z 1.60?

Odinstaluj grę i zainstaluj 1.60 full, albo sprawdzone RC #3 z ACPL'owego spisu wymaganych addonów. To powinno naprawić wszystkie problemy.

...bo jeżeli było tak jak mówiłeś, to na pewno coś schrzaniłeś. I żadnych "HOTFIXÓW" (zwłaszcza takich, które wymagają podmiany org. plików gry) nie instaluj, zwłaszcza że jak mniemam nie miałeś tego z oryginalnej strony twórców gry...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

zacny

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 07 gru, 2011 17:07

PostCz 29 gru, 2011 17:08

http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=129378

Tu jest oficjalny hotfix do podmiany (HOTFIX file: A2OA-160-hotfix-02.7z) - na wersje 87646.
UNINSTALL gry i ponowna pełna instalacja nic nie pomogła, dlatego robią też drugą alternatywę dla posiadaczy REINFORCEMENTS. Ponieważ osobna beta nie jest kompatybilna z RF.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 29 gru, 2011 17:32

To jest hotfix do beta-patch'a.


Pierwsze kurcze słyszę o jakichkolwiek tego typu problemach z v1.60.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

zacny

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Śr 07 gru, 2011 17:07

PostCz 29 gru, 2011 17:53

Kopiując ten fix do bety dalej wyskakuje błąd, ponadto w instrukcji wspominają żeby w głównym katalogu podmienić zawartość w folderach dll i expasion i tak działa prawidłowo.

Z drugiej strony po co wypuszczać betę i zaraz do niej fix?
Beta dla standalone OA, fix do RF.

Obie wersje hotów wcześniej 636 i teraz 646 poprawiają wiele crashów.

Dla niedowiarków - masz czystą 1.60 full, weź wgraj mod dźwiękowy - JSRE - błąd, ACE - single mod dźwiękowy - błąd, różne skiny (Russian Desert Camo, RH Ak's Pack - błąd, mapa - ISLA DUALA błąd, SPRITZ ISLAND, podczas ładowania błąd. W pierwszym hotfixie już jest kompatybilność i to wszystko współpracuje. Lecz niestety od czasu do czasu dalej pojawiają się crashe. W tym 646 poprawiają dalej stabilność i kompatybilność.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 29 gru, 2011 18:11

U nas połowa jedzie na 1.60 full i o żadnych błędach przy używaniu ACE czy Isla Duala nie ma mowy.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 29 gru, 2011 20:39

@zacny
chyba coś namieszałeś ja mam 1.60full na 2 kompach z kilkudziesięcioma giga addonów i nie ma najmniejszgo errora/crasha. Używam międzyinnymi:jsrs1.4.1;blastcore1.2;duale,lingor,podagorsk,thirsk,namalsk i jeszcze paru innych wysp kupe rosyjskich addonów potrzebnych do rosyjskich kampanii i wszystkie packi rh, trochę rzeczy vilasa i wiele innych pierduł i żadnych problemów na 1.60full.

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron