Teraz jest Cz 28 mar, 2024 12:39


Pytanie o Warfare i dowodzenie

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

GraczArmaKris

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 14 cze, 2013 22:14

Pytanie o Warfare i dowodzenie

PostPt 14 cze, 2013 22:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem od dawna zafascynowany grami takimi jak OF, czy też ARMA.
Po wejściu kolejnych nowości, a w szczególności "Warfare" jestem w siódmym niebie :)

Jednak mam jeden mały problem, a raczej pytanie. Czasami lubię dowodzić drużyną, aczkolwiek zdarza się, iż jest dzień kiedy kompletnie nie mam na to ochoty i chciałbym po prostu by drużyną kierowało AI (mówimy cały czas o trybie Warfare).

W trybie Warfare niestety nie uświadczyłem możliwości bym ja był zwykłym żołdakiem pod dowództwem AI. Gdy dołączam do gry (np. z botami), to muszę uzupełnić swoją drużynę - kupuję jednostki i pojazdy (nie koniecznie jestem comannderem), lecz po kupieniu jednostek, zawsze to ja jestem ich dowódcą. Chciałbym aby to jednostki, które kupiłem stawały się moimi dowódcami tak by AI kierowało kolejnymi naszymi krokami. Krótko mówiąc czasami nie bawi mnie dowodzenie i umęczanie się tym aby rozkazać jednostkom kierowanie się w odpowiednie punkty. Czy jest możliwość aby w trybie Warfare to AI dowodził moją drużyną?

Czy jest to możliwe?
Offline

rafaxdenver

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): N 11 maja, 2014 17:39

Re: Pytanie o Warfare i dowodzenie

PostŚr 14 maja, 2014 22:35

W armie 2 w jakiejś wersji można było się spytać AI czy można dołączyć do jego drużyny...

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron