Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:35


Arma 2 Free + OA

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Idealny

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 15 lip, 2013 17:15

Arma 2 Free + OA

PostŚr 05 lut, 2014 21:10

Hej.
Właśnie ukradłem Arma OA, i czytałem że można ją połączyć z Armą 2 Free, niestety nie wiem jak to zrobić. Po odpaleniu OA, w edytorze nie mam ani mapy Czarnorusi, ani wojsk które były w Arma 2 free. Więc jak to połączyć ?
Arma OA w wersji 1.60.
Offline
Avatar użytkownika

dunik

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Śr 31 lip, 2013 14:38
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Arma 2 Free + OA

PostŚr 05 lut, 2014 21:19

Najprościej. Zainstalować A2Free > odpalić > Zainstalować A2OA w tym samym katalogu co A2Free (żeby wszystkie pliki wrzuciło do katalogu A2Free a nie np. A2Free/A2OA > odpalić OA > patch > odpalić > patch > grać.
Jak niechce ci się reinstalować to skopiować zawartość katalogu Adddons do OA. W folderze z OA robisz folder @V do niego kopiujesz zawartośc addons z A2Free, po skopiowania z @V usuwasz ui.pbo. A do skrótu dodajesz -mod=@V;.
"Kogo boi się najlepszy szermierz na świecie? Drugiego w kolejności? Nie, najlepszy szermierz na świecie boi się najgorszego szermierza na świecie, bo nie jest w stanie przewidzieć co ten idiota zrobi."
Offline

Idealny

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 15 lip, 2013 17:15

Re: Arma 2 Free + OA

PostŚr 05 lut, 2014 21:51

Hmm, wrzuciłem pliki z folderu addons, do folderu @V, który stworzyłem w głównym folderze OA, usunąłem jeden plik ui.pbo. a do skrótu dodałem -mod=@V i teraz linijka w elemencie docelowym wygląda tak
E:\F12\Arma.2.Operation.Arrowhead[2xDVD5]-SHIELD\arma2OA.exe -mod=@V
Odpalam Launch Arma 2 OA z pulpitu, i lipa. W głównym menu, po prawej stronie jest dopisane @V, ale dalej nie mam Czarnorusi itd. ...
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Arma 2 Free + OA

PostCz 06 lut, 2014 00:43

Że też macie ludzie czelność odwalać taką żenadę..

Here, fixed that for ya:
Kolejny typowy burak napisał(a):Właśnie ukradłem Arma OA

Miłego czytania regulaminu, jeśli zdążysz przed banem.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron