Teraz jest So 27 kwi, 2024 17:26


ArmA II

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPt 24 sie, 2007 16:53

Takie stwierdzenia można o kant dupy rozwalić. Poczekaj lepiej na testy albo sam zagraj a nie pierdzielisz w kółko to samo o dupie Maryni.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPt 24 sie, 2007 17:14

Co tu dużo gadać BIS chce po prostu kasy zarobić. Arma miała premierę niecały rok temu, nie dawno ogłoszono że ma wyjść dodatek Queen's Gambit, a teraz już Arma 2. W efekcie to wszystko jest robione na szybko, i te gry są nie dorobione, że tak się wyrażę, przecież nie dawno ulepszaliśmy sobie kompy, a po co dla Arma oczywiście, a teraz co znowu trzeba wydać kupe kasy żeby można sobie pograć w Arma 2.To już nie będzie do samo co zwykły OFP, przez tą prędkość i nie dociągnięcia BIS straci popularność, i to bardzo szybko.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPt 24 sie, 2007 17:28

Yac - No wiesz... Jakoś tak wyszło ;) Ale co do tematu to po prostu troszkę szlag trafia, jak wszyscy jadą po ArmA, bo za szybko wydadzą, bo tnie. Pozwolę sobie przytoczyć kawałek wypowiedzi z innego forum (nie powiem jakiego, bo od razu zjadą mnie za reklamę ;p)
"Odpalone na X360 ?? :P"
"Nie. Core2Duo, 8800GTS, 3Gb Ram i 15 km pole widzenia - bez zajakniecia:)" - wypowiedź osoby testującej wersję Alpha ArmA II.
Zwracam tylko uwagę na te 15km. Sądzę, że jak byśmy zmniejszyli View Distance to tak czy siak musiałoby ładnie chodzić. Dla mnie tak na oko przy sprzęcie GF 8600, 1GB RAM i jakiś C2D powinno spokojnie śmigać na 5km, co w zupełności starcza. No i skoro to jest ALPHA to wersja finalna może działać jeszcze lepiej jak nie na nowszym sprzęcie, to chociaż na tym starszym.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 24 sie, 2007 17:32

Zważ, że na tym samym sprzęcie Crysis oczaruje...

A ArmA II oferuje jednak mniej niż Crysis...

No i krótka piłka, stać Cię na GF8800 i C2D? Bo mnie nie.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPt 24 sie, 2007 17:36

"Dla mnie tak na oko przy sprzęcie GF 8600, 1GB RAM i jakiś C2D powinno spokojnie śmigać na 5km"
Pamiętasz to? To tylko spekulacja, ale przecież nie musisz grać na najwyższych ustawieniach? A tak w ogóle to skąd porównanie do Crysisa? Czy wszyscy muszą mieć taką super grafę, żeby grać? Mnie starcza to, co teraz jest w ArmA. Z resztą to inny silnik.
Obrazek
Obrazek
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostPt 24 sie, 2007 21:56

Za 10 lat wszystkie wydawnictwa upadną. Będzie tylko BiS, który wypuści co jakiś czas łatkę, a osobom, które kiedyś tworzyły Simsy, Call of Duty czy Sapera zostanie wypuszczanie modów pod ArmA tysiąc pięćset sto dziewięćset. :D

Ale prawdą jest, że BiS się nie popisał. Okazuje się, teraz, że dali nam kampanię zastępczą, a prawdziwej nie zdążyli dokończyć. Myślę, że nie popełnią błędu tego po raz drugi. :D
Offline

funnyguy1

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pn 18 lip, 2005 10:37
  • Lokalizacja: hmm

PostSo 25 sie, 2007 22:27

Cane Rhodes napisał(a):
Severb napisał(a):Wypuścili ArmA, a teraz biorą się za co innego!


Tu akurat zgadzam się całkowicie, bo kurcze jednak wydałem to 99 zł na ARMA i oczekuje czegoś po takim produkcie. :/ A swoją drogą to ciekawe ile będzie kosztować dwójka.


Widocznie zbyt wiele oczekujesz. Oczywiście, zawsze można powiedzieć "oszukali mnie, banda Czechów", ale to chyba nie wchodzi w grę w tym wypadku...Giera wymiata jak się nad nią chwilę posiedzi, a muszę przyznać, że mam o skryptach i moddingu g*wniane pojęcie. Jak się komuś nie chce, to hmm. Jego strata. Jedyna poważna wada dla mnie, to taki-ło SP.

ArmA 2 będzie lepsza. Bez 2 zdań. Czego chcieć więcej? Prawdopodobnie będą pakować w ArmA 2 ile wlezie do samego tłoczenia, zresztą tak samo było w przypadku ArmA. Nic, tylko trzymać kciuki.
łojdiridi u-ha!
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostN 26 sie, 2007 13:58

ArmA2 i OFP2, nie za dużo trochę? I jeszcze Queen's Gambit. Widocznie marzenia o AA podczas WW2 prysną.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jesion

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 20:28

PostCz 30 sie, 2007 19:43

Ale w końcu poprwawili AI w miastach!
Teraz AI kryje się za rogami wychyla się i "stara" flankować. :spoko:

Filmy:
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=23775&r=top
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostSo 01 wrz, 2007 15:51

Czy ktoś wie Jaka będzie cena premierowa?
Mam nadzieję że nie 200zł...
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Offline
Avatar użytkownika

DeviAnCE

Major

Major

  • Posty: 611
  • Dołączył(a): So 07 sie, 2004 12:09
  • Lokalizacja: Terra

PostSo 01 wrz, 2007 16:46

Operator napisał(a):Czy ktoś wie Jaka będzie cena premierowa?
Mam nadzieję że nie 200zł...

W głównej mierze zależy to od dystrybutora, tak więc nie wiadomo (aczkolwiek osobiście nie wierzę, by cena przekroczyła barierę kwoty 120 zł).

Czas pokaże.
We do not know death... only change. We cannot kill each other without killing ourselves.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 01 wrz, 2007 17:08

Jesion - tego flankowania coś nie widać a to AI dalej jest głupie jak but. Krycie się za przeszkodami już w CoD AI miało obcykane cacy i jak było na otwartej przestrzeni to wiedziało że jak strzelają to trzeba się chować.

A tu? AI dalej beztrosko sobie idzie środkiem drogi.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostSo 01 wrz, 2007 18:20

Ale i tak póki co to lepiej wygląda niż w ArmA I. Tu przynajmniej część się chowa a nie paraduje drogą.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jesion

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 20:28

PostN 02 wrz, 2007 15:46

Właśnie chodziło mi o to że jest lepiej niż w armie i widać "dobre początki"
Offline
Avatar użytkownika

Radeon

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1442
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2004 14:10
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

PostPn 03 wrz, 2007 11:03

Ja nie wiem czym Wy się tu podniecacie... W ArmA 2 jak narazie niczego nowego nie widać, czego by już FANI (a nie ten pieprzony bis) nie zrobili... ArmA 1 okazała się zwykłym bublem-pułapką w którą mieli wpaść fani, bo bis chciał troche kasy sobie nabić... ohoho... Czyżby woojsko też się od nich odwracało? Już im nie płacą... Hmmm... A co z Game2? Tym prawdziwym? Nic... Odłożyli w kąt tak wspaniale zapowiadający się symulator i robią to... "coś"

Ja się już nauczyłem, że im bardziej dany tytuł wychwalany tym większa kupa z niego wychodzi... :roll:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości