Teraz jest Cz 28 mar, 2024 22:18


Kampania - pytanie [SPOILER]

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

kaczucha

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 154
  • Dołączył(a): Wt 15 lip, 2008 18:22

Kampania - pytanie [SPOILER]

PostWt 11 sie, 2009 02:52

Z racji, że poradnik do ArmA 2 jeszcze nie wyszedł to mam pytanie do tych co już są dalej w kampanii.

Jestem w misji gdzie na Chernarusie trzeba szukać tego Lopoteva. Odwiedziłem wszystkie 3 obozy, znalazłem te fotografie, gadałem z ludźmi w Vyschnoye, zwiedziłem zamek i znalazłem mape, ale właśnie jeszcze mi brakuje trzeciego dowodu na zbrodnie wojenne, a poza tym nie wiem co dalej robić, gdzie kontynuować poszukiwania tego... "Lopoteva" :/
Ostatnio edytowano Wt 11 sie, 2009 07:03 przez kaczucha, łącznie edytowano 1 raz

HAV

PostWt 11 sie, 2009 07:04

kaczucha - na przyszłość dodaj jakąś wzmiankę w temacie o możliwym spoilerze; nie psuj zabawy tym, co jeszcze nie grali ;)
Offline
Avatar użytkownika

kaczucha

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 154
  • Dołączył(a): Wt 15 lip, 2008 18:22

PostWt 11 sie, 2009 16:08

No dobra, to jak ktoś wie jak tego typka znaleźć to odpiszcie na PW
Nachwyt szeroko i jesteś mistrzem.

;p
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostPn 28 wrz, 2009 21:28

Nie chce rozkopywać tematu, ale ja również chętnie bym się dowiedział, gdzie można tychże panów szukać. Przeszukałem elektrownie, Wisznoje, Staroje, 3 obozy i zamek. WTF? Gdzie oni mogą jeszcze być?
Specjalnie zrobiłem restart misji, ale bez większych zmian. Pomóżcie, bo z desperacji zaczynam przeczesywać lasy...
Powiedzcie chociaż w jakich miejscach może być...
Offline

eJay

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Pt 04 lis, 2005 10:57

PostWt 29 wrz, 2009 13:54

Nie szukaj wszędzie bo nigdzie go nie znajdziesz. Pogadaj z Dresslerem a potem z Marnym i wybierz sobie jeden trop. Podążaj nim, a na końcu znajdziesz Bardaka (Lopoteva nie można znaleźć).

Dowody zbrodni:
- mapa z zamku w Vyshnoye
- fotki z namiotu w obozie
- nieśmiertelnik obok typa z maską na łbie w kamieniołomie Solnishniy
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 29 wrz, 2009 18:27

Ok, problem polegał na tym iż widocznie skrypt się nie odpalał. Misja się zakończyła, ale nie przypominam sobie żebym kogoś znalazł (wiem, że tylko Bardaka da się znaleźć). Wybiłem załogę obozu Czedaków w lesie, ale wśród nich nie było nikogo ważnego. Po rozmowie z tubylcami przeszukałem zamek, znalazłem dokumenty, rozwaliłem patrol... i to tyle. Dostałem od dowództwa cynk o ucieczce Lopoteva autem, ale nie udało mi się go znaleźć (dogonić?)... Misja się skończyła i odpala się następna. Tak ma być, right?
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostWt 29 wrz, 2009 18:31

Jeśli nie złapiesz Bardaka to misja również się skończy, ale będzie to miało wpływ na późniejszą rozgrywkę.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

kaczucha

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 154
  • Dołączył(a): Wt 15 lip, 2008 18:22

PostWt 29 wrz, 2009 20:28

Czy znajdziesz Bardaka, to kwestia przypadku.

Ja na innym forum dowiedziałem się o kamieniołomie i elektrowni w Elektrozavodowsku (czy jakoś tak). Najpierw odwiedziłem kamieniołom i rozwaliłem grupe czedaków. Z racji, że nic nie zanalazłem poleciałem do elektrowni w Elektrozav... i tam pogadałem z typem, który doradził odwiedzić kamieniołom. Tak więc wróciłem tam i jak tylko wylądowałem i wkroczyłem do miasta to koło mnie w budynek uderzył samochód. Ku mojemu zdziwieniu kierowcą był Bardak :neutral: . Dalej wiadomo co robić (na tym misja się kończy).


[SPOILER] ciekawostka - w małym budynku na terenie elektrowni jest złoty AKM :)
Nachwyt szeroko i jesteś mistrzem.

;p
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostWt 29 wrz, 2009 22:31

W takim razie cofnę się w kampanii i go znajdę (tj. poszukam...).

Kamieniołom? Tam nie byłem. Oby tam zasraniec był...
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 30 wrz, 2009 15:00

Jeśli chcecie szybko zakończyć tę misję, to nigdzie się nie szlajajcie, po żadnych bazach w Elektrozawodzku tylko od razu jedźcie do elektrowni, tam będzie przy bramie facio który będzie próbował was przegonić, nie słuchajcie go, właźcie przez bramę. Teraz macie chwilę poczekać, Bardak za chwilę podjedzie Skodą. U mnie tak to działa u SpecNaza też. Wiedzcie tylko, że jak załatwicie to w ten sposób, to nie zgromadzicie żadnych dowodów, ani nic.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Boris

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 23 maja, 2008 01:43
  • Lokalizacja: Łódź

PostCz 01 paź, 2009 21:40

Potwierdzam, sposób Slacker7 działa.
Dzięki

Berna

PostN 18 paź, 2009 11:05

Ja Bardaka spotkałem na drodze Staroye-Guglovo. Przypadkiem bo jechałem zlikwidować oboz na północ od Guglova.
Offline
Avatar użytkownika

Gorki

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 22:42

PostPt 12 lut, 2010 18:00

Jeżeli mowa o Bardaku to ja chciałem Łopoteva zatrzymać w Gorce i patrze jedzie czerwony hatchback myślałem że to Łopotev i gonie zanim. Okazało się że to Bardak podczas pościgu postrzeliłem go.
"Poland" dla obcokrajowców. Dla Nas, Polaków "Polska".

Wklej to do podpisu, jeśli popierasz zaprzestanie używania obcych wyrazów w języku polskim.

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron