Teraz jest Cz 28 mar, 2024 20:02


The Boiling Blood (Wrząca Krew)

Oczywiście związana jedynie z tematyką ArmA II oraz Operation Arrowhead...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

The Boiling Blood (Wrząca Krew)

PostCz 03 wrz, 2009 21:28

Właśnie ukończyłem moją pierwszą misję pod ArmA II, etc, etc. Nie będę się za dużo rozpisywał, podam tylko link i parę istotnych informacji :twisted:.

THE BOILING BLOOD WERSJA 0.9 EN
Waga: 8 MB

1. Wymagania
Oryginalna wersja gry ArmA II studia Bohemia Interactive w wersji 1.03.
Nie są wymaganie żadne dodatkowe addony z wyjątkiem tych, które są w archiwum misji.

2. Informacje ogólne
FABUŁA: Toczymy otwartą wojnę z NAPA na terytorium Czarnorusi. Zdarzały się już sytuacje, kiedy partyzanci przejmowali nasze konwoje zaopatrzeniowe, z powodu ogromnego zapotrzebowania na broń i amunicję. Tym razem prawdopodobnie cały konwój został zniszczony. Musisz znaleźć miejsce, w którym to się stało, upewnić się, że nasz szlak dostawczy jest bezpieczny (czyt. wyeliminować wszystkie napotkane siły przeciwnika) i dowiedzieć się co kryje się za tak radykalną zmianą taktyki NAPA. Czyżby partyzanci mieli nowe źródło zaopatrzenia skoro pozwalają sobie na niszczenie naszych konwojów?
GRACZ: por. Wasilij Kuzniecow, dowódca zwiadowczego oddziału piechoty "Szary Wilk" armii Federacji Rosyjskiej.
WERSJA MISJI: 0.9EN / 0.9PL
WERSJA JĘZYKOWA: Angielska (speeche i tekst) i polska (mój nast. post) (tylko tekst).
ZAWIERA M.IN.: Briefing, overview, speeche w jęz. angielskim, dodatkowe utwory muzyczne, intro, dwa różne zakończenia, dwa outra.

3. Znane błędy
- brak identities (miałem wybór: albo identities i angielski głos rosyjskich żołnierzy albo brak identities i rosyjskie głosy. Zdecydowałem się na to drugie, żeby zachować jakąś cząstkę klimatu Armii Rosyjskiej. Błąd zostanie naprawiony, kiedy odkryję odpowiednią wartość dla atrybutu "speaker" w identities.)
- Rosjanie mówią w cutscenkach po angielsku (cóż, nie znam rosyjskiego...)
- trochę kiepska metoda wyboru "celu" w dalszej części misji (nie taka jak w np. kampanii, tylko prosty dialog)
- nie wiem do końca, czy poprawnie napisałem po angielsku rosyjskie imiona i nazwiska :). W ogóle - jeśli ktoś dobrze znający angielski wyłapie jakieś błędy, niech także mi to zgłosi.

4. Speeche
- Maverick (czyli ja :]) jako płk Jewgienij Wołkow
- Slacker7 jako por. Wasilij Kuzniecow
- reszta speechy: demo syntetyzatora mowy AT&T
Ostatnio edytowano Pt 11 wrz, 2009 14:18 przez Maverick, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostSo 05 wrz, 2009 12:40

No więc misja wykonana świetnie. Ładne i długie intro, to samo outro. Nieźle oskryptowana. Ciekawa fabuła.


Plusy:
:arrow: Ciekawa fabuła
:arrow: Ładnie intro i outro
:arrow: Skrypty
:arrow: Ładny soundtrack
:arrow: Misja nie zbyt łatwa
:arrow: Speeche
Minusy:
:arrow: Speeche, które nagrywałeś Ty są słabej jakości :(
:arrow: Nie powiedziałeś mi, że misja jest o Rosjanach i nagrałem speeche bez tego rosyjskiego akcentu. Ten minus jest dla nas dwóch :grin:

Ocena 9-/10
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostCz 10 wrz, 2009 16:46

Miała być, więc jest - polska wersja misji. Problem z kodowaniem został rozwiązany (jeśli ktoś się zorientował, "o co idzie, to łaskawie proszę, by powstrzymał się od komentarza :neutral:). Poza tym żadnych większych zmian, identities dalej nie ma, speeche te same, itd. Numeracja to 0.9 PL

WRZĄCA KREW v. 0.9 PL
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

BautyF (CZE)

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Śr 07 paź, 2009 17:16
  • Lokalizacja: Praha

PostN 25 paź, 2009 22:50

Absolutly Great and original mission !
When playing, I had a very good feeling. It is a realistic and very well prepared. Custom speech and music are quite good, a little too bad that the russian soldiers speak English in cutscene.While playing I made sure that nobody died from my team. In version 1.04 does ending not work. Why?
All missions downloaded from this site are very good

Thx Maverick and Slacker7 ,I was inspired by you .I wish you good luck in your future work :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostPn 26 paź, 2009 15:22

BautyF (CZE) napisał(a):Absolutly Great and original mission! (...) I was inspired by you .I wish you good luck in your future work.

Well, thank you.
BautyF (CZE) napisał(a): In version 1.04 does ending not work. Why?

I have no idea, but I'd been making and testing this mission on 1.03, so it's probably the reason. (Nie mam pojęcia, ale robiłem i testowałem tę misję na 1.03, więc to jest pewnie powód tego błędu.)

A tak z innej beczki:
Temat na forum BIS-u.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline

thisrox

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 17 gru, 2009 03:25

PostPt 18 gru, 2009 01:23

yyy ,a jak tą misje zainstalować do gry :co: :co:
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostPt 18 gru, 2009 09:28

Kod: Zaznacz cały
Put the file called "MAVERICKSU_BB_v09EN.Chernarus.pbo" directly in the folder called "Missions" which is located in the Arma 2 INSTALL path. My Arma 2 Missions are located "G:\ArmA 2\Missions\"
Obrazek

Powrót do [ArmA II] Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron