Teraz jest Cz 28 mar, 2024 12:31


Synchronizacja UAV

Dział poświęcony edytorowi ArmA II i Operation Arrowhead, czyli tworzeniu misji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

Synchronizacja UAV

PostN 10 kwi, 2011 00:30

Cześć :] Chciałbym aby mój predator był połączony z ACE_HuntIR_monitor ale nie wiem jak to zrobić :co: jak na razie mam działający terminal w Hamwi ale chciałbym pójść krok na przód bo przeciesz nie będe za każdym razem brał ze sobą Hamwiego :neutral: Więc chodzi o to by było to bardziej praktyczne..
Jestem otwarty na sugestie
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostN 10 kwi, 2011 06:28

Nie jestem pewien czy to cię zainteresuje. Nie znam sie na ace ale jeśli chcesz to możesz np na mapie wstawić pusty obiekt plecak i z nim zsynchronizować moduł uav a nie z Hummerem i możesz nosić ze sobą ten plecak. Więc jeśli da się też wstawić na mapę taki obiekt ten huntir_monitor to powinno też tak się dać to zrobić z nim :) ale jak pisałem ace to nie mój konik.
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

PostN 10 kwi, 2011 10:53

hmm to można sprawdzić chętnie to zrobie ale nie mam pojęcia jak dodać na Hunta tak swobodnie na mapę bo nie ma go w dostępnych gratach.... :co:

plecaki są.. a mowa tu o plecakach specjalnych do UAV czy raczej o jakimkolwiek plecaku
więc jeśli miałby być jakikolwiek plecak to mogła by być to jakakolwiek rzecz prawda ?
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostN 10 kwi, 2011 11:14

Obojętnie jaki plecak z arrowheada, brałem taki od uav bo miał antenke :) Myk z plecakiem i uav był w kampanii z arrowheada. Ale tak ogólnie to możesz sobie uav do wszystkiego potpiąć: komputera, samochodu, czołgu, wiadra itp byle to był jakiś pusty obiekt na mapie.
A ten huntir_monitor znajdź sobie class name na jakiejś stronie od ace i spróbuj wtedy. Ale rozwiązanie z plecakiem wydaje mi się ok.
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

PostN 10 kwi, 2011 16:48

chodzi o to że huntIR ma klasę [ACE_HuntIR_monitor] i no nie wiem jak zsynchronizować go z UAV ... takie rzeczy jak czołg czy beczka można wstawić za pomocą edytora i dodawania jednostek a Hunta no nie mam pojęcia jak wstawić skoro go nie ma w opcjach....

I wstawiam plecak jest kompatybilny z UAV ale co z tego skoro nie mogę go mieć na plecach ??? nie da się go wziąć ... ???
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostN 10 kwi, 2011 19:11

Sprawdziłem każdy plecak. W edytorze położyłem na ziemi plecak wstawiłem uav moduł uav i siebie żołnierza wszystkie rzeczy zsynchronizowane z modułem. Zaczynam misję po podejściu do plecaka mogę wybrać: otworzyć, założyć na plecy lub przełączyć się na predatora, działa z każdym plecakiem. Po załozeniu plecaka nie można skorzystać z uav ale zdejmujesz plecak na ziemie i znów możesz i tak w kółko.
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostN 10 kwi, 2011 20:03

Sorry za post pod postem ale z telefonu nie moge pisać/edytować za długich wiadomości.
@=RaFF=
plecaki używać mogą chyba tylko jednostki z arrowheada te z czystej army chyba nie mogą i może w tym tkwi problem, że nie możesz podnieść plecaka.
Co do tego monitora z ace to wymiękam. Ace nigdy nie używałem może znajdzie się tu jakiś szpec od tego moda :)
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

PostN 10 kwi, 2011 23:03

co do tych plecaków to faktycznie tylko postacie z OA mogą je podnosić znalazłem nawet taki który da się używać z pleców

ale no niestety w mojej misji nie korzystam z postaci z OA więc

Jak co... Pytanie nadal aktualne ...
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

PostPn 11 kwi, 2011 07:10

=[RaFF]= napisał(a):co do tych plecaków to faktycznie tylko postacie z OA mogą je podnosić znalazłem nawet taki który da się używać z pleców
A mnie normalnie postacie z Czarnorusi dźwigają w plecakach złożone moździerze itp.
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

PostPn 11 kwi, 2011 09:30

hmm tak czy owak nie wiem czemu równie by nie mogły działać postacie z addonów... przecież postać to postać każda jest taka sama tylko inaczej wygląda :co:
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostPn 11 kwi, 2011 10:13

@up
Wygląd postaci to nie wszystko liczy się jeszcze co jest w configu jednostki(może lub nie może nosić plecaka).
Nie ocenia się książki po okładce :) jak mówi przysłowie.
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

PostPn 11 kwi, 2011 13:26

Ta ACE-owa postać może nosić plecaki ale chyba tylko też ACE-owe. A Plecaki ACE występują tylko w skrzyniach nie oddzielnie i nie zsynchronizuje ich z UAV-em to co ja mogę zrobić aby ta postać nosiła ten terminal -mogę owszem zsynchronizować go z kanistrem ale trochę desperackie posunięcie
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostPn 11 kwi, 2011 15:49

A jakby wziąść class names plecaków ace i wstawić go na mape za pomocą komendy nie pamiętam createvehicle tylko jak taki stworzony nawet w init.sqs plecak zsynchronizować wtedy z uav i modułem. W kampani chyba w misji koltanowy blus mamy chyba plecak na plecach, i możliwość wezwania uav od razu albo po jakimś czasie jakby dało się rozpakować kampanię i podejrzeć jak to jest tam zrobione.
Offline
Avatar użytkownika

=[RaFF]=

Kapral

Kapral

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Wt 15 lut, 2011 21:38
  • Lokalizacja: Knurów

PostPn 11 kwi, 2011 16:08

a mowa tu o kampanii z OA ? jeśli tak to nie wiem gdzie jest lokalizacja tych kampanii fabrycznych ....
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostPn 11 kwi, 2011 16:10

Addons\Missions.pbo\campaigns
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Następna strona

Powrót do [ArmA II] Edytor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron