Teraz jest Cz 28 mar, 2024 18:24


Wejście na wolne miejsce w grupie po śmierci.

Dział poświęcony edytorowi ArmA II i Operation Arrowhead, czyli tworzeniu misji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Inkasent

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Cz 22 gru, 2011 22:55
  • Lokalizacja: Częstochowa

Wejście na wolne miejsce w grupie po śmierci.

PostPt 23 gru, 2011 20:10

Witam. Dopiero zaczynam tworzenie misji uczę się podstaw ale jeszcze nie wszystko rozumiem(mam 0 doświadczenie w programowaniu, jedynie co to przez jakiś czas bawiłem się w Angel Scrypcie). Ale do rzeczy, Chciałbym napisać skrypt który pozwoli mi i innym członkom drużyny wcielić się w wolnego członka drużyny(lub osobnej drużyny)czytaj SI) gdy nastąpi zgon, tak jak to było w OFP.
I problem polega w tym, że nie wiem od czego zacząć, może ktoś kto się na tym zna udzielił by wskazówki jak napisać taki skrypt/od czego wypadałoby zacząć lub ma już gotowy i mógłby się podzielić.

PS. Nie wiedziałem jaki temat byłby odpowiedni, więc jak byłby zły to proszę o przeprawienie.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 23 gru, 2011 20:47

Ustaw jednostki w misji jako "grywalne", będziesz mógł zmieniać jednostkę, którą grasz.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Inkasent

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Cz 22 gru, 2011 22:55
  • Lokalizacja: Częstochowa

PostPt 23 gru, 2011 21:31

Niestety to nic nie pomaga, zaraz po śmierci wcielam się w postać ptaka i nie mogę się zamienić miejscami z SI.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 24 gru, 2011 01:24

Ustaw zatem respawn, typu grupa.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do [ArmA II] Edytor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron