Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:18


Addon Sync 2009 jak rozpakować pobrany plik

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

LukeOne

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pn 06 gru, 2010 20:45
  • Lokalizacja: Kraków

Addon Sync 2009 jak rozpakować pobrany plik

PostCz 23 gru, 2010 15:49

Witam, ściągam dodatek za pomocą Addon Sync 2009 ale pewien spory plik pobrał się spakowany i gra go nie widzi spakowany tzn. jest w archiwum winRAR i ma dopisek na końcu .7z ale problem polega na tym że nie mogę go rozpakować nie było by problemu gdyby nie to że plik waży sporo a ściągniecie go zajęło mi cały dzień. Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ?
Aha jeszcze jedno po pobraniu tego pliku wyskoczyło mi okienko czy owy plik ma zostać usunięty :neutral: ... zaraz czyli w Addon Sync 2009 pobiera się pliki po to by je później usuwać ? Na swojej stronie piszą że ten program jest dziecinnie prosty ... nie wiem może jestem za stary by to zrozumieć ale umówmy się pobieranie plików by je usunąć jest mało rozsądne.
Ostatnio edytowano Cz 23 gru, 2010 17:27 przez LukeOne, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 23 gru, 2010 16:00

Tematom na tym forum należy nadawać rodzaj tematu. Popraw to (opcja "edytuj" w prawym górnym rogu posta) i zapoznaj się z regulaminem.

7z to pliki 7zip, które rozpakowywujesz programem o nazwie... niespodzianka ;) :D 7zip.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Buby

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 13 lip, 2006 10:29
  • Lokalizacja: Gdańsk

PostCz 23 gru, 2010 16:03

Możemy te pliki otworzyć również WinRaR'em. Jon: w wersji conajmniej 3.80 (choć lepiej mieć nowszą), starsze nie obsługują na pewno
Ostatnio edytowano Cz 23 gru, 2010 16:08 przez Buby, łącznie edytowano 3 razy
Ten post ma odznakę "Jon Approved"
Offline
Avatar użytkownika

LukeOne

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pn 06 gru, 2010 20:45
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 23 gru, 2010 17:25

Jak już napisałem w pierwszym poście nie mogę otworzyć tego pliku programami winRAR oraz 7zip pisze że nie odnaleziono archiwów myślę że problem leży w addon Sync. Ale dzięki że staracie się mi pomóc.

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron