Teraz jest Pt 29 mar, 2024 03:47


ACE2 nie działające menu interakcji

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

PLAYER777

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): Śr 06 lip, 2011 00:25

ACE2 nie działające menu interakcji

PostWt 19 lip, 2011 11:05

Z nie wiadomych przyczyn po wciśnięciu prawego windowsa nie pojawia mi się menu interakcji w ACE,przez co nie mogę zakładać gogli ,masek ,czy podkładać min.W dodatku nie działa mi połowa funkcji tego moda, min. nie znikające łuski od naboi.Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie,ale podczas startu każdej misji pojawia mi się komunikat: "ACE requires extented_evenhandlers (@XEH) at version 3,0,7 or higher ,no valid info found"
Co może być przyczyną mojego problemu?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 19 lip, 2011 11:07

Brak\zła wersja\zepsute\niepełne CBA? Albo inny błąd podczas instalacji moda?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

PLAYER777

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): Śr 06 lip, 2011 00:25

PostWt 19 lip, 2011 11:18

Próbowałem z 3 różnymi wersjami CBA,za każdym razem pojawiał się ten sam komunikat,ACE2 wielokrotnie reinstalowałem,bez skutku.


EDIT: wersje CBA ,które posiadałem były z pierwszych wersji ACE,pobrałem najnowszą i wszystko działa,dzięki za pomoc!
Ostatnio edytowano Wt 19 lip, 2011 12:13 przez PLAYER777, łącznie edytowano 2 razy
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 19 lip, 2011 12:02

Wejdź na TS to pogadamy, mam kilka luźnych pomysłów a szkoda mi klawiatury na nie
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron