Teraz jest Cz 28 mar, 2024 20:23


Broń zachodnia, luneta NV

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

LukeOne

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pn 06 gru, 2010 20:45
  • Lokalizacja: Kraków

Broń zachodnia, luneta NV

PostWt 26 lut, 2013 17:27

Witam, poszukuję addonu dodającego broń zachodnią np. M4 z lunetami noktowizyjnymi lub PSV 14. Generalnie w ACE jest mało broni z takim oporządzeniem bo zaledwie dwie (H&K 417, M110). Nie znalazłem żadnego modu który by dodawał taki sprzęt. Jeśli znacie jakiś fajny, dobrze wyglądający addon to proszę o info.
"-Pojazdy Hitman, wieziemy wariatów, by dołączyli do 1-1-dziewięć o 14:00 Zulu. Odbiór.
-Zrozumiałem, Dwa Dwa zrozumiał wszystko. Rozpoznanie, potrzebuję szyfranta.
Wiecie, kto ma CYZ10? Ja chyba swój zgubiłem, odbiór.
-Nie, ni cholery nie wiem."

generation kill
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Broń zachodnia, luneta NV

PostWt 26 lut, 2013 23:43

Z tego co kojarzę nowa wersja UKF'owych gnatów posiada sporo tego sprzętu [UKF Weapon Pack dla A2CO] pomontowanego na broniach. Poza tym w ACE są jeszcze ze dwie M4ki z tego typu sprzętem [celownik noktowizyjny], przynajmniej licząc od wersji ~500 wzwyż. Poza tym jest jeszcze ten addon, tylko że on dodaje chyba głównie\tylko TI.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

LukeOne

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pn 06 gru, 2010 20:45
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Broń zachodnia, luneta NV

PostŚr 27 lut, 2013 21:17

Dzięki sprawdzę te addony, co do wersji to ja mam 522 ale nie znalazłem m4 z nokto jedynie z TW, nie widziałem takiego sprzętu w skrzyniach, na SIX Config Browes też nie widzę. Prosił bym o classname jeśli można. Pozdrawiam.
"-Pojazdy Hitman, wieziemy wariatów, by dołączyli do 1-1-dziewięć o 14:00 Zulu. Odbiór.
-Zrozumiałem, Dwa Dwa zrozumiał wszystko. Rozpoznanie, potrzebuję szyfranta.
Wiecie, kto ma CYZ10? Ja chyba swój zgubiłem, odbiór.
-Nie, ni cholery nie wiem."

generation kill

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron