Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:35


Iron Front 44 + ArmA 3

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

InsaanePL

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Wt 05 maja, 2015 21:01

Iron Front 44 + ArmA 3

PostWt 05 maja, 2015 21:05

Witam, serdecznie czy ktoś z forumowiczów mógłby mi objaśnić co daje mi połączenie obu gier? Posiadam Armę 3 na platformie Steam i dziś dokupiłem Iron Front Liberation 1944 z dodatkiem D-Day. Co dokładniej daje mi połączenie tych produkcji, działanie IF na silniku A3? Czy modyfikacje jakieś do takiego modu są tzn dodatkowe jednostki, uzbrojenie, samoloty czy czołgi?

Ogółem nie znalazłem żadnej informacji n/t tego połączenia, nawet na steam nie bardzo wyjaśnione jest. Czy warto?
Dodam, że posiadam A3 w wersji Steam, IF również Steam zaś A2 (bez OA) pudełkową i nie wiem do której lepiej dołączać IF.
Offline
Avatar użytkownika

Sejtan

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:26
  • Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Iron Front 44 + ArmA 3

PostŚr 06 maja, 2015 09:02

InsaanePL napisał(a):...Co dokładniej daje mi połączenie tych produkcji,.?

...grywalność.
działanie IF na silniku A3? ...

Dokładnie.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Iron Front 44 + ArmA 3

PostŚr 06 maja, 2015 16:16



Zły dział (potem przeniosę).

Jeśli mnie pamięć nie myli, IF'44 w wersji ArmA3 jest zdaje się jedyną obecnie rozwijaną wersją...?

Dlaczego warto?
- Po pierwsze, w grze bazowej nie działa już multiplayer, jeśli są jakieś serwery to tylko w A3 lub A2.
- Po drugie, w grze bazowej nie masz Polaków (świetne modele), a w wersji ArmA3 masz :)
- Po trzecie, ArmA3 człeniu. Lepsza fizyka, pogoda, ragdolle, rozszerzona paleta ruchów, itd itp.
- Po czwarte, poprawki od community, nowa broń, jednostki, etc
- Po piąte, możliwość łączenia IF'a z addonami A3 \ A2, np. nowymi terenami, etc

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

InsaanePL

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Wt 05 maja, 2015 21:01

Re: Iron Front 44 + ArmA 3

PostŚr 06 maja, 2015 20:25

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Wszystko jasne. Teraz spytam czy ktoś może korzystał z połączenia IF + A3? Wystarczy wgrać mod ze steam?
Offline
Avatar użytkownika

czernobyl10

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 392
  • Dołączył(a): Pn 10 lut, 2014 15:58
  • Lokalizacja: Piaseczno/Warszawa

Re: Iron Front 44 + ArmA 3

PostCz 07 maja, 2015 13:53

Nie wystarczy
musisz pobrać konwerter który zmieni Ci grę w wersję moda i umieści pliki w katalogu ARMA3
pobrać moda ze strony https://dev.withsix.com/projects/lib-is ... al_install, potem zainstalować patche podane na stronie j.w, na koniec ze strony https://dev.withsix.com/projects/lib-is ... cker/files pobierasz pliki z najnowszą datą i dogrywasz do katalogu ARMA3. Z Armaholica pobierasz moda @CBA a jeżeli chcesz mieć mapy to musisz pobrać moda @AiASA lub wersje lite oraz @ASDG, @CUP :spoko:
Obrazek

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron