Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:57


Polski Mod do ARMA 2

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Sgt.Wcisło

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 199
  • Dołączył(a): So 24 kwi, 2010 15:55
  • Lokalizacja: Stolica

PostCz 04 sie, 2011 11:20

Do mnie.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 04 sie, 2011 12:36

Z góry sorry za potok myśli, ale naprawdę nie chce mi się tego formułować lepiej - pisałem o tym już wystarczająco wiele razy.

Myszon - to nie Ty prosiłeś tego barana po 10 razy, przez 3-4 (jak nie więcej) miesiące, by sprawdził co jest nie tak z działkiem Rosomaka, i to nie Ciebie olewał. Mniejsza o kompletny "butthurt", ale ten gość był tak irytujący i co ważniejsze - sam udupił swoje addony, że nie wiem jak w ogóle możesz nam coś zarzucać. To on odrzucił naszą ofertę konkretniejszej pomocy - nie my jego. I to on nazwał nas potem "pałami", "k*rwami" i "złodziejami", tych samych kolesi którzy pomagali mu przy addonach od wtedy już prawie roku. Była awantura, ślepy Yac poszedł za nim w ogień (on z kolei "miał coś" do mnie) i skończyło się wyzwiskami i banami. Kilkakrotnie potem próbował jeszcze rozpuścić smród swojej nieuzasadnionej nienawiści do zGuby i udupić go w community międzynarodowym - BEZ CHOĆBY CIENIA (P\D)OWODÓW.

I powtarzam Ci - to nie Ty z nim obcowałeś. Vilas to megaloman (tylko on ma rację i nikt inny), straszny buc i kłamca (przykład masz powyżej - a to już drugi raz gdy odwalił z jakąś ekipą coś takiego, najpierw było P'85) z ewidentnymi problemami z analizą sytuacji, interpretacją tekstu i swoją warstwą emocjonalną (miał kilka razy bana na forum Bohemii, nie bez powodu też Yac zarządał skasowania ich postów - były pięknym dowodem na gówniarza tkwiącego w ludziach 30\50 letnich) i finalnie - koleś który robił straszną fuszerę. Jak zobaczysz nasze addony, przekonasz się... Jakościowo to jest jak OFP vs ArmA 2. Nawet gdybyśmy współ... ekhem, nawet gdybyśmy byli niewolnikami wspaniałego i łaskawego Vilasa, pracującymi na jego dumę i chwałę, addony nigdy by tak nie wyglądały, bo by nam nie pozwolił tknąć [i oczywiście zepsuć] jego wielkich dzieł. Lub zjebałby spowrotem to, co ktoś naprawił - tak by mógł je z czystym sumieniem podpisać "vil_", bo przecież to jest najważniejsze! Przez niego, nigdy nie osiągnęlibyśmy nic więcej.

Praca w teamie to praca w teamie, jednak on wolał być gwiazdą. Wycwelił każdego, łącznie z gościem, który robił mu wyspę.


Poszliśmy na swoje i zaczęliśmy od zera, w krótkim czasie osiągając poziom jakościowy, przy którym modele Vilasa wyglądają śmiesznie. Wyszło to i nam - i potencjalnym graczom na dobre, nie sądzisz? Konkurencja zazwyczaj podnosi jakość oferowanego "towaru" czy usług i myślę, że ludzie nie będą się wahać co wybrać. Że pominą przy tym "upadłą gwiazdę"? Hell, that even makes me smile!

I to tyle jeśli idzie o tego żalowego jegomościa, naprawdę nie lubię do tego wracać.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 04 sie, 2011 14:08

Nie wiem czy to dobry temat na takie pytanie jeśli nie to sorry ale czy w niedługim czasie można się spodziewać jakiegoś nowego info na temat prac nad modem PSZ bo na screenach sprzed paru miesięcy i jakimś filmiku z misji wyglądało wszystko już całkiem nieźle. Gdzieś też pare miesięcy do tyłu natknołem się na info że piechota była zrobiona gdzieś w 90% kilka pojazdów w~75%Mod zapowiada się super.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 04 sie, 2011 14:22

Hej Tomek, screeny w znakomitej mierze zawierają starocie, o ile z "bazową" piechotą jest to prawda, o tyle to z pojazdami w 75 % to już jakaś bzdura :)


Info i materiały promo w większej ilości najprawdopodobniej wkrótce (nie chcę psuć niespodzianki).
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

myszon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 12 lut, 2011 23:29
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

PostCz 04 sie, 2011 15:07

W takim bądź razie sorry za poruszenie drażliwego tematu, chciałem się po prostu dowiedzieć czego powstają 2 osobne addony. Głupia sprawa z tym wszystkim.
To życzę powodzenia w pracach i czekam na te materiały :spoko:
I love the smell of napalm in the morning
Offline

tom3kb

Major

Major

  • Posty: 523
  • Dołączył(a): Pt 04 mar, 2011 07:35

PostCz 04 sie, 2011 15:46

Jon ok, będe czekał na informacje :) , a z pojazdami to nie było o całości tylko, że niby ze 2 chyba na 75%, potem jakiś niby 60% itd tak dokładnie już nie pamiętam bo to dosyć dawno było.
Offline
Avatar użytkownika

myszon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 12 lut, 2011 23:29
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

PostPn 22 sie, 2011 18:06

A myśleliście żeby przereteksturować herkulesa ? Właśnie mi nad głową przeleciał i sobie przypomniałem że już kiedyś miałem spytać.
I love the smell of napalm in the morning
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPn 22 sie, 2011 20:38

Dla nas priorytetem jest wprowadzenie do gry unikalnego sprzętu, który jest używany przez WP. M.in. jest to Rosomak i broń palna - Beryle, UKM-2000 i karabiny snajperskie Bor i Tor.
Oprócz tego staramy się oddać jedną ze szczególnych cech naszych kontyngentów jaką jest stosunkowo duża dowolność w umundurowaniu jednostek ;)

Jeśli chodzi o C-130, to raczej na reteksturze się nie skończy - niemniej na to musimy jeszcze poczekać ;)
Obrazek
Offline

Wodzu

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2011 16:45
  • Lokalizacja: EPGI

PostWt 20 wrz, 2011 18:56

Witam wszystkich. Wielka prośba do osób posadających moda do army z naszymi BERYLkami. Posiadam jakiegoś ale tekstury sa jakby nie wczytane. Z góry dziękuję za udostepnienie. Pozdrawiam.
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostWt 20 wrz, 2011 19:10

Obawiam się, że mod jest tylko dla członków ACPL.
Rule #2: Double tap!
Offline

Wodzu

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2011 16:45
  • Lokalizacja: EPGI

PostWt 20 wrz, 2011 21:33

z tego co wiem to mod jest ogolnie dostepny, a mi chodzi tylko o bronie głównie beryla. Samo ACPL udostepnia go dla ludzi ktorzy chca do nich dołączyć, do których się zreszta zaliczam. Pozdro
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostWt 20 wrz, 2011 22:00

Podejrzewam, że pomyliłeś ACPLowski mod PSZ z paczką A2C korzystającą z retekstur jednostek BIS, karabinów Vilasa i czyjegoś HMMWV.
Obrazek
Offline

Wodzu

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2011 16:45
  • Lokalizacja: EPGI

PostWt 20 wrz, 2011 22:44

Czyli rozumiem, że nei otrzymam moda o który mi chodzi?
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostWt 20 wrz, 2011 22:45

No jeśli jest ogólnodosępny to sobie ściągnij :D

ACPL nie udostępnia ludziom, którzy chcą dołączyć, tylko członkom, osobom sprawdzonym. Chcesz dołączyć - super, czekamy na serwerze.

Wodzu napisał(a):Czyli rozumiem, że nei otrzymam moda o który mi chodzi?
Jeśli chodzi Ci o moda ACPLowego, to na razie nie dostaniesz. Jeśli, tak jak mówi zGuba, o A2C, to chyba nie do nas pytanie.
Rule #2: Double tap!
Offline

Wodzu

Cywil

Cywil

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 18 wrz, 2011 16:45
  • Lokalizacja: EPGI

PostŚr 21 wrz, 2011 15:07

Chodzi mi o ACPLowy mod, i mam nadzieje, że w najbliższym czasie dołącze do Was na serwer, muszę tylko sprawdzić kiedy robicie jakaś misje itd. addony ktore są potrzebne do rozgrywki juz mam (były podane na forum). Tak więc powitał jeszcze raz i mam nadzieje na dobrą zabawe, tudzież symulacje pola walki. Pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron