Teraz jest Cz 28 mar, 2024 11:30


Polski Mod do ARMA 2

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 26 sie, 2009 17:08

Ja też to mam.


Edit: Odkryłem kolejny błąd :( Twarze nie mają animacji. Robię właśnie z tym addonem misję i zauważyłem, że mimo iż dałem pliki Lip to nie ma ruchów ust. Potem podstawiłem żołnierza WOCu i normalnie ruszał gębą.
Obrazek

topas

PostŚr 26 sie, 2009 18:10

Obrazek
O braku cieni rzucanych przez obiekty na np. Honkera zapewne wiadomo [skoro to szybki pot z A1]

Natomiast to jest dziwne; i występuje gdy Honker wzbije wokół siebie chmurę kurzu:
Obrazek

Szyby Land Rovera są jakby mało przeźroczyste i odbijają światła nader przesadnie; spoko, nowy engine, inne zachowania; tylko listuję to co nie podchodzi. Gdy są w cieniu jest w miare ok [screen2]
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 27 sie, 2009 08:58

a ja naprawiam Project 85 licząc , że przy dobrych wiatrach jakaś konwersja szybka "beta" bazowych addonów uda się wydać nie zbyt daleko


Super. :jupi: Byłbym w niebo wzięty :smile:
Obrazek
Offline

Kacper

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 03 wrz, 2009 19:04

PostPt 04 wrz, 2009 20:08

Chciałbym zachęcić naszych addon makerów do spojżenia na najnowszy polski sprzęt - tak żołnierzy jak i wozy. Ideałem było by przeprowadzić całego warfara na polskich jednostkach. Popieram, zachęcam i na tyle ile potrawie mogę również pomóc przy ich tworzeniu.

Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 16 wrz, 2009 14:25

ale jak Cię ludzie kierują do OFPL, to udajesz że nie widzisz...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Przezdzieblo

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 107
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 00:17

PostN 29 lis, 2009 18:40

Vilas, w sprawie siatek PCS i CWL, zapraszam na PM z mailem.
Offline
Avatar użytkownika

Rafalsky

Major

Major

  • Posty: 748
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 23:27
  • Lokalizacja: Londyn

PostCz 22 kwi, 2010 01:47

moze kogos zainteresuje. Wiem ze BIS uzywa do swoich bronii, ale znacznie wiekszego :)
http://www.david-laserscanner.com/
- "Nigdy nie mów ludziom, jak mają wykonywać swe zadania. Powiedz im tylko, co mają robić, a będziesz zdziwiony ich pomysłowością."
Offline

gonzo07

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 05 cze, 2010 13:39

PostSo 05 cze, 2010 15:23

A jest mozliwosc zeby ten polski mod byl takze na ArmA I ? bo ten stary mod takze jest fajny ale nowszy update by sie przydal taki jak tutaj w ArmA 2 przerobiony caly mod lepsze wyposazenie pojazdy ... jezeli jest mozliwosc na to zeby taki mod byl takze do ArmA I jak tylko ktos ma czas.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 05 cze, 2010 17:33

Raczej nie będzie już Polskich addonów do ArmA 1 - ta gra raczej umarła, bo i była po prostu mierna. Polecamy zaopatrzyć się w ArmA 2 :) Podobnież, autor addonów o których mówisz już nie uczęszcza na to forum.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 26 sie, 2010 19:37

Raczej nie będzie już Polskich addonów do ArmA 1 - ta gra raczej umarła, bo i była po prostu mierna. Polecamy zaopatrzyć się w ArmA 2 :) Podobnież, autor addonów o których mówisz już nie uczęszcza na to forum.


Niestety ale Jon może mieć racje. Po wyjściu A2 nikt już praktycznie nie interesuje się jedynką. Jedynie jakieś niedobitki kończą projekty pod tą platformę, lecz jest ich niewielu. Tak jak wspomniał już administrator zaopatrz się w Arma2, nie pożałujesz!
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

PPSB

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 04 cze, 2011 09:42
  • Lokalizacja: Mirsk

PostN 05 cze, 2011 14:01

ArmA Armed Assault nie był zły ale raczej najgorszy z serii :(

A może wie ktoś z was czy robił ktoś już kampanię lub misje SP pod moda NPL od villasa?
Semper Fi!
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 05 cze, 2011 14:06

Nikt nie zrobił. Ciekawe czemu... :twisted:


Jest tylko jedna zdaje się misja SP, w dziale poniżej, autorstwa zdaję się Artka. Nic więcej nie zostało stworzone czy wydane.

Ciekawe czemu... :twisted:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

myszon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 12 lut, 2011 23:29
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

PostŚr 03 sie, 2011 16:30

Nie wiem dlaczego jesteście tak wrogo nastawieni i nie wiem kto jest temu winny, ale ja uważam że polskie comunnity nie jest aż tak duże, żeby mogły w nim istnieć wrogie obozy. Powinniście trzymać się razem i współpracować żeby efekty prac były coraz lepsze. Takie jest moje zdanie.
I love the smell of napalm in the morning
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 03 sie, 2011 16:32

Nie da się. Próbowaliśmy. Dla niektórych "liczą się tagi" :twisted:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

myszon

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 12 lut, 2011 23:29
  • Lokalizacja: Stalowa Wola

PostŚr 03 sie, 2011 22:09

Jon napisał(a): Dla niektórych "liczą się tagi"

No nie do końca...
Wina leży i po jego i po waszej stronie. Widziałem screeny waszej pracy i widziałem jego addon, współpracą moglibyście osiągnąć jeszcze więcej.

Poza tym do kogo trzeba się zgłaszać w sprawie treningu dla nowych ?
I love the smell of napalm in the morning
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron