Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:40


Polski Mod do ARMA 2

Rozmowy na temat wszelkich addonów do ArmA II oraz Operation Arrowhead.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

Polski Mod do ARMA 2

PostWt 11 sie, 2009 22:23

Witam wszystkich serdecznie,

Nie tworzy się jakiś Polski Mod do Arma 2, bo nie wiem czy się opłaca kupować. W przypadku ostatnich dwóch gier BiS w moim przypadku to był czynnik, który mnie motywował żeby kupić orginalne gierki :D. Moze czas nad tym pomyśleć ;)

Pozdrawiam wszystkich, szcegolnie tych pamiętających stare dobre czasy pierwszego OFP
Ostatnio edytowano Śr 19 sie, 2009 21:42 przez Arika, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostPt 21 sie, 2009 21:36

No to teraz czekam z niecierpliwością na informacje :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Stilgar

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 119
  • Dołączył(a): Wt 26 sie, 2008 20:10
  • Lokalizacja: Sari

PostSo 22 sie, 2009 01:03

Witam mam pytanie ,czy można wam pomóc w pewnych kwestiach jako zbieracz informacji,kiedyś napisałem coś takiego dla vilasa ,gdyż chciałem go zainteresować stworzeniem współczesnego Wojska Polskiego do Armed Assault 1.

Jeżeli chcecie mogę te mały artykulik posłać na pw.
"Niewielki będzie pożytek z mówienia i pisania,jeżeli słowo będzie używane nie po to,aby szukać prawdy,wyrażać prawdę i dzielić się nią,ale tylko po to,by zwyciężyć w dyskusji i obronić swoje - może właśnie błędne - stanowisko"
Jan Paweł II
Offline
Avatar użytkownika

Stilgar

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 119
  • Dołączył(a): Wt 26 sie, 2008 20:10
  • Lokalizacja: Sari

PostN 23 sie, 2009 13:57

Vilas czyli to będą tylko addony reprezentujące WP z lat 90.Czy masz zamiar robić coś z WP z lat 2003-2009??
"Niewielki będzie pożytek z mówienia i pisania,jeżeli słowo będzie używane nie po to,aby szukać prawdy,wyrażać prawdę i dzielić się nią,ale tylko po to,by zwyciężyć w dyskusji i obronić swoje - może właśnie błędne - stanowisko"
Jan Paweł II
Offline
Avatar użytkownika

Stilgar

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 119
  • Dołączył(a): Wt 26 sie, 2008 20:10
  • Lokalizacja: Sari

PostPn 24 sie, 2009 01:51

Vilas masz dziwne godziny na odpisywanie na posty :PPPP

jak chcesz to znowu mogę tobie wysłać artykulik o WP w latach 2003-2009 ;-)
"Niewielki będzie pożytek z mówienia i pisania,jeżeli słowo będzie używane nie po to,aby szukać prawdy,wyrażać prawdę i dzielić się nią,ale tylko po to,by zwyciężyć w dyskusji i obronić swoje - może właśnie błędne - stanowisko"
Jan Paweł II
Offline
Avatar użytkownika

Stilgar

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 119
  • Dołączył(a): Wt 26 sie, 2008 20:10
  • Lokalizacja: Sari

PostPn 24 sie, 2009 15:23

Jako świeży posiadacz Arma 2 ,z wielką chęcią popatrzę i może kiedyś sprawdzę w grze jak to działa.
"Niewielki będzie pożytek z mówienia i pisania,jeżeli słowo będzie używane nie po to,aby szukać prawdy,wyrażać prawdę i dzielić się nią,ale tylko po to,by zwyciężyć w dyskusji i obronić swoje - może właśnie błędne - stanowisko"
Jan Paweł II
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPn 24 sie, 2009 20:03

No, ale nieźle jest :smile:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 25 sie, 2009 07:37

Wielkie dzięki Vilasie, na to czekałem. :smile:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Model

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): N 04 gru, 2005 18:35
  • Lokalizacja: Częstochowa

PostWt 25 sie, 2009 14:35

Wielki + za poświęcony czas dla społeczności ale powinieneś przysiąść nad detalem i jakością przede wszystkim piechoty bo tex pojazdów Topas'a dają jeszcze radę :spoko:
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Model

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): N 04 gru, 2005 18:35
  • Lokalizacja: Częstochowa

PostWt 25 sie, 2009 15:20

Nie chodzi mi tylko o to, lecz o całość tzw. P85 i co się w AA1 znalazło. Zbyt ubogo napisałem i w sumie nie sprecyzowałem. Mój błąd. Ale przede wszystkim chodzi mi o Twoje tex postaci i Normale do nich które chyba w tej paczce są bo na screenach widzę ^^,
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 25 sie, 2009 17:24

Nierówny poziom tekstur lub samych addonów - policyjna "suka" wygląda tragicznie; Czemu część pojazdów ma lepsze, stonowane tekstury (Honker, Leo, STAR) a inne (BMP, PT-91, woodlandowy BRDM) nie?

Więcej Shaderów koniecznie

No i trochę farby i piachu na pustynne wersje pojazdów (tj stwórz coś jak to)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... -12332.jpg

http://www.armaholic.eu/vilas/bera2.jpg Czy ta kolba nie jest za krótka w stosunku do reszty karabinu?

Policja wygląda super; Co do wojaków, fakt, przydałaby się wersja bardziej "up-to-date"

Jak obiecasz że nie zostawisz niedokończone to nawet dźwięki do addonu (by było Powitanie: Polski) mogę Ci nagrać;

Narazie niech mówią po amerykańsku.




Dzięki Vilas i dopracowywuj swoje addony do końca a będziesz z Jackiem bogiem Polskiej sceny addonmakerskiej.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

topas

PostWt 25 sie, 2009 23:54

Model napisał(a):tex pojazdów Topas'a dają jeszcze radę


Marek, no ja Cię proszę... bardzo śmieszne.. :grin:
Nie ma w tym ani piksela mojego autorstwa; można mnie oskarżyć jedynie o plik 'LWPequip' użyty w omawianym packu, stworzony od podstaw na cele P85... Star 266 ma neco z mojego ale pies to.. tak czy owak

Co do testów - chyba nikt nie raportował:
Obrazek
Szakal trzyma się kupy; ale BRDM udaje transformersa przy każdym skręcie.
Obrazek
przy wyborze okularów taki myk się robi
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 26 sie, 2009 10:05

No to widać, mamy z Topasem podobne addony bo u mnie też to się dzieje. I co jeszcze, aha tak, policyjny Landrover w starym granatowym malowaniu gdy od wnętrza nie ma tekstur (np. na masce), sam model. Seria Mini Beryla nie ma dźwięku.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 26 sie, 2009 10:42

No ja mam kilka addonów. Potem spróbuję je wyciąć z folderu addons i zobaczę co będzie ;-)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostŚr 26 sie, 2009 16:49

Ja takiego problemu z pojazdami nie mam, lecz jest jeden denerwujący błąd, a mianowicie chodzi o ręce. Przy trzymaniu MP5 lub Beryla, ręce przechodzą "deformacje", czyli że się robią jakieś dłuższe i nieproporcjonalne. Co najdziwniejsze na Desertach nie ma takiego czegoś ,ale na Woodlach i antyterrorystach. Tylko ja takie coś mam?
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Następna strona

Powrót do [ArmA II] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości