Teraz jest Wt 19 mar, 2024 06:34


Kilka pytań odnośnie grupy i serwera

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kubas246

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2017 19:24

Kilka pytań odnośnie grupy i serwera

PostŚr 22 lut, 2017 21:04

Cześć,
trafiłem na Waszą grupę poprzez listę jednostek i mam kilka pytań.

Chciałbym wiedzieć ile (wiadomo +/-) osób zbiera się na serwerze w piątki i soboty. Niby w jednym z tematów z informacjami jest podane około 30 osób, tylko temat jest dość stary (2010 rok), więc nie wiem na ile to jest aktualne. Ilu osób mogę się spodziewać?

Jakiego rodzaju misji mogę się spodziewać? Czy są to misje z wykorzystaniem głównie piechoty i ew. lekkich pojazdów czy mogę się też spodziewać czegoś "grubszego" z użyciem cięższych pojazdów i/lub lotnictwa (odrzutowce czy też helikoptery)? Czy są też odpalane jakieś Zeusy?

Jak jest z tymi modami? W temacie np. linki RHS prowadzą do wersji 0.4.2.1, ale podane jest że wymagana 0.4.2, CUP podany jest 1.2 jednak link główny mi nie chce działać a mirror prowadzi do 1.3. Tak samo niżej podane jest, że dozwolony jest również JSRS3: DragonFyre LITE, ale link prowadzi do JSRS4. Jak to w końcu z tym jest? Jakich wersji mam/mogę używać?

Jakie mapy są zwykle używane? Czernoruś, Altis, Stratis czy może coś bliskowschodniego lub Isla Duala?

Używacie tego zmyślnego moda na radio powiązane z TS?

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś poświęcił trochę swojego czasu i odpowiadał na moje pytania.
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

Re: Kilka pytań odnośnie grupy i serwera

PostCz 23 lut, 2017 12:08

Ad 0 Cześć!
Ad 1 Osób przychodzi do cholery i troszeczkę wiec spoko wszystkie sloty obsadzone, teamy trzeba do organizera wrzucać.
Ad 2 W naszych misjach jest WSZYSTKO, really, TOTAL.
Ad 3 Możesz używać wersji najlepszych, czyli najnowszych, my używamy najlepszych.
Ad 4 Map używamy najlepszych, jest na nich WSZYSTKO.
Ad 5 Używamy!
Ad 6 Mamy u Ciebie dług wdzięczności!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Kilka pytań odnośnie grupy i serwera

PostCz 23 lut, 2017 21:50



Cześć.

1. Aktualnie w grupie jest ponad 30 aktywnych członków, co w zależności od pory roku i różnych innych czynników (dziewczyny, praca, studia) skutkuje we frekwencji średnio 12-18 graczy co tydzień.

2. Każdego rodzaju. Zazwyczaj piechota + ew. lekkie wsparcie, co nie zmienia faktu, że jesteśmy grupą o najbardziej zróżnicowanym "jadłospisie" - znajdziesz u nas praktycznie wszystko: skoki ze spadochronem, artylerię, wsparcie lekkich i ciężkich puszek oraz lotnictwa. Co więcej, gramy bardzo wieloma armiami \ jednostkami - jedną misję grasz komandosami Seals, drugą czarnymi rebeliantem z angolii, trzecią Mossadem pod przykrywką. Dla przykładu.

3. Nie bawimy się w "ZEUS'y". Grywamy czasem dla rozluźnienia VTS lub misje dynamiczne z community, ale trzon naszych misji "weekendowych" to misje gotowe, ze scenariuszem, gotowym sprzętem i gotową mechaniką \ flow misji.

4. Jest tydzień przed update'm, a dużo projektów powydawało nowe wersje, możesz spokojnie ściągać najnowsze, bo i tak będziemy je brali. Addonów w takich grupach nie wymienia się co dwa tygodnie, z powodów organizacyjnych.

5. Z mapami tak jak z misjami - większość map z ArmA2 + parę map społeczności ArmA2 + czasem (rzadko póki co, ze względu na ludzi ze słabszymi kompami) Altis. W tym roku niewykluczone, że wprowadzimy na stałe Apexa (Tanoa).

6. Używamy. Poniżej wrzucam Ci parę filmików byś mógł sobie zobaczyć jak wyglądają nasze rozgrywki.






Jeśli masz jakieś pytania, śmiało. Możesz też dodać mnie na Steam: http://steamcommunity.com/id/ACPL_Jon/

Jeśli nie byłoby miejsca w znajomych to zostaw komentarz, że to Ty - to zrobię miejsce i wyślę zapro.

Elo.


http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

kubas246

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2017 19:24

Re: Kilka pytań odnośnie grupy i serwera

PostPt 24 lut, 2017 14:11

Jon napisał(a):

Nie bawimy się w "ZEUS'y". Grywamy czasem dla rozluźnienia VTS lub misje dynamiczne z community, ale trzon naszych misji "weekendowych" to misje gotowe, ze scenariuszem, gotowym sprzętem i gotową mechaniką \ flow misji.


Jedno nie wyklucza drugiego :) Można zrobić fajną misję i dodatkowo w celu jej urozmaicenia odpalić ją z Zeusem. Wiele grup robi to właśnie w taki sposób.

Dzięki za odpowiedzi. Biorę się za pobieranie modów. Jeszcze jedna kwestia, żeby z Wami grać i mieć dostęp do moda PSZ muszę skrobnąć posta w rekrutacji?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Kilka pytań odnośnie grupy i serwera

PostSo 25 lut, 2017 18:13

Stasiu, ja już z Kubasem gadałem na ten temat na Steamie.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron