Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 20:18


Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 01 sie, 2010 22:55

Właśnie, Konrad, słownik albo firefox w łapę :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostPn 02 sie, 2010 09:32

Firefoxa mam...ale nierobie tak dużo błędów jak kiedyś...
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostCz 05 sie, 2010 16:42

4teLL napisał(a):Oto nasz wytwór stworzony w czasie oczekiwania na misję


To było najlepsze z całej misji.A nie jeszcze to jak was 3 zabił jeden koleś na jednym magazynku.Niestety mnie zabił kolega z drużyny

Jon: Komentarze umieszczamy tutaj, temat "Pamiątki z pola bitwy" służy tylko do zamieszczania screenów i filmików
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez KonradPL, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostSo 07 sie, 2010 15:36

Sory za spam.
Wczorajsza misjia.
Drużyna Alpha i Bravo miały podejść do linij drzew a Charli miało chyba zostać na tyłach nie wiem dokładnie ponieważ nie słyszałem nic przez radio.Kiedy podbiegliśmy do wyznaczonej pozycj dostalismy się pod ciężki ostrzał.Pierwszy z mojej sekcji Bravo dostał Damian zostałem tylko ja,Bartek i wcisło.Kiedy dostaliśmy rozkaz od Jon'a aby iść na perymetr 230 mi się kończyło ammo gdy podbiegliśmy trochę bliżej odrazu oberwał bartek i wcisło.Podbiegłem do wcisło aby zobaczyć czy żyje niestety byl już martwy,podbiegłem do bartka także był martwy,zapomniałem ze on miał długie radio znów musiałem do niego podbiegać wziołem radio 3 razy wywołałem Alphe[jon'a] nikt nie odpowiada rozejrzałem się wszyscy nie żyją wokół mnie nagle usłyszałem głos iva coś tam coś tam...Patrze a na perymetrze chyba 40 cały oddział Cherli podbiegłem i oto nasz dialog:
[Gdy podbiegłem...]
4tell:ooo Konrad co ty tytaj robisz??!?!?!?!
Ja:cała moja sekcja nie żyje
4tell:twoja znaczy?
Ja:Bravo
4tell:a Alpha?
ja:też
ja.chyba
4tell:...
ja: 4te... HEDSHOOT! DEAD! K.I.A!

Dla wytrwałych którzy to przeczytali wielki +
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez KonradPL, łącznie edytowano 2 razy
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostN 08 sie, 2010 12:51

No nieźle... pierwsza misja to wpakowali mnie na CO po przerwie jaką miałem i co? Misję przeszliśmy ;P Były tam jakieś zgrzyty, które głównie działały na nerwy Jona - może dlatego, że ja ich nie słyszałem, poza ciągłym pruciem z KMu przez Maćko ;D - ale sam plan, mimo swojego nieskomplikowania, się udał & a Alfa dzielnie trzymała pozycję gdy drugi team czyścił budynek i właściwie wykonał wszystkie potrzebne cele ;] GJ.
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

Dan

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Pt 19 lut, 2010 00:12
  • Lokalizacja: Łódź

PostN 08 sie, 2010 20:14

Operacja wykonana czysto i bez ceregieli. Zal do dowodcy mam za to ze kazal zostawic mojego hmv medycznego i teraz szef kompanii suszy mi o to glowe.
Szkoda tez ze nie wykorzystalismy sprzetu lotniczego, ktory mielismy w bazie oraz ze ominelismy caly ten syf w miescie ale spoko moze nastepnym razem, sposobow na rozegranie tej misji jest sporo, narazie poznalismy jeden i chyba to ten najmniej efektowny ale za to najbardziej efektywny.

RAW Video Footage:

http://www.youtube.com/watch?v=3M3W7wGu_qc
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostN 08 sie, 2010 21:19

Powiedz mi Dan... jakie dziadostwo trzeba zassać, żeby mieć ten fajny HUD na dole z imionami i rozmieszczeniem ludzi? ^^
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostN 08 sie, 2010 22:06

To coś było dysleckiego lub kegetysa o ile sie nie myle. Ja bym dopytało co to było to red vision, bo chyba nie flary?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 09 sie, 2010 05:10

Oooo, filmy z West Entrance ;)


Fajnie że ktoś nagrywa. Trzeba będzie to ogarnąć, i powrzucać na właściwy kanał...

To dziadostwo to ShackTac FireTeam HUD. Gdy wejdą podpisy wspomniane ułatwienie najpewniej zniknie. Z kolei to "red vision" (morderca NVG) to efekt uboczny skryptowanego oświetlenia budynku (prawdopodobnie a'la flary), o ile się nie mylę. Chyba zniknęło gdy wyłączyliśmy generator.

Grę sobotnią przemilczę - wszyscy widzieli jak było, każdy ocenia inaczej. Ja mimo ciekawszej fuchy niż druga drużyna bawiłem się raczej średnio... omówiliśmy to sobie na TS'ie, IMO nie ma co powtarzać.

Za to wspomnieć należy o piątku - mimo że w gronie prawie samych nowych osób (pomijając 4tella czy chłopaków z DeKaPy), zagraliśmy 3 fajne misje - Kill Vlad, Komarovo Chemicals i Szturm Ćwiczenia. Ekipa spisała się bardzo dobrze, praktycznie nie było zgrzytów, mimo że chwilami dostawaliśmy niezłe baty ;) I to był zdecydowanie udany wieczór.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostN 29 sie, 2010 12:59

Hm. To zaczyna być ciekawe. Dowodziłem w Delta Force i - o dziwo - misję mimo totalnie nieskomplikowanego planu przeszliśmy ;P Albo to ja nieźle dowodzę albo mamy szczęście albo podkomendni to totalni zabijacy albo wszystko po trochu. Końcowa akcja ucieczki SUVami oraz ciężarówką na południe miasta była świetna, obrona wokół heli gdy Charlie wkładało swoich rannych też, ale... Dość powiedzieć, że tuż przed zakończeniem misji kilka osób zrobiło coś co można skwitować - żenada. Dziękuję.
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 29 sie, 2010 13:45

Dość powiedzieć że port org. misji "Delta Force" był dosyć... kontrowersyjny. ACE'owy system obrażeń przy całkowitym braku medykamentów oraz kiepski wybór broni dawały się we znaki równie mocno, co nie do końca jasne oskryptowanie objective'ów.

Zapadła mi też w pamięć jedna scena.

"Dowódco... Szopman wszedł na schody i mnie zraniło".

Poza tym cały wieczór (poza misją DF właśnie - w której dla odmiany miałem kiepski FPS) coś uparcie lgnął do mnie ołów. Nie zrobiło mi to najlepszego klimatu :P Niemniej dzięki wszystkim za wysoką frekwencję i całkiem niezłe przestrzeganie dyscypliny radiowej. Zostało właśnie udowodnione, że "bez ACRE też się da" :P
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostN 29 sie, 2010 22:02

No Delta Force było naprawdę udaną misją. Dostałem na początku w sumie ze 3 kulki i przy wtórze rozmyć ekranu, czerwonej poświaty i trzęsących się rąk dotrwałem do końca misji. Do tego musiałem jeszcze dowodzić fireteamem, były problemy z markerami, wskutek czego bez sensu wycofaliśmy się zamiast iść naprzód (naprawdę nie moja wina - marker był na górce za nami). Aha - szybko skończyła się także amunicja i wszyscy z Alphy musieliśmy poratować się zdobycznymi AK74. Ucieczka pojazdami - epicka ;]. Podziękowania dla sprawnego kierowcy PV3S (zapomniałem już kto nim był).

Wiecie, lubię takie sytuacje "podbramkowe", kiedy sporo rzeczy się sypie i nie idzie zgodnie z planem a mimo to trzeba wykonać zadanie i... wykonuje się je. Jedyne, czego żałuję, to tego, że nie miałem przyjemności sprawdzenia compound, tylko musieliśmy z Alphą kiblować parę budynków dalej ;).
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostSo 11 wrz, 2010 14:31

Na szkolenie się spóźniłem, ale dwie misje bojowe się zagrało... testowej broni nie wliczam. Prosty patrol bojowy, który nawet w ACE nie daje zbyt łatwej wizji na przejście - pod moim dowodzeniem jednak się udało, ale był problem z brakiem stoperów - a potem zagraliśmy... szlag, ano tak. Przeróbkę coopową pewnej singlowej misji. Jak wrzucę filmik i jakieś AAR - no w końcu temat trza porządnie ożywić - to się przekonacie o jaką mi chodzi :D Szkoda też, że w jednej misji zwaliły się markery przez co nadal pamiętam wrogie rozstawienie jednostek [swego rodzaju to ewenement jest... ale potok bluzgów Mava FTW ^^]
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostŚr 22 wrz, 2010 15:27

Hmm, chyba ludzie ostatnio ginęli, że tutaj też nikt nie pisze :P

Jakby kto pytał to materiał na AAR jeszcze zbieram, bo po dwóch misjach to trochę go za mało jest. Liczę, że nadarzy się okazja [a jak nie to zdradzę wam z A2C xD]
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostN 03 paź, 2010 16:44

kurde widze na filmahc że sie fajnie bwicie.zobacze może kupie arrowheada
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości