Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:48


Wrażenia z pola bitwy - dyskusja

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Dan

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 302
  • Dołączył(a): Pt 19 lut, 2010 00:12
  • Lokalizacja: Łódź

PostN 18 lip, 2010 12:15

Zła karma, tak to juz jest jak sie strzela w plecy swojego SL Psycho ;]
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostN 18 lip, 2010 12:29

Graliście wczoraj drugą misję? Zagrał bym, ale tak gorąco w pokoju miałem, że już mnie szlag trafiał, musiałem się przejść.
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

Jerrey

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): Pt 09 lip, 2010 21:40
  • Lokalizacja: Moszczenica

PostN 18 lip, 2010 13:04

Ja wczoraj w dodatku miałem problemy z ACE, przez przypadek pobrałem przez AddonSync confing ace i miałem problemy z menu akcji ace ;/ Ale na szczescie juz naprawiłem ...
Offline

psycho081

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): So 20 mar, 2010 19:18
  • Lokalizacja: Szczecin

PostN 18 lip, 2010 13:57

Dan hah jak to powiedziales :
- Psycho ty chyba bardzo chcesz byc dowodca :D
Heh jeszcze raz sorki no ale "mysz zabojca"
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostN 18 lip, 2010 14:53

Pech chciał że wczoraj musiałem zakończyć rozgrywke przed czasem. Może nastepną razą.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostPn 19 lip, 2010 11:15

A czy te durną mambę to graliście? Bo pozmieniałem to nieco ale żadnych testów nie robiłem - liczyłem na was :D
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostPn 19 lip, 2010 11:24

Jagier na nas morzesz liczyć jak na Kononowicza lub Komołoskiego :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

wektork

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 135
  • Dołączył(a): Pt 12 mar, 2010 22:56

PostPn 19 lip, 2010 20:43

Algrab napisał(a):Jagier na nas morzesz liczyć jak na Kononowicza lub Komołoskiego :D

na Konona na pewno :cisza:
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostN 01 sie, 2010 11:59

Wczorajsza misja była zarąbista.Moja pierwsza.I nie zginołem do końca!!!
Offline
Avatar użytkownika

szOpman

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 404
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 18:43
  • Lokalizacja: Kalisz

PostN 01 sie, 2010 13:59

Niestety wczoraj podczas "rozgrzewki" moja głowa przyciągała kule jak magnes co w połączeniu z dziurawym jak ser HMMWV i częstymi problemami z komunikacją na długim radiu zbyt dużej satysfakcji z gry mi nie dało...

Co to drugiej części rozgrywki chciałbym jedynie przeprosić za dwie rzeczy a mianowicie:
1. Za przypadkowe przejechanie Dana po odbiciu ciężarówki z rąk złodziejskiego tragarza
2. Za ucieczkę z gry (z niewyjaśnionych przyczyn nagle padł mi internet)

Jedyne z czego mogę być zadowolony to ze składu Bravo, który w pierwszej misji nie sprawiał praktycznie żadnych problemów podczas mojego krótkiego żywota oraz potężnej dawki śmiechu dostarczonej, celowo bądź nie, przez pozostałych graczy, AI-ków, a nawet... kozę?

Najwyraźniej sobotnie fatum nadal nade mną ciąży... No cóż... Tak czy inaczej dzięki za grę i do zobaczenia za dwa tygodnie (jutro wyjeżdżam)... :papa2:
Ostatnio edytowano N 01 sie, 2010 17:46 przez szOpman, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 01 sie, 2010 14:54

TBH jedyne "problemy z komunikacją" o jakich mi wiadomo to te gdy musiałem odejść od kompa (mimo rozkazu zastępca chyba nie bardzo kumał co trzeba robić), gdy wracałem każdorazowo prosiłem o powtórkę rozkazu (podobnie w gorących sytuacjach, np. gdy wróg próbował nas okrążyć tuż po tym jak zajęliśmy budynek). Niestety moje afki są dosyć przymusowe i nic z tym nie zrobię, kto mnie zna trochę dłużej ten wie.

Mój skład spisywał się bdb.

W drugiej misji, cóż. Chyba nie powinienem był dowodzić zwłaszcza że wobec "lekkiego rozluźnienia" trochę nerwy mi puszczały (biedny tragarz). Za pierwszym razem pech (BWP, pilot którego musiałem zastąpić, "wypadek" w bazie), za drugim słynny atak zombie :D wobec którego ustąpiliśmy i odpuściliśmy sobie misje.

Potem lipa, co zagrać - misje od A2C [te z mojego MPmissionsCache] nie działały, misje z armaholica również, moje nowe niestety "didn't make it on time". Jedyna działająca "Op. Hyena" wykończyła nas w 15 min (90 % składu wystrzelał jeden koleś pod wzgórzem którego nie widzieliśmy przez trawę).

Po dziś przypominam i będę jeszcze bardziej konsekwentny:
- Precz ze skrzyniami (pojazdy powinny mieć standardowo załadowane trochę sprzętu\ammo)
- Misje community do przeróbki lub wyrzucenia :(
- Coś, o czym jak zwykle zapomniałem.

Sobotnie fatum czy nie, fajny wieczór i frekwencja dopisała. Dzięki wszystkim obecnym, jeśli idzie o pozostałe misje było kiepsko, jednak pierwsza wynagradza mi wszystkie problemy wieczoru :) Mimo problemów technicznych itd. IMO a2t daje mi więcej fun'u niż ACRE.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

PostN 01 sie, 2010 17:10

Jon napisał(a):TBH jedyne "problemy z komunikacją" o jakich mi wiadomo to te gdy musiałem odejść od kompa (mimo rozkazu zastępca chyba nie bardzo kumał co trzeba robić), gdy wracałem każdorazowo prosiłem o powtórkę rozkazu (podobnie w gorących sytuacjach, np. gdy wróg próbował nas okrążyć tuż po tym jak zajęliśmy budynek). Niestety moje afki są dosyć przymusowe i nic z tym nie zrobię, kto mnie zna trochę dłużej ten wie.


Czasami tak szybko znikałeś, że podczas wielkiego szumu w słuchawkach nie było wiadomo czy jestes afk czy cos innego :P. Ale nie zaprzeczam, że w roli dowódcy to jeszcze jestem bardzo niedoswiadczony.

A co do misji, to bardzo klimatyczne i naprawde świetnie się gralo.
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostN 01 sie, 2010 20:26

Ogólnie fajnie mi się wczoraj grało. Po pierwsze dla tego, że to była moja pierwsza misja, w której nie uświadczyłem żadnych, ale to żadnych problemów z pingiem.
Po drugie można było pośmiać. Rozwaliło mnie to gdy ktoś ( nie pamiętam kto) zapytał dlaczego w śmierdzi w jego Hmmwv.

Problemów ze sprzętem i łączem się na szczęście pozbyłem, ale niestety znalazł mi się inny problem techniczny - rodzice, nie podoba im się, że gram do późna i wyszedłem w połowie (chyba) drugiego podejścia do misji
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostN 01 sie, 2010 22:07

Team Cherli był świetny jak dla mnie.Graliśmy i nażekaliśmy realistyczne no bo kto nam takie dziadowe hamvi przydzielił :D :twisted: :!: :!: Szkoda że czesiek zginoł kiedy dobilismy do bramy nr 4.A z granatnika na strzelcu poszło mi swietnie około 40 zabitych
A to dla poległych [*]
Offline
Avatar użytkownika

szOpman

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 404
  • Dołączył(a): Śr 23 cze, 2010 18:43
  • Lokalizacja: Kalisz

PostN 01 sie, 2010 22:38

Jeśli mogę coś zasugerować to pisze się "zginął", "zginąłem", "zginąwszy" itd. bo już widzę drugi taki błąd w twoim wykonaniu...
Pozdrawiam... ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron