Teraz jest Pn 17 cze, 2024 03:48


America's Army ...

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 22 maja, 2005 15:02

@Info na temat 2.5 - Bosko =]
@AA 2.4 - Wczoraj ściągnęłem, przetestuję, opiszę wrażenia.

Cziterzy byli, są i będą, PB niestety nie daje im rady :S
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 22 maja, 2005 15:06

Heh.....ale cziterow moze byc mniej...zreszta nevermind.Dzisiaj wszedlem na byle jakiego nie-oficjalnego serwa patrze...multum ludu z Polski. Pare minut pozniej w 2 rundach pod rzad zdobylem M24(mapa Bridge Crossing).1 runde zakonczylem pieknym strzalem miedzy oczy a w drugiej zakosilem (przy moich umiejetnosciach w AA) az 4 osoby.....z "wyksztalcenia" America's Army-iowym ( :twisted: )nie jestem najperem przypadek czy "przyjazniej"(czyt. wygodniej) sie gra? :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 22 maja, 2005 18:52

no i oczywiście muszę Was rozczarować:)text został źle przetłumaczony(nie przeze mnie) i 2.5 wyjdzie..we wrześniu....może to i lepiej..za tydzień dostanę w łapska gta sa;P
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 22 maja, 2005 21:24

Cóż mogę powiedzieć - mapek jeszcze nie przetestowałem, ale już same poprawki menusach, etc - są bardzo praktyczne i bardzo na plus. Mam jedno pytanie - Dev'owie [?] zrezygnowali z odgłosu przeładowywania, czy to po prostu mi ten dźwięk gdzieś uciekł? :?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPn 23 maja, 2005 14:14

ja testowalem przeladowanie AK-47,RPK,M16,M249 i zdobyczne karabiny z luneta....wszystkie sa ......cos u ciebie jest nie tak :idea:
Offline
Avatar użytkownika

Raiden

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 22 paź, 2004 20:42
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostPt 27 maja, 2005 22:22

Mam problem !! Dzisiaj podczas grania w AA nagle gra mi się zminimalizowała i wyskosczyło mi oto takie okno z tekstem :

Build AmericasArmy_Build_[2004-06-01_02.01.01]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1916 MHz with 511MB RAM
Video: WinFast A6600 GT (6693)

General protection fault!

History: UObject::ProcessEvent <- (AGP_HUD woodland_outpost.AGP_HUD, Function AGP.AGP_HUD.PostRender_Stage2) <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Woodland Outpost <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 796D7241 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

Gra się oczywiście wyłonczyła, ale to niestety nie koniec problemów. Otóż od tego momentu nie moge się zalogować w "Maintain Accound" na moje konto (niby złe hasło lub login, a na pewno wszystko jest OK ). Nawet w grze (PERSONNEL JACKET / Profile ) nie moge się połonczyć z moim "kontem" ( "No User Record" )

Mam nadzieję że wszystko się naprawi (już czasami tak miałem że się nie mogłem zalogować i nie myśleć, że nie umie wpisać swojego hasła itp :razz: )

Jak ktoś wie o co tu chodzi, to czekam na odpowiedzi... HELP !!!
fucking irene ! ! !
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 27 maja, 2005 23:03

No User Record = Nie istnieje taki User.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Snejk

Kapral

Kapral

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:27
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostPt 27 maja, 2005 23:54

Jeżeli to co napisałeś, to jest raport o błędach to dłuższego nie widziałem :shock: .
Ale niestety nie potrafie ci pomóc
Leave no man Behind
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostSo 28 maja, 2005 08:11

Snejk napisał(a):Jeżeli to co napisałeś, to jest raport o błędach to dłuższego nie widziałem :shock: .
Ale niestety nie potrafie ci pomóc

Ja wczoraj miałem błąd, dłuższy błąd. ;] Wystarczyło zresetować kompa i ponownie działało.
Offline
Avatar użytkownika

Raiden

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 22 paź, 2004 20:42
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostSo 28 maja, 2005 09:14

To nie był raport. A to że "No User Record = Nie istnieje taki User" to sie sam domyśliłem. Chyba nie usuneli mojego konta ??!! :beksa: !!?? Nie chce mi sie robić 23 honoru od nowa !! Ide se podciąć żyły... żegnam ...jak by się coś wyjaśniło, powróce do was z zaświatów.
fucking irene ! ! !
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostSo 28 maja, 2005 09:47

Raiden napisał(a):To nie był raport. A to że "No User Record = Nie istnieje taki User" to sie sam domyśliłem. Chyba nie usuneli mojego konta ??!! :beksa: !!?? Nie chce mi sie robić 23 honoru od nowa !! Ide se podciąć żyły... żegnam ...jak by się coś wyjaśniło, powróce do was z zaświatów.

PAPA... :| Na co komu 23 honoru? co Ci to daje... po mojemu nic... liczy się dobra zabawa :D ;]
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 28 maja, 2005 11:19

20 honor można zdobyć w jeden dzień a 23 w drugi więć nie masz co rozpaczać;)reinstall gry zrób
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 28 maja, 2005 11:20

Wiesz Dzygi?? ja znam malo (oprocz siebie i teraz ciebie) osob co wlasnie tak mysla jak ty......Ale stracic ten "honor" to troche frustrujace (podobnie jak Marksmen i te felerne tarcze :grin: )
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 28 maja, 2005 12:24

może masz jak mój qmpel z klasy :lol: dzwoni do mnie"wojtas coś Ty mi za wersję aao dał wyskakujemi,że takiego usera nie ma" okazało się,że w tagu klanu w swoim nicku zrobił "(" zamiast "[" lol;)
Offline
Avatar użytkownika

Raiden

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pt 22 paź, 2004 20:42
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostSo 28 maja, 2005 12:38

Ale wcześniej było OK, więc sam nie wiem. W AA na pewno jescze bende grał dalej (czekam na 2.5 ) ale sam fakt, że straciłem swoje konto.... :mad: Dzygi ma racje, że tu nie chodzi o honor, też tak myśle, ale przecież zawsze się patrzy inaczej na kolesia z 15 i z 30 honoren, nie ??
fucking irene ! ! !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron