Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 21:41


Call Of Duty: Black Ops

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

Call Of Duty: Black Ops

PostN 14 mar, 2010 18:26

Właśnie przeglądałem gry-online.pl i doznałem szoku. Zobaczyłem, iż dostępny jest artykuł o CoD7, samo CoD7 mnie nie zdziwiło, bo wiedziałem, że wcześniej czy później ono wyjdzie, ale zdziwiła mnie pokazana w serwisie okładka... Wygląda ona jakby akcja gry miała dziać się... w Wietnamie :?: :!:

Proszę zobaczyć na okładkę. Wyraźnie widać na niej trzy Huey'e, a żołnierze wyglądają jak AirCav.

Rodzaj tematu się kłania.
Ostatnio edytowano Pt 11 mar, 2011 10:24 przez slacker7, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostN 14 mar, 2010 18:36

Dla mnie nic nowego, już od dosyć dawna jest informacja, że CoD 7 ma rozgrywać się w Wietnamie ;)
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 14 mar, 2010 18:49

Dopiero co człowiek grał w pierwsze CoD a tu już zapowiadają CoD7! Może kiedyś będę miał taką nadwyżkę gotówki że będę miał kaprys sprawienia sobie nowego sprzętu na którym będę mógł pograć w gry o wymaganiach większych niż CoD2 :P Pytanie teraz czy po rewolucji w Activision Infinity Ward powstanie gra która nas pozytywnie zaskoczy!? Inaczej pozostanie nam tylko granie w stary ale jary Vietcong. Ciekawi mnie też czy uda im się przebić Vietcong pod względem klimatu.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 14 mar, 2010 18:55

Znając styl CoD IMO raczej trudno im będzie pobić nawet MoH PA, a co dopiero MISTRZA.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostN 14 mar, 2010 19:06

No cóż, co do klimatu to na razie możemy tylko gdybać. Na razie nawet screena z Alphy nie ma :grin:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 14 mar, 2010 19:11

Jon napisał(a):Znając styl CoD IMO raczej trudno im będzie pobić nawet MoH PA, a co dopiero MISTRZA.


Swoje zarobią i to kilkakrotnie więcej niż cała seria Vietcong razem wzięta. Trudno porównywać takie gry. Twórcy CoD czy MoH czerpali garściami z filmów i seriali telewizyjnych, natomiast Vietcong robili ludzie którzy chcieli zrobić gierkę osadzoną w realiach tamtego konfliktu. Na szczęście twórcy Vietcongu nie popełnili takiego błędu jak twórcy BiA, tam wspaniały klimat, dobry scenariusz, spartolili schematyczną rozgrywką oraz liniowością poszczególnych misji. CoD z pewnością pobije Vietcong jeżeli chodzi o efektowność, epickość, może nawet grywalność, jednak będzie to taki bryk z konfliktu w Wietnamie, a nie gra osadzona w realiach tamtej wojny, tak jak Vietcong.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 14 mar, 2010 19:52

Jeśli na soundtracku z nowego CoD będzie "I Wanna Be Your Dog"...

... to ja to kupuje. :mrgreen:
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostN 14 mar, 2010 20:08

Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 14 mar, 2010 20:10

To się nazywa cięta riposta :D



Nie powinieneś obrażać cyklu CoD (nie dotyczy: WaW i MW2) :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostN 14 mar, 2010 20:22

Jon napisał(a):Nie powinieneś obrażać cyklu CoD (nie dotyczy: WaW i MW2) :)

Ej, radzieckie misje w WaW są w porządku (szczególnie Reichstag). Cd MW2 się zgadzam.

Co ode mnie - kolejny CoD, w którym gramy Jankesami.
Podziękuję.

A zagrałbym, bardzo chętnie kurczę, Brytyjczykami (vide świetne MW1) albo Rosjanami\Sowietami (FPS-owa wersja 9. Kompanii?). O Polakach nie wspominam, bo to oczywiste.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 14 mar, 2010 20:38

Maverick napisał(a):Co ode mnie - kolejny CoD, w którym gramy Jankesami.
Podziękuję.

A zagrałbym, bardzo chętnie kurczę, Brytyjczykami (vide świetne MW1) albo Rosjanami\Sowietami (FPS-owa wersja 9. Kompanii?). O Polakach nie wspominam, bo to oczywiste.


Bo granie Polakami zapewni napchanie sakwy petrodolarami. W Wietnamie był ANZAC, SAS, więc po problemie. Może będzą misje w których będziesz eliminować dzielnych wietnamców z południa jako wietnamiec z północy.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 14 mar, 2010 21:36

Cóz, po MW2 powiem, że beda musieli popełnic cud żeby mnie przekonac, i to jeszcze do tak ambitnego tematu, żebym to kupił. Pażyjom uwidim
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 14 mar, 2010 21:37

Maverick dobrze rzucił. Ruscy w Afganie, to byłoby coś!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Buby

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 13 lip, 2006 10:29
  • Lokalizacja: Gdańsk

PostN 14 mar, 2010 22:25

A mi MW2 się podobało i podoba nadal.

A za CoD7 stoją panowie z Treyarch (ci od CoD3 i WaW) więc nie wróże temu projektowi nic dobrego. Aczkolwiek mam cichutką nadzieję, że uda im się wyjść z cienia IW (które też się rozpada).
Ten post ma odznakę "Jon Approved"
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostN 14 mar, 2010 22:35

Jon napisał(a):Ruscy w Afganie, to byłoby coś!


Albo kosynierzy pod Racławicami. Piszmy tu o rzeczach prawdopodobnych. W CoD to może będzie Afganistan, ale ten AD. 2001> Chyba że Amerykanom znudzi się już granie po raz kolejny lądowanie na plażach Normandii w co szczerze wątpię. To jest gra stworzona na Amerykański rynek, bo tam jest największa kasa. Chcecie lata 80. i Afganistan to patrzcie na producentów zza Buga (może stworzą konkurencyjną serię FMR*), to jest dla nich istotny konflikt i tyle w tym temacie.

*For Mother Russia (czy inny "za rodzinu")
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron