Teraz jest Cz 28 mar, 2024 19:52


Call Of Duty: Black Ops

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 30 mar, 2010 20:17

No i proszę, mamy przełom. Nowy CoD nie będzie TYLKO I WYŁĄCZNIE w Namie. Pokaże on największe akcje zimnej wojny. Więcej o tym tutaj.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostWt 30 mar, 2010 20:52

Więc wychodziłoby na to, że wspominając o Afganie, wcale nie byłem tak daleko od prawdy :]. Zakładając oczywiście, że owe informacje okażą się prawdziwe.
Sam pomysł umieszczenia rozgrywki w wielu różnych konfliktach XX wieku wydaje się być dobry. Jest jednak jedno ale (jak na razie) - odpada jakakolwiek bardziej rozwinięta linia fabularna, bądź postać gracza "z krwi i kości" (może przesadzam z tą krwią i kośćmi, w końcu CoD to nie Max Payne, jednak za plus uważam ograniczenie liczby postaci w grze do jednej - lepiej się wczuć w tę "osobę", nawet gdy ta postać to tylko imię i nazwisko, vide poprzednie CoD-y.).

Następnie zostaniemy przetransportowani na Kubę, na terenie której wybuchnie tzw. rewolucja kubańska

Ciekawe, po której stronie będziemy walczyć? (pytanie retoryczne)

w Call of Duty 7 znajdzie się tryb Zombies znany z World at War

Świetnie :mrgreen:.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 31 mar, 2010 18:58

Ja bym jeszcze z chęcią ujrzał wojnę w Korei, bo nigdy o tym FPSa nie było oraz Afganistan, ale o tym drugim to już w ogóle można pomarzyć.
Obrazek
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostCz 13 maja, 2010 19:19

Call of Duty Black Ops Trailer HD

Pragnę się wtrącić i odkopać by ukazać wydany już trailer do tej gry. Na pierwszy rzut oka produkcja jest bardzo podobna do tych wydawanych przez Infinity Ward. Z samego filmiku można wywnioskować, że część ta będzie podtrzymywać fabułę gry. Chciałbym przedstwić wam moją teorię ;-) :

Otóż na samym początku w tej sali operacyjnej, ktoś mówi "This will help you remember everything." i pokazana jest wojna w Wietnamie. W 0:43 - 0:44 sekundzie filmiku ukazuje nam się pewna postać, która łudząco przypomina słynnego już fanom Cpt. Price'a. Możliwe, że zobaczymy go w akcji jako młody żółtodziób, który zaczynał swoją karierę w walcząc z żółtkami. Możliwe też, że zobaczymy młodego Zakhayeva i pierwsze spotkanie obydwu bohaterów. Kto wie może Price z początku należał do SOG i tak naprawde jest amerykaninem pracującym później w SAS ;-) ?

Proszę mnie nie krytykować, wiem jaki stosunek ma to forum do tej gry, ale jestem zagorzałym fanem serii CoD i nie mogłem się powstrzymać od zabrania głosu :grin: . Dziękuję :] .
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 14 maja, 2010 13:34

młody żółtodziób, który zaczynał swoją karierę w walcząc z żółtkami


SAS nie uczestniczyl w II wojnie Indochińskiej, był tam SASR a to kangury a także byli tam nowozelandczycy.
Zakhayeva i pierwsze spotkanie obydwu bohaterów. Kto wie może Price z początku należał do SOG i tak naprawde jest amerykaninem pracującym później w SAS ;-) ?


- ZaCHAJEW, mieszkamy w Polsce do cholery -,-
- Gdyby Price był hamburgerem nie mógłby mówić z tak mocnym brytyjskim/zachodnio brytyjskim akcentem, ani posiadać takiego wąsa :mrgreen:
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPt 14 maja, 2010 17:52

Price młody to był w latach 30-tych. Facet jest najwyraźniej nieśmiertelny, Niemcy raz już go zabili w '44 i nie zrobiło to na nim większego wrażenia.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 14 maja, 2010 19:05

Pamięć mi szwankuje - kiedy? :D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Danickas

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): Pt 08 lip, 2005 18:28
  • Lokalizacja: Lubuskie

PostPt 14 maja, 2010 19:19

W pierwszym Call Of Duty :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPt 14 maja, 2010 19:37

Dokładnie, było to na Tirpitzu :D
Obrazek
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostPt 14 maja, 2010 20:16

SAS nie uczestniczyl w II wojnie Indochińskiej, był tam SASR a to kangury a także byli tam nowozelandczycy.


Och, szczegó/ulant :grin:

- ZaCHAJEW, mieszkamy w Polsce do cholery -,-
- Gdyby Price był hamburgerem nie mógłby mówić z tak mocnym brytyjskim/zachodnio brytyjskim akcentem, ani posiadać takiego wąsa


1. Wąsy można zapuścić :twisted:
2. Można być amerykaninem pochodzenia "zachodnio brytyjskiego" i posługiwać się tym akcentem, jeżeli rodzice odpowiednio dosadnie mu to wpajali :cisza:
3. Co do śmierci Price'a, to w całej serii CoD "respienie" się to coś normalnego...
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 15 maja, 2010 13:13

2. Można być amerykaninem pochodzenia "zachodnio brytyjskiego" i posługiwać się tym akcentem, jeżeli rodzice odpowiednio dosadnie mu to wpajali :cisza:


To trzeba bylo tak od razu skonstruować zdanie :]

Och, szczegó/ulant :grin:

Nie lubie głupoty wot i wsio

Pozatym obejzalem ten trailer w "slo-mo"....zauwazylem airsoftowe pseudo RPK wylaczylem trailer i przyłożyłem bańką w stos strzykawek zarażonych HIVem. Znowu maszczą pierońskie modele ?
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostSo 15 maja, 2010 19:16

Pozatym obejzalem ten trailer w "slo-mo"....zauwazylem airsoftowe pseudo RPK wylaczylem trailer i przyłożyłem bańką w stos strzykawek zarażonych HIVem.


Sorry, ale nie rozumiem kontekstu tego zdania, brzmi troche EMOwsko, przez co ciężko zrozumieć o co ci chodzi, wyluzuj :grin:

Znowu maszczą pierońskie modele ?


Co do modeli i ogólnie grafiki to nie mam zastrzeżeń. Modele broni ładnie odbijają światło, grafika ładnie się prezentuje i jest miła dla oka. Może to nie jest jeszcze najwyższa półka, ale standardy są jak najbardziej trzymane.
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 15 maja, 2010 20:02

frankie020 napisał(a):Co do modeli i ogólnie grafiki to nie mam zastrzeżeń. Modele broni ładnie odbijają światło, grafika ładnie się prezentuje i jest miła dla oka. Może to nie jest jeszcze najwyższa półka, ale standardy są jak najbardziej trzymane.


I przez tą oczojebną (czyt. "ładną") grafikę aż grać się odechciewa.
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostSo 15 maja, 2010 22:02

frankie020 napisał(a):Co do modeli i ogólnie grafiki to nie mam zastrzeżeń. Modele broni ładnie odbijają światło, grafika ładnie się prezentuje i jest miła dla oka.


Tu już raczej chodzi o to, że IW leje na wygląd i zachowanie broni. Zero odrzutu (za to rozrzut jak muszkiety z wojen napoleońskich), czy bezczelne zamerykanizowanie wszystkich broni, byle wyglądały "ccolersko" (a wyglądają jak Fiat 125 z podwójnym spoilerem, niskimi progami, rurą kotłową zamiast wydechu i halogenami pod podwoziem - czyli budzą politowanie a nie zachwyt). Design map czy AI odkładając już obok.

CoD4 mi się całkiem podobało (mod od LtSpeirsa duuużo pomaga), ale kompletne zidiocenie gry wraz z MW2 nie wróży dobrze na przyszłość.
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 15 maja, 2010 22:06

Sorry, ale nie rozumiem kontekstu tego zdania, brzmi troche EMOwsko, przez co ciężko zrozumieć o co ci chodzi, wyluzuj :grin:


Oj kolego, daleko mi jeszcze do zdenerwowania. Nie wiem czy zauwazyles proste okreslenie, takie jak rozwalanie klimatu. Mimo ze to kompletny arcade to mogliby sobie darowac wsadzanie airsoftowych pukawek, zmienili by wkoncu udzwieowienie ktore pochodzi jeszcze z CoD 1/2 czy chociaz mogliby te modele zrobić inaczej niz na odwal sie, ponieważ odpychaja od gry i powodują chroniczny atak śmiechu. Zwróc uwagę na to jakiej wielkosci w stosunku do ciała jest taki M240 Bravo/Golf, jest mniejszy od M4ki ktora sama w sobie wyglada z 3ciej osoby jak pompka do roweru...płakać sie chce bo tak banalne niedoróbki powoduja np błędy w animacjach co dalej prowadzi do idiotycznych sytuacji. Tak mam MW2 ktore znudzilo mi sie. To są argumenty w temacie zwanym rzeka dolarow.

PS. Okreslenie EMO w moich stronach jest powszechnie uwazane za bardziej obelżywe niz nazwanie kogos pracownikiem w "najstarszym zawodzie świata", wiec jezeli nie rozumiesz kontekstu zdania weź klawiature albo calego kompa i oddaj PCK. Bedzie lepiej dla calego społeczeństwa lub zwyczajnie zapraszam do szkoły jesli nie widzisz sarkazmu.
PS2. Tak, fanboystwo jest irytujące.

Co do modeli i ogólnie grafiki to nie mam zastrzeżeń. Modele broni ładnie odbijają światło, grafika ładnie się prezentuje i jest miła dla oka. Może to nie jest jeszcze najwyższa półka, ale standardy są jak najbardziej trzymane.


Nie mów hop, nawet w mocno spowolnionym filmiku prawde mowiac widac jedno wielkie boom, bez szczegółów (PS SPAS-12 w wietnamie ? buahahah). Pażyjom uwidim.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron