Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 19:13


Hidden & Dangerous 2 Sabre Squadron - problem.

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

Hidden & Dangerous 2 Sabre Squadron - problem.

PostCz 29 kwi, 2010 08:33

Mam poważny problem z H&D2 Sabre Squadron. Gra jest oryginalna z Kolekcji Klasyki czyli wersja 1.12. No więc problem brzmi następująco. Jak tylko bym nie grał (single czy multi) gra pędzi jak szalona, jest okropnie przyspieszona, jakbym miał z 500 FPSów, mam nadzieję, ze rozumiecie o co chodzi. Po prostu w 3 sekundy mój żołnierz pokonuje odległość jakichś... 100 metrów (albo i więcej) :/ Dodam iż gra jest lekko zmodyfikowana. Mam wgrane nowe tekstury i stworzoną przeze mnie paczkę dźwięków dla broni. Żadnych cheatów typu Tables czy coś w tym rodzaju. Proszę o szybką odpowiedź :) Aha dodam jeszcze iż problem pojawił się nagle, reinstall już robiłem pochodziło dobrze jakiś czas i teraz znów mam to samo... Dziękuję z góry.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 29 kwi, 2010 08:36

Próbowałeś bez customów?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 29 kwi, 2010 08:44

Hmm... Wywaliłem mody i teraz działa, ale czemu z modami tak się dzieje :/

Edit: Zrobiłem reinstall modów... zobaczymy jak będzie teraz.
Edit2: Oczywiście po jakichś 2h grania zrobiło się to samo :] Ale wpadłem na pomysł by zainstalować programik AMD Dual-Core Optimizer i... pomogło. Jak widać H&D2 ma problem z dwurdzeniowcami. Dzięki za fatygę Jonez :smile:
Obrazek

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron