Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:12


Medal Of Honor 2010

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Medal Of Honor 2010

PostN 09 maja, 2010 12:00

Dziwię się, że nikt jeszcze tego tematu nie poruszył...

Film Promo #1
Film Promo #2

No i Polska strona gry. Ja kupię na pewno - podobnie jak Arrowhead. A wy? :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostN 09 maja, 2010 12:56

My nie.
Obrazek
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 09 maja, 2010 13:00

Popieram Ala, chyba, że wyjdzie demko które zmiażdzy mi serce a worek z z ciałem wyśle na jowisza.Poleconym.
Offline
Avatar użytkownika

Kriss

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Wt 02 mar, 2010 10:41

PostN 09 maja, 2010 13:16

Kolejny interaktywny film?
Offline

psycho081

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): So 20 mar, 2010 19:18
  • Lokalizacja: Szczecin

PostN 09 maja, 2010 14:11

Hmm kolejna gra która wygląda jak MW2. Jeśli fabuła nie będzie fajna to będzie takie same g**no.
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez psycho081, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostN 09 maja, 2010 18:05

U mnie jak u Goose'a, ale jeśli już miałoby mi to serce zmiażdżyć i miałbym to ew. kupić, to mam nadzieję, że bohater będzie miał coś więcej niż imię i stopień, że będzie pokazana jego twarz i głos (jak w Medal of Honor Pacific Assault). :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

MłodyRzyg

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2008 20:44

PostPn 10 maja, 2010 20:29

Po obejrzeniu zwiastunów nasunęła mi się jedna myśl: toż to śmierdzi propagandą na kilometr.
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostPn 10 maja, 2010 21:21

A któryż FPS z US Army w roli głównej nie śmierdzi?
Ja mogę od siebie odpalić standardowy i ograny jak disco polo na weselu komentarz: Znowu USA? Nie ma innych krajów, czy co? Innych armii nie ma, czy jak?

A tak bardziej obiektywnie... Trailery są naprawdę niezłe, chociaż daleko im np. do intra drugiego Call of Duty (które to dla mnie jest prawie mistrzowskie). I nie powiem, o wiele chętniej kupiłbym tego MoH-a niż np. MW2. Z jednego powodu - chodzi oczywiście o teatr. Wolę, prawdę powiedziawszy, tłuc tych Arabów gdzieś na zapomnianej przez bogów pustyni niż znowu złych Rosjan w kolejnym MW.

Ale... w tym momencie przypomniałem sobie o istnieniu Bad Company 2 i jego genialnego multi (singiel - inna sprawa, chociaż na pewno lepszy niż MW2. Też zagram jak kupię). Jego zakup mam w planach już od dawna i na pewno zdecyduję się właśnie na BC2 (albo drugą Czerwoną Orkiestrę) niż na MoH-a.
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 11 maja, 2010 09:34

Znowu USA? Nie ma innych krajów, czy co? Innych armii nie ma, czy jak?

Oj, walka duńczykami czy kangurami byłaby emocjonująca :D
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostWt 11 maja, 2010 12:22

Goose napisał(a):Oj, walka duńczykami czy kangurami byłaby emocjonująca :D



Ja czekam na grową adaptację Cat Shit One. Poważny fps o Wietnamie, w którym króliki walczą z kotami. Kupiłbym bez wahania :grin:
[edit]
Praise the Lord! Właśnie to zobaczyłem w shoutboxie. Ściągam, dobrze, że ofp mam ciągle zainstalowane :]
[edit2]
Trochę szkoda, że to adaptacja filmu a nie komiksu, Wietnamu żal. Ale i tak zamierzą się z tym nieco zabawić :grin:
Ostatnio edytowano Wt 11 maja, 2010 13:07 przez Kireta, łącznie edytowano 3 razy
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 11 maja, 2010 12:23

Przecież jest - Do-It-Yourself Cat_Shit_One Pack

Dorzucasz Jungle Everon i wio :twisted:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 wrz, 2010 21:52

Linkin Park - The Catalyst.


Dużo nowego "unseen footage", którego nie ma w żadnym trailerze. Warto obejrzeć (ze stroną audio już trochę gorzej, chociaż początek i końcówka są klimatyczne)

Poza tym na Polskiej stronie MoH [jest w pierwszym poście] jest kilka nowych filmików, m.in. z AH-64. No i osobny trailer SP Characters.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 12 paź, 2010 19:03

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostWt 12 paź, 2010 20:46

I tak poczekam na recenzję w CD-Action. Mam do nich zaufanie, którego z kolei nie mam do serwisów internetowych i ich ocen.

Ale 6.0... To nasz polski niedługi czas temu wydany przez City Interactive "Sniper cośtam jakośtam" byłby lepszy niż nowy MoH. Cieszyć się czy płakać?
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique
Offline

Ghost

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 387
  • Dołączył(a): So 03 paź, 2009 17:15

PostWt 12 paź, 2010 21:09

Tylko się cieszyć, że NASZA POLSKA gra jest na światowym poziomie, po prostu przypomina się http://www.youtube.com/watch?v=4uH_YuJe-x4 :twisted: Albo parę innych, słynnych cytatów :P

A żeby nie było tylko spamu, no to pozostaje się pocieszyć, że raczej nie powinno być na PC FPS dropów, jak na filmiku, bo to był gameplay z Xpudła. Kampania będzie po tym co widać na filmikach IMO jak w Call of Duty (Może mniej intensywne, nie wymagające małpiego refleksu)
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości