Teraz jest Cz 28 mar, 2024 12:28


Graficzny upgrade S.T.A.L.K.E.R'a

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

Graficzny upgrade S.T.A.L.K.E.R'a

PostPn 18 paź, 2010 09:02

Witam,

poszukuję paczki, która polepszyłaby grafikę w grze S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl. Na wielu filmikach z jutjuba widziałem poszarpane, zardzewiałe i naprawde "upiepszone" ściany. Ogólnie rzecz ujmując przypominało to już grafike pokroju Gothic'a III. U mnie za to wszystko jest płaskie z naklejoną nędzną teksturką (grafa na max żeby nie było). Podalibyście namiary czego szukać?
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez frankie020, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 18 paź, 2010 10:16

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostPn 18 paź, 2010 10:33

A mógłbyś powiedzieć mniej więcej, jakie wymagania ma ta gra po zainstalowaniu tego modu?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 18 paź, 2010 10:39

Nie (sam nie używam)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostPn 18 paź, 2010 15:37

Ktokolwiek wie o ile mogą wymagania wzrosnąć po zainstalowaniu tego moda?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 18 paź, 2010 15:42

A czemu sam tego nie sprawdzisz, nie poszukasz?


Wyręczyłem Cię raz, nie wystarczy?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostPn 18 paź, 2010 20:14

Za link dzięki, sam szukałem tych tekstur, ale nic tak porządnego nie znalazłem (same jakieś "garażowe" produkcje). A pytanie zadałem na forum, nie tylko ty musisz odpowiadać nie jestem takim leniem, by się cały czas kimś wyręczać :spoko: . Poprostu, może już ktoś z tego moda korzystał i podsunie mi odpowiedź. Coś chyba w złym humorze dzisiaj jesteśmy co? ;-)


Jon: Nah, po prostu za dużo widziałem ludzi wyręczających się innymi w banalnych sprawach - takich, do których wystarczy wklepać hasło w google. Rozumiem kwestię "polecenia" moda, ale z wymaganiami to już można samemu sprawdzić - w dobie dzisiejszego neta 700 mb to nie jest wiele.
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez frankie020, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

tsuki

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 491
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 22:33
  • Lokalizacja: z Nienacka

PostPn 18 paź, 2010 21:54

Complete 2009 to mod "odświeżający" stalkera i nadający mu wygląd zbliżony do dzisiejszych produkcji baz znaczących ingerencji w mechanikę gry. Jezeli chodzi ci o fajerwerki, to nic lepszego nie znajdziesz.Co do wymagań to nie wiem, ale jeżeli masz w miarę nowego kompa (powiedzmy, do roku, półtora) to powinno śmigać.

Jeżeli chcesz zmienić rozgrywkę, to polecam AMK lub LURK. A tak w ogóle to idź pograć w CoP bo nie zmodowany SoC wypada blado ;).
Obrazek
Offline

frankie020

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2009 00:22

PostWt 19 paź, 2010 10:45

Problem w tym tsuki, że gram w gry nie dla gameplay'u (no po niekąd też), lecz dla fabuły. Jak wyszedł Warcraft III to potrafiłem ściągnąć i przejść całe Warcraft: Orcs & Humans (jeszcze nie było opcji zaznaczania grupy osób :/ ) i Warcraft II z dodatkiem, a dopiero potem zabrać się za Reign of Chaos :]. Coś mnie ostatnio zainteresowała tematyka Czarnobyla i zakupiłem trylogię w Saturnie (tzn. trzy gry naraz :cfaniak: ). Mam zamiar po kolei przejść SoC, CS i CoP, jednak grafika razi w oczy także chcę polepszyć klimat, w jaki ta gra wprowadza.

Co do wymogów to podaje to co znalazłem (rozmowa na temat kart graficznych):
http://www.gamefaqs.com/boards/540331-stalker-shadow-of-chernobyl/53552179


Jon: Tak masz racje, 700 MB to nic. Ale dla biednego studenta co zjeżdża na chate tylko w weekendy to jednak jest coś. Szczególnie, że mój starożytny laptop (400MHz, 64 MB RAM, itp.) ciężko znosi dźwiganie Mozilli i Winampa jednocześnie :oops:
Offline
Avatar użytkownika

Pokrakk

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 15 sty, 2010 13:53
  • Lokalizacja: Cieszyn

PostPt 21 sty, 2011 01:29

Tutaj:

Jak oni grają!

Co prawda jest to zbiór bugów, ale z grubsza pokazuje też płynność rozgrywki (nie przypominam sobie bym miał choć raz mniej niż 40 klatek na maksymalnych ustawieniach). Grałem na Q6600 kręconym na 3 Ghz, 4 GB DDR2 i GTS 250.

Poza tym na stonce moda masz też linka do minimoda zwiększającego obrażenia broni - polecam go zainstalować z całego serca.
Obrazek

Obrazek

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron