Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:13


Iron Front - Liberation 1944

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

PostCz 14 cze, 2012 22:17

Cena w okolicy 40-50 zeta i przebicie by może było, jak będzie za tyle to kupię. Red Orchestra 1 w sklepie w dniu premiery u nas kosztowała niecałe 30 złotych, najlepiej wywalać ceny z kosmosu i narzekać na piractwo.
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostPn 18 cze, 2012 02:03

A w ogóle coś wiadomo kiedy twórcy odblokują możliwość modowania gry?
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 18 cze, 2012 03:35

Narzędzia miały być "soon" - jak Kju będzie na skype to go spytam.


@Pyjter
~130 zł to jest cena za grę w wersji Digital Download ze sklepu BIS (org. cena 30 euro), więc nie ma co się złościć, że z kosmosu... bo to zwyczajnie nie jest cena na polskę. A po tym jaką prasę gra zebrała w Polsce wątpię by znalazł się odważny ją wydać.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

PostPn 18 cze, 2012 08:27

Mnie to lotto, nie jestem nastolatkiem i nie ma dla mnie sprawy typu must have, piractwo dałoby się wyeliminować ale co wtedy miałyby do roboty przeróżne pijawki :)
Offline
Avatar użytkownika

Kireta

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 384
  • Dołączył(a): Pn 18 gru, 2006 01:33

PostWt 19 cze, 2012 02:33

Przeczytałem recenzję i nie mogę uwierzyć, że nie recenzent nie zauważył, że w rosyjskiej kampanii ranny gracz jęczy po angielsku (tak, dokładnie te same jęki co w ArmA2). Albo zauważył, tylko jest w zmowie z tym amerykańskim szpionem!
Wania! Szykuj pluton!
"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
--The Vault Dweller
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 19 cze, 2012 02:36

Kurde, faktycznie nie zauważyłem. Może dlatego że zazwyczaj albo było od razu KIA albo load przy wtopie... Ocena niby jest za wysoka (bo powinien być jeszcze minus za optymalizację), ale cóż, nie wypada zmieniać werdyktu po ogłoszeniu (a testy performance u innych były za późno) takowego. 7 jest sprawiedliwą oceną dla tytułu, który tyle oferuje.

Gdyby tylko nie spaprali tego co spaprali... :(
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron