Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:32


Battlefield 3

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

WinteR5

Moderator

Moderator

  • Posty: 451
  • Dołączył(a): Śr 19 maja, 2010 21:52
  • Lokalizacja: Toruń

Battlefield 3

PostPt 27 maja, 2011 13:08

Świeża dawka nowych informacji odnośnie BF3

http://youtu.be/PXaFw7aC9GE

No i ta blondyna < 3
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez WinteR5, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 27 maja, 2011 17:34

No blondyna spoko, ale ja napisałbym raczej: <3 Frostbite. Wygląda faktycznie niesamowicie - animacje, sceny z Abramsa lub widok z odrzutowca na płonące pola - coś niesamowitego, jak real. Jedyne czego chyba brakuje dla autentyzmu i mniejszej "sztywności" obsługi broni - freelook.


To chyba jedyne czego brakuje, oprócz SDK oczywiście. I właśnie Bacha nie pokazali - już chyba wiedzą, że PC'towcy na niego polują :D

PS: Lamy nie grały w Armę 2, kto zgadnie dlaczego? :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

WinteR5

Moderator

Moderator

  • Posty: 451
  • Dołączył(a): Śr 19 maja, 2010 21:52
  • Lokalizacja: Toruń

PostPt 27 maja, 2011 19:54

Myślę że <3 Frostbite jest na razie przesadzone :D
Od dłuższego czasu nie mam zaufania do developerów :P

Jeżeli dali by wsparcie dla TrackIR'a w BF3 to by strasznie przyplusowali mi, nie tylko mi ;-)
+ SDK, wsparcie dla modów.... geez ale by było..

Alę wątpię by tak się stało. :D

PS. Napisałem mail'a do DICE, ciekaw jestem czy odpiszą : >

Edit:

Treść mail'a:

Kod: Zaznacz cały
Hey DICE,

I know You are busy and working hard on Battlefield 3, and probably You won't find time to answer me, but who knows :P
I just saw on YouTube today - "PWNED: PWNED #7 | Battlefield 3 Special" and I am pleasantly surprised about game and how it will look. I really like all the aspects of the game.

...but :-D

I have question... may I ask?

I have played alot previous Battlefield series: Battlefield 1942 (+Vietnam), Battlefield 2, Bad Company 2, of course only on PC ;-)
Now I mostly play ArmA 2 + Operation Arrowhead + some modification which improves much gameplay, adding new content to the game etc.
I like to play it with TrackIR 5, gaming experience is much more better. For example, flying with helicopters (jets too) with TrackIR is better than flying without it.
You can feel the machine, You can better control his reaction and be more precise in piloting. For infantry combat it is also very good, you can look around,
searching for enemys, independently moving the mouse and control your weapon. It is quite useful, You know, level of "realism" is increased :-) And how i think, that You are looking for it :-)

So, are You going to support TrackIR in Battlefield 3? I know Frostbite 2 is very very unique and very powerfull engine.
For me, if TrackIR will be working only in vehicles, it will be great for sure ;-)
I'm looking forward, E3 is coming, so I and for sure many, many people are waiting for some new informations and gameplay directly from the game :)
Please don't dissapoint PC gamers ;)

Take care guys, do your job well!
Regards from Poland!

~ Michał ( WinteR5 ) XXX

PS. Sorry for my english and grammar.


Odpowiedz:

Kod: Zaznacz cały
Thanks for contacting DICE.

Due to an extremely high work load at the moment we are not able to answer all emails that we receive. Please find some useful links for further assistance.

Customer support/service
kundsupport@europe.ea.com
customerservice@ea.com.

Apply for a job or internship at DICE.

www.dice.se

We regularly have internships for a period of 5 to 6 months, mainly within software engineering, art and design. To apply and to get more information about our current open internships please visit the job opening page on www.dice.se. Please note that we do not offer PRAO and cannot give feedback on open applications for internships.

If your question is game or community related and concerns either a Battlefield or Mirror's Edge title, please visit our game sites
www.battlefield.com
www.mirrorsedge.com

Thank you!

DICE
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 cze, 2011 00:05

Promo kampanii
Promo trybu wieloosobowego
Promo technologi Frostbite

O ile ten pierwszy wygląda jak CoD X, to ten drugi już wygląda całkiem fajnie. O ile tylko gameplay nie będzie totalną jatką w stylu CoD, to będzie nieźle.

Ten ostatnio to materiały znane z programu PWNED + raptem kilka nowych\szerszych ujęć. Nic specjalnego, ale za to mamy datę: 25 Października 2012.


Myślałem, że będzie jeszcze w 2011... :|
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostWt 07 cze, 2011 09:53

Co ty... muszą dać ludziom odpowiednią ilość czasu na upgrade kompa :D Poza tym to zagrywka wobec Acti, bo przecie nowe Call of Duty ma premierę kilka dni później z tego co wyczytałem. Chyba.
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 cze, 2011 10:51

Wątpię by to miał być cios w Activision. Poza tym jest zupełnie nowy, pełniejszy trailer misji z kampanii. Czołgiem :clever:

I trzeba przyznać że poza "zbyt wybuchowym" AP, brakiem HE i kilkoma innymi "realizmowymi duperelami" wygląda fajnie. No i ma dinozaura.

Tutaj z kolei możemy zobaczyć M240 i troszkę zbliżeń na modele.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

PostWt 07 cze, 2011 11:13

Hm, czy twórcy tej gry słyszeli kiedyś o SKO? :)
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostWt 07 cze, 2011 12:22

Szkolnej Kasie Oszczędnościowej? Wątpię. ;-)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 08 cze, 2011 02:52

Wedle tego fan-newsa ktośtam, gdzieśtam, kiedyśtam - wieszczył w BF 3 tryb Coop... O_O
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

PostŚr 08 cze, 2011 11:44

Luuuubię to. BF3 kolejna z moich lubianych gier stylizowanych na kino. Oj oby mój dziadek to pociągnął. <3<3<3
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostŚr 08 cze, 2011 14:26

Mój niestety nie pociągnie. Na nowego kompa mam już trochę uzbierane, więc jest spoko.
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

PostŚr 08 cze, 2011 15:18

To i ja nie mam co marzyć.
Offline
Avatar użytkownika

Zombie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 08 cze, 2010 22:28
  • Lokalizacja: Się biorą dzieci?

PostŚr 08 cze, 2011 16:35

@ Jon , przecież BF3 wychodzi w tym roku...
Na oficjalnej stronie wyraźnie jest napisane " 10.25.2011 "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 08 cze, 2011 16:45

No to ktoś w opisie filmiku musiał się walnąć, czy czymśtam. Tym lepiej, thx za korektę.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Zombie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 08 cze, 2010 22:28
  • Lokalizacja: Się biorą dzieci?

PostŚr 08 cze, 2011 17:03

W sumie to nie dla wszystkich lepiej. Niektórzy nie zdążą na nowy sprzęt odłożyć :P

Był już SP teraz czekam na jakiś obszerny gameplay z multiplayera.
Nie wiem jak wy, ale dla mnie BF3 to kompletna innowacja a mw3 to taki odgrzewany kotlet.
Bynajmniej mi się nie podoba.
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron