Teraz jest Cz 28 mar, 2024 21:59


Bezsensowny ban na TS3

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

CobraPL

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 23 lis, 2010 16:36
  • Lokalizacja: Szczecin

Bezsensowny ban na TS3

PostPn 20 lut, 2012 21:41

Witam Wszystkich,

od czasu do czasu grywam (grywałem?) w Arma II z niektórymi z Was. Ostatnio zacząłem grać z kolegą w Star Trek Online. Nie mieliśmy tematycznego, zaufanego serwera TS3, więc zapytałem uprzejmie Jona, czy ja i mój (kulturalny) kolega możemy sobie przycupnąć na Armowym serwerze TS3. Jon się zgodził.

Dzisiaj kolega Algrab, bez ostrzeżenia, rozmowy, wyjaśnienia - bez słowa jednym słowem ;) dał mi i mojemu koledze trwałego bana na TS3.

Uważam, że w.w. kolega postąpił bardzo nieładnie. Jeżeli komuś z administracji przeszkadzało, że sobie używamy serwera do rozmów niezwiązanych z Arma2, to wystarczyło powiedzieć, a byśmy bez słowa protestów podziękowali i sobie poszli. Ban był niepotrzebny i nieuprzejmy.

Pozdrawiam Wszystkich,
CobraPL

PS. nie wiedziałem, który dział forum pasuje, więc wrzuciłem tutaj...
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

PostWt 21 lut, 2012 14:14

Ja tam nie wiem kto sie zgodził czy sie nie zgodził.
Prawda jest taka że przychodzicie tu jak na swoje, ani sie taki przywita, ani be ani me ani kukuryku, ani pocałuj się w d**ę. Olaliście totalnie granie jakiekolwiek z nami, więc może można by zachować chociaż jakieś pozory elementarnych zasad dobrego wychowania. O tym że nie jest to darmowy TS już nie wspomnę. Ban usunięty.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

PostŚr 22 lut, 2012 17:10

Patrząc na sytuację z boku uznaję argumentacje Algraba za sensowną.
Offline
Avatar użytkownika

Czesiek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 409
  • Dołączył(a): Pn 05 lut, 2007 16:24
  • Lokalizacja: wawa

PostŚr 22 lut, 2012 19:45

Blackburn napisał(a):Patrząc na sytuację z boku uznaję argumentacje Algraba za sensowną.


Potwierdzam
Wszystko słyszę i widzę, dlatego jestem głuchy i ślepy -.-
For Polisz Komiunity - realism is meter

http://www.facebook.com/pages/ACPL-Coop ... 2770904711
Offline
Avatar użytkownika

CobraPL

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 23 lis, 2010 16:36
  • Lokalizacja: Szczecin

PostWt 28 lut, 2012 21:01

Algrab napisał(a):Ja tam nie wiem kto sie zgodził czy sie nie zgodził.

No właśnie.
Algrab napisał(a):Prawda jest taka że przychodzicie tu jak na swoje, ani sie taki przywita, ani be ani me ani kukuryku, ani pocałuj się w d**ę. Olaliście totalnie granie jakiekolwiek z nami, więc może można by zachować chociaż jakieś pozory elementarnych zasad dobrego wychowania. O tym że nie jest to darmowy TS już nie wspomnę.

Hmm, mieliśmy się za każdym razem witać? Aha, sorry, nieładnie z mojej strony. Nie wiedziałem, że Cię tym urażę. BTW. Kontakt z Twojej strony też nie był zbytnio wylewny (ban bez słowa), ale ok.
Algrab napisał(a):Ban usunięty.

Dzięki. Uważam sprawę za zamkniętą. Myślę, że obie strony mogły więcej się komunikować, to by nie było draki.
Co do wspólnego grania, kolega z którym grałem (Pabik), zdeklarował się, że też będzie wracał.

PS. Jakby kogoś interesowała dalsza część tej historii, to ja, kolega od STO i znajomi od Minecrafta mamy własny kanał TS3, z hasłem, w quasi-serwerowni u znajomego.

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron