Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:19


FTL: Faster Than Light

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mustang185

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1032
  • Dołączył(a): N 04 kwi, 2010 00:30
  • Lokalizacja: Jasło

FTL: Faster Than Light

PostŚr 19 wrz, 2012 09:34

Mała niezależna gierka, wczoraj pierwszy raz zagrałem. Świetna jest. Klimat jak z MoO2, gdy wysyłało się mały okręcik na eksplorację dalekich systemów. No i do tego bezlitosna - na easy najdalej dotarłem do szóstego sektora.

Jak ktoś lubi sci-fi i dowodzenie hermetycznymi puszkami pełnymi laserów, to polecam. Zdarzają się przewspaniałe akcje - raz zatrzymałem się, aby pomóc innemu okrętowi w kłopotach. Wpuściłem jego załogę na pokład - oczywiście, piraci, fuck. Wywiązała się walka, ale było ich za dużo - ostatnimi dwoma członkami załogi uciekłem na drugi koniec mojego okrętu i otworzyłem śluzy oraz grodzie, pozostawiając tylko jeden pokój hermetyczny. Koniec piratów ;) Tyle, że zanim ich odessało to zdążyli uszkodzić komputer sterujący grodziami, więc nie miałem jak ich zamknąć. Zostałem z dwoma ludźmi uwięzionymi w małym pokoiku na moim okręcie. Żeby było gorzej, w tym systemie gwiezdznym znajdowała się jakaś bardzo aktywna gwiazda, ciągle nawalająca we mnie flarami solarnymi. Kadłub mocno obrywał, więc zostało tylko jedno - wysłać ludzi biegiem do komputera sterującego, może zdążą go naprawić, zanim pokona ich próżnia.

... nie zdążyli ;)
Offline
Avatar użytkownika

4teLL

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 374
  • Dołączył(a): Pn 12 lip, 2010 11:59
  • Lokalizacja: Skierniewice

Re: FTL: Faster Than Light

PostŚr 19 wrz, 2012 09:50

Również polecam, małe a przyjemne.
Offline
Avatar użytkownika

Czesiek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 409
  • Dołączył(a): Pn 05 lut, 2007 16:24
  • Lokalizacja: wawa

Re: FTL: Faster Than Light

PostŚr 19 wrz, 2012 15:51

zadajcie linka bo akurat lubi kosmiczne poczwarki
Wszystko słyszę i widzę, dlatego jestem głuchy i ślepy -.-
For Polisz Komiunity - realism is meter

http://www.facebook.com/pages/ACPL-Coop ... 2770904711
Offline
Avatar użytkownika

Mustang185

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1032
  • Dołączył(a): N 04 kwi, 2010 00:30
  • Lokalizacja: Jasło

Re: FTL: Faster Than Light

PostŚr 19 wrz, 2012 17:58

Ale linka do czego? Grę możesz kupić na steam, a o innych żadnych źródłach regulamin forum nie pozwala napisać ;)
Offline
Avatar użytkownika

Jasina

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 433
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2010 13:26
  • Lokalizacja: Inowrocław

Re: FTL: Faster Than Light

PostŚr 19 wrz, 2012 19:35

Mustang185 napisał(a):Ale linka do czego? Grę możesz kupić na steam, a o innych żadnych źródłach regulamin forum nie pozwala napisać ;)

A czy ktoś pyta o "alternatywne źródła dystrybucji"? Gdybyś na wstępie zaznaczył że gra jest dostępna na Steam nie byłoby pytania. :)
nick w grze: Jasina
kanał na YouTube: http://www.youtube.com/user/Jasina85

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron