Teraz jest Cz 28 mar, 2024 11:07


GTA: SA

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Ive

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): So 10 gru, 2005 22:24
  • Lokalizacja: Biecz

PostPt 17 mar, 2006 17:04

Odświeżam lekko temat bo mam pytanie - wie ktoś skąd ściągnąć GTARumble ?

A i właśnie, wyszła najnowsza wersja GTAtournament oznaczona numerkiem 0.3c.t . Twórcy ustabilizowali serwery i po części usunęli bug który wywalał nas z serwera i z gry. Gra się całkiem przyjemnie, można wybrać jak ma wyglądać nasz bohater, można wreszcie wchodzić do budynków, jednak nie można sie przebierać, jeść. itp. Dodano mały skrypt, dzięki któremu będzie można przemalować nasz samochód w P&S. No i wreszcie można się zabić, zrobiono dosyć dobrze reinkarnację, dodano opcję teleport i wreszcie możemy stworzyć sobie każdy pojazd, od bmx'a aż do hydry i huntera. Niestety jest to wczesna beta, no i nie zobaczymy tutaj AI (jeżdzących samochodów i chodzących przechodzniów). Gra się jednak dosyć przyjemnie, czuć że mod robi się coraz bardziej grywalny. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku zobaczymy nową wersję moda, któa będzie całkowicie ulepszona, będzie dodane AI itd. Narazie musiby zadowolić się wersją 0.3c.
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 18 mar, 2006 14:10

a ja korzystajac z okazji dodam,ze za niecaly miesiac na PS2 pojawi sie GTA : Liberty City Stories..nawet jesli na kompa bedzie tak samo uboga i tak w nia zagram:D:D:D
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostSo 18 mar, 2006 21:47

tak GTA to magiczna gra nawet w jedynke sie nieżle pocina :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostŚr 22 mar, 2006 23:44

Przykro mi, ale musiałem przerwać te radosną wymianę zdań kompletnie nie związaną z tematem :) OT usunięty.
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostPt 24 mar, 2006 23:00

oj przeciez to jest w dziale OT wiec nawet postow nie nabijalo:P
Offline
Avatar użytkownika

żuker

Major

Major

  • Posty: 517
  • Dołączył(a): Wt 22 lut, 2005 18:40
  • Lokalizacja: Naugatuck CT; USA

PostSo 25 mar, 2006 02:09

Ale to jest nadal dział, i wypowiedzi muszą trzymać się tematu. Poprostu wrzucane są tu zagadnienia które nie są związane z OFP oraz rozmowy na luźny temat. Dlatego posty nie są naliczane.
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 26 mar, 2006 13:47

nie pytalem sie dlaczego nie sa naliczane..
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

PostPt 07 kwi, 2006 11:45

ja uważam że SA to najlepsza część GTA przeszedłem ją dwa razy całą!
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 07 kwi, 2006 13:16

Podpisuję się pod opinią THE NATURAT'a. W GTA SA grałem raz i mi wystarczy . W GTA VC , mogę grać całymi dniami i przechodzić wiele razy :-)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostPt 07 kwi, 2006 15:30

wiec tak..jak wyszlo vc w gta3 nie potrafilem grac^^ w vice city...pamietam do teraz jak wieczorami siedzialem z wypiekami jezdzac przez sloneczne miasto a po grze bawilem sie w uczciwego kupilem domek itd^^ to bylo cos.zakochalem sie w latach 80:) jeszcze przed premiera jak ogladalem trailery i w tle lecialo "I Ran (So Far Away)" ahh te czasy...Gta San Andreas uwazam za gre swietna i po prawie roku chce znowu ja przejsc:) aa zapomnialem dodac,ze chcialem pograc w GTA VC z modem LC ale cos nie wyszlo i tylko samo miasot mialem bez dzwiekow mijsi itd:( terz jest nowsza wersja tego moda ale juz nie potrafie grac w VC brakuje mi bajerow SA^^ ale w SA jakos z bohaterem sie nie zzylem jak np z Vercettim^^pzdr..czekamy na LCS!!
Offline
Avatar użytkownika

traffix

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 235
  • Dołączył(a): So 04 mar, 2006 19:39

PostPt 07 kwi, 2006 16:58

SA jest kiepskie... gralem w to tyle razy ale nie umywa sie do VC... ach te rozowe lata '80 :D najbardziej cenie sobie w SA to ze Samuel L. Jackson podklada tam glos :D
Offline

Chruscin

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): N 15 sty, 2006 10:26
  • Lokalizacja: Giżycko

PostSo 08 kwi, 2006 11:58

dla mnie nie ma nic ciekawego w Vercettim może dla teo że jest taki zdradliwy raz działa dla tego gangu raz dla innego w SA ma się swój gang i się go trzyma
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 08 kwi, 2006 12:01

Nic dziwnego - CJ jest chyba najbardziej pozytywnym bohaterem (jeśli w ogóle można powiedzieć, że gangster może być pozytywny)
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostSo 08 kwi, 2006 12:30

Grając w VC ciągle miałem wrażenie samotności, niby miałem swój gang, potem większość miasta ale jednak Vercetti ciągle nie miał nikogo naprawdę zaufanego obok siebie. W SA jednak rozpad gangu przeżywałem równie mocno co CJ :P Najnowsze GTA ma zdecydowanie ciekawszą i bardziej wciągającą fabułę.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 08 kwi, 2006 13:37

wg mnie wlasnie fabula jest fajna ale vercetti jako bohater mi sie bardziej podobal:) i te wstawki filmowe byly swietne w VC:D CJ pozytywny? to Tommy racze jnie ma wyboru w swoim dzialaniu^^
a mam pytanko do Was: kupicie LCS nawet jak okaze sie,ze nie zmienili nic z wersji na psp i beda mozliwosci tylko takie jak w VC?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron