Teraz jest So 27 kwi, 2024 21:46


GTA: SA

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 25 sie, 2005 12:54

Panowie... wie ktoś gdzie mogę znaleźć van z Mike'iem T. na pokładzie?

Sprawdziłem garaże pod lotniskiem, sygnał stawał się coraz silniejszy. Mimo przeszukania podziemnych garaży, nie znalazłem go - Wyjeżdzając z garażu drugą stroną natykam się na bramę - jednak nie da się jej ani staranować, ani otworzyć... po mission failed okazało się, że oczywiście mam "za niski flying skill". Wcześniej, udało mi się dostać na płytę lotniska [już nie pamiętam jak], anyway jeżdząc po niej, obserwowałem tylko jak sygnał gaśnie... do misji podchodziłem już z 5, może więcej razy, ale coś mi mówi, że i tak gówno z tego będzie...

... tak więc, bracia forumowicze, pomóżcie koledze :D Gdzie znajdę ten cholerny van? [z "solucji" w CDA wyczytałem, że to (ponoć biały - dialogi bohaterów) van z obstawą dwóch motocykli]
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostCz 25 sie, 2005 13:14

Prosta misja. Van znajduje się na pasie startowym, praktycznie na samym końcu, gdy go dostrzegasz rusza. Jedziesz chwilę za nim, później ekipa wysiada. Zabij wszystkich, następnie pojawi się filmik jak z Vana wychodzi Torreno. Po filmiku zniszcz też tego Vana. Następnie wsiadaj do limuzyny, lub innego auta z ekipą, pojawią się trzy gwiazdki, ruszaj do przemalunku i Jizzy`iego. Też się naszukałem tego Vana, ale na minutę przed końcem czasu znalazłem.
Obrazek
Obrazek

HAV

PostCz 25 sie, 2005 15:24

Bullshit :twisted:

Trzeba najpierw ukończyć choć część szkolenia lotniczego (na pustyni), by mieć dostęp do jakiegokolwiek lotniska. A żeby zrobić licencję pilota, trzeba najpierw wykonać misje dla agenta CIA (czy czegoś tam, dawno grałem - nie pamiętam, w każdym bądź razie - gościu w czarnym garniturze Obrazek). Po ostatniej chyba misji na ranczo (kupno lotniska), trzeba przejśc szkolenie lotnicze.....

Mając wspomnianą licencję w kieszeni dostajesz dostęp do lotnisk.

Co do vana to też to nie jest do końca prawda - element losowy, w zależności od tego, który raz podchodzisz do misji.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 25 sie, 2005 15:29

Udało mi się - rzeczywiście, był na płycie lotniska - tuż koło jednego z hangarów. Gorzej, że za 1szym razem zaczęłem wykonywać drive-by'ie, by pozbyć się obstawy - no i cóż, trafiłem w bak [?] motoru, po czym ten wybuchając uszkodził vana tak, że i ten zaczął płonąć - reszty się domyślcie... Anyway - thx za pomoc :)
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 27 sie, 2005 16:43

:D
To ja zaprezentuje swoją bryka i swojego Carla :) bo coś ostatnio screenów nie dajecie :)

Czarny Bizon :D Jak dla mnie to Pontiac Trans Am. Nowe fele, czarny lakier, N2O (10x) no i zawieszenie :)
Obrazek
Obrazek

A to mój Carl :P
Obrazek
Mam na maxa muskuły i b. wysoki Sex appeal
To dopiero początek gry więc nie wypominajcie mi małą ilość kasy, ammo oraz umiejętności :P Kibluje jeszcze w Los Santos :P
No i teraz najważniejsze (dla mnie) jak wam się podoba moja bryka i CJ ?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 27 sie, 2005 17:40

Too dark :] [screeny, nie bryka czy CJ :D]
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

ToMeK111

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 sty, 2005 11:00
  • Lokalizacja: PrG

PostSo 27 sie, 2005 18:25

A oto moj CJ :D Pod koniec gry(gram bez kodów, a ten minigun to mi jeszcze został po misji "black project" :D)
[img][img]http://img361.imageshack.us/img361/6333/gta4kw.jpg[/img][/img]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 27 sie, 2005 18:36

Jon to weź sobie monitor rozjaśnij... bo u mnie wszystko ładnie widać :)
Tom, trzeba przyznać że wygląda zabójczo :D :twisted:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

ToMeK111

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 sty, 2005 11:00
  • Lokalizacja: PrG

PostSo 27 sie, 2005 18:38

taa :D czarny Terminator :rotfl:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostN 28 sie, 2005 18:42

Pamiętajcie :P Podczas jazdy motocyklem zawsze zakładajcie kask. Bo nie wiadomo jaka dzida czai się za rogiem :P

Obrazek

Nawet pasuje pod kolor motoru :P

BTW. Jaki macie sposób na zarobienie dużej kasy w krótkim czasie (oprócz misji i wojen gangów) ? Ja np. Jeżdze wozem strażackim :P na 11 poziomie jest już ponad 30.000$ . Dalej nie jeździłem bo mi się nie chciało...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

ToMeK111

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 sty, 2005 11:00
  • Lokalizacja: PrG

PostN 28 sie, 2005 19:21

ja ponad 200000$ w kasynie wygrałem w automacie do pokera :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 28 sie, 2005 19:29

Regularne zabijanie dealerów... 40000 po około 8 dniach [w grze]...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 28 sie, 2005 20:34

a na co Ci tyle kasy w grze?najlepszy sposob to wykonywanie misji zabijanie dealerow no i moze wygranie triatlonu (10 000):)
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostN 28 sie, 2005 21:02

Wyścigi konne. Idzie dużo zarobić, ale i dużo stracić ;).
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Keller

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): Pt 10 cze, 2005 13:57
  • Lokalizacja: Szczecin

PostPt 02 wrz, 2005 17:57

Pewnie już ktoś o to pytał. Ale w 15 stronach w googlemana nie chce mi sie bawić. Wie ktoś może jak sie odblokowuje ten bonus z ciekawymi momentami spędzonymi z dziewczyną?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości