Teraz jest Pt 29 mar, 2024 12:28


America's Army ...

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Snejk

Kapral

Kapral

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:27
  • Lokalizacja: Bolesławiec

America's Army ...

PostŚr 27 paź, 2004 19:52

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was gra w tą gre, ja dopiero zaczołem. Mi się ona bardzo podoba ale oczywiście OFP lepsze. Dla tych którzy dłużej grają w tą gre mam 1 pytanie: czy ktoś zna odpowiedzi do testu z medycyny, bo nieznam zbyt dobrze angielskiego a co dopiero mam kapować zdania i słowa związane z medycyną. Jeśli ktoś wie bardzo bym prisił o odpowiedż, ale możecie także wpisywać tu wasze opinie na temat tej gry.
Leave no man Behind
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostŚr 27 paź, 2004 20:08

Witam. Ja grywam w tą gierke :) Jeśli chcesz odpowiedzi do testu to napisz do mnie na gg :-)
Offline
Avatar użytkownika

Voytmen

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:11

PostŚr 27 paź, 2004 21:07

Wiesz, że karane jest publikowanie gotowych odpowiedzi ???? Gdzieś o tym pisało. Trochę więcej uporu by ci się przydało !! O ile się nie myle to na
http://www.americasarmy.pl są przetłumaczone pytania do testu. Nie widze żadnych problemów. A co do samej gry, to powiedz jaki masz nick i na jakiej mapie najczęściej grasz. Osobiście uważam że Bridge Crossing Rulez.
Ps. Ostatnio wyszła wersja 2.2 Jest patch to ściągnięcia :spoko:

Berna

PostŚr 27 paź, 2004 21:15

ja w to grałem chyba w maju, zakonczyłem gre na 2 treningu bo mi cieło jak skur**syn. Aczkolwiek powiem ze gra bardzo bardzo :wink:
Stworzona z pomysłem i z myslą o MP.
Offline
Avatar użytkownika

Snejk

Kapral

Kapral

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:27
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostŚr 27 paź, 2004 21:39

Wiem że wyszła wersja 2.2 bo ją mam,a że są pytania przetłumaczone to niewiedziałem zaraz poszukam.

Wysłany ¦ro 27.10.04, 22:43:

Nie wiem dlaczego za moje odpowiedzi jest 66% jak na pytania odpowiadała moja mama bo pracuje w pogotowiu. Jeszcze poprubuje.
Tak przy okazji, moja szybkość internetu wynosi 115,2 Kb/s wiem że to niezbyt dużo. Podczas gdy gram w AA w internecie przycina mi się, przeciwnicy są raz tu raz tu i ja jestem raz tu raz tu, a mój kolega ma transfer chyba 56,5 Kb/s i u niego normalnie chodzi. Moge coś na to poradzić ??
Leave no man Behind
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 28 paź, 2004 15:20

Wersja 2.2 rządzi:) ta gra w ogóle rządzi..a wersja 2.3..eh..marzenie..ruchome pojazdy kilka nowych map..nowy engine...o je:)
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostCz 28 paź, 2004 16:21

takie pytanie czy jest spolszczenie do tego ??
wystarczyłyby nawet polskie napisy
Obrazek
Offline

TERMOS

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Pn 13 wrz, 2004 17:06
  • Lokalizacja: Zgorzelec

PostCz 28 paź, 2004 17:38

Ja też grywam czasami w AA mam 21 poziom honoru. Spolszczenai chyba nie ma. Bridge Crossing wymiata:) Szczególnie jak masz podczepiany granatnik i potrafisz trafić prosto w okno obrońców :P Test medyczny jest łatwy nawet. Trzeba tylko słuchać co wykładowca mówi.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 28 paź, 2004 18:04

Ta. I znać w minimalnym [No, może trochę przesadzam :lol: Trochę, lol :lol: ] stopniu język angielski :] Co do mapek - Ja wolałem FLS Assault, The Farm, Swamp i taka jedna, nocna, na której walczy się w lesie i trza odbić zakładnika :]

Skończyłem na wersji 1.9 [Silnik 2.0 miał u mnie dziwne problemy :/ Ech :(], i żałuję, mam ochotę powrócić na pole walki, jednak dysk niestety nie jest z gumy...

:???:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 28 paź, 2004 18:08

a jak się nazywa ta gra:) americas army więc jak spolszczenie:D hehe;) bridge rules owczem ale lepsze są mapy elity Americas Army czyli Sił Specjalnych:) CSAR lub Hospital
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostCz 28 paź, 2004 18:19

Hmmm... Mi się bardzo podoba Pipeline (czy jakoś tak :P )
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 28 paź, 2004 18:27

Taka sobie :P
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Snejk

Kapral

Kapral

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:27
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostCz 28 paź, 2004 22:51

TERMOS napisał(a):Ja też grywam czasami w AA mam 21 poziom honoru. Spolszczenai chyba nie ma. Bridge Crossing wymiata:) Szczególnie jak masz podczepiany granatnik i potrafisz trafić prosto w okno obrońców :P Test medyczny jest łatwy nawet. Trzeba tylko słuchać co wykładowca mówi.


Jeśli mowa o poziomach honoru tak je się robi ??
Leave no man Behind
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 28 paź, 2004 23:02

Zdobywa sie punkty. Najlatwiej bedac medykiem [ Dorobilem sie 30... ].
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Snejk

Kapral

Kapral

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:27
  • Lokalizacja: Bolesławiec

PostCz 28 paź, 2004 23:42

Dzięki ;-) (ostatnio jak biegłem kogoś uleczyć to dostałem chyba całą sereie z Ak-74, ale stałem przed kolesiem czyli go troche uratowałem :spoko: )
Leave no man Behind
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron