Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:37


Medal of Honor: PA

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 16 gru, 2004 18:07

MoHPP

MoH: PA

MoHPP
[Chodziło mu o MoH: Pa]
Takie gry mnie już nie rajcuja, smiesza mnie nawalanki typu Rambo, jeden przeciwko całej armii

Nie ma to jak wypowiadanie się na temat, o którym pojęcia się nie ma. żałosne.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostCz 16 gru, 2004 18:33

Nie ma to jak wypowiadanie się na temat, o którym pojęcia się nie ma. żałosne.


Ty masz za to pojecia w brud :spoko:
Medal of Honor PA może zaskakuje grafiką, ale to jest dalej, gra 1vs do + nieskonczoności i siekana typu Quake czy Red Faction, zrobiona w scenerii Pacyfiku.
Mówie, że mnie takie gry nie radują, bo odpier... kabałe tylko po to żeby zgarnac kase jest nie w porządku.
Ile powstało kiedys naprawde dobryc gier, gdzie grafika to były kwadraty, a klimat lepszy niż w nie jednym thrilerze, czy horrorze.
Alone in the Dark, Cannon Foder, Battle of Britan, Fire Force na amige, Command and Conquer , przygodówki Jack Orlando Broken Sword, już takich gier się nie robi, dlaczego?? widocznie mały popyt :roll:
Ale to były gry klasyczne. Dobrym przykładem na to ze liczy sie kasa i grafika, a nie klimat gry jest EA Sports. Produkt Fifa 98 był najlepszym ze wszystkich jakie powstały. Reszta to dno i panowie z EA Sports to zauwazyli gdy na rynku pojawilo sie Pro Evolution Soccer 3.

Moje motto brzmi: Droga gra, ale dobra gra.
Moge wyłożyć nawet 500zł za gre która jest tego warta i nad która twórcy meczyli sie troche czasu, ale za gre która wychodzi co 5 miesięcy i niby mówi o czymś innym, a w rzeczywistości jest tym samym co inne, złamanego grosze nie dam :P
TYLE
PS: z tym Medal of Honor PP to oczywiscie bład w wydruku :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Speirs(Luca)

Kapral

Kapral

  • Posty: 82
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 11:38
  • Lokalizacja: Zgierz

PostSo 18 gru, 2004 12:50

PANOWIE WIECIE MOżE Z K¡D MOGĂŠ ¦CI¡GNAÆ DZIWĂŠK Z MEDALA PA BO JEST BARDZO DOBRY...
Wichurra Zamiataj !!!!!!

HAV

PostSo 18 gru, 2004 12:56

Panie Luca - NIE DRZYJ SIĂŠ PAN NA NAS !!!! ...... paniatno :]
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostSo 18 gru, 2004 15:39

Medal of Honor PA może zaskakuje grafiką, ale to jest dalej, gra 1vs do + nieskonczoności i siekana typu Quake

Napewno nie możesz tej gry porównać do Quake...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostSo 18 gru, 2004 15:49

Mówie, że mnie takie gry nie radują, bo odpier... kabałe tylko po to żeby zgarnac kase jest nie w porządku.
Ile powstało kiedys naprawde dobryc gier, gdzie grafika to były kwadraty, a klimat lepszy niż w nie jednym thrilerze, czy horrorze.
Alone in the Dark, Cannon Foder, Battle of Britan, Fire Force na amige, Command and Conquer , przygodówki Jack Orlando Broken Sword, już takich gier się nie robi, dlaczego?? widocznie mały popyt


To nie kwestia popytu, ale ryzyka, które wiąże się z robieniem nowatorskiej gry. Inwestowanie w oprawę graficzną jest bezpieczniejsze, a teraz za grami stoją olbrzymie pieniądze, które muszą się zwrócić. Zresztą to dobra strategia - jak zaobserwowałem większość np. zwraca uwagę przede wszystkim na to jak addon do OFP wygląda, a nie czy wnosi coś do gry.
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostSo 18 gru, 2004 17:22

Przemo_212 napisał(a):
Medal of Honor PA może zaskakuje grafiką, ale to jest dalej, gra 1vs do + nieskonczoności i siekana typu Quake

Napewno nie możesz tej gry porównać do Quake...



Quake jest dal dzieci.... Teraz tylkpo łakać, jak nas hexy czy coś w tym stylu zalewają... PRECZ Z QUAK'iem W OFP!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostSo 18 gru, 2004 17:31

Quake jest dal dzieci....

Jasne, ja bym nigdy nie dał dziecku grać w Quake, bo by dostał zajo*a :]

Teraz jak tak czytam swój post to widze, że źle to ująłem, żADNEJ gry nie można porównywać z Quakem, bo w tej grze chodzi o jedno-zabijaj zabijaj zabijaj, acha i zbieraj apteczki :]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostSo 18 gru, 2004 17:31

Kurt napisał(a):Quake jest dal dzieci.... Teraz tylkpo łakać, jak nas hexy czy coś w tym stylu zalewają... PRECZ Z QUAK'iem W OFP!


W takim razie jestem dzieckiem. Podobają mi się praktycznie wszystkie typy rozgrywki MP w OFP - po prostu czasem ma się ochotę na coop'a a czasem na CTF albo DM.

Poza tym PRECZ z PRECZEM!!!!

Berna

PostSo 18 gru, 2004 17:51

Napewno nie możesz tej gry porównać do Quake...


Dlaczego nie? ta gra jest zrobiona na Enginie Quake, na enginie troche zmodyfikowanym i gracz w takiej grze nie myśli tylko liczy sie refleks i siekana!!
Ja preferuje siekanki, z uwzględnieniem szarych komórek.
Offline
Avatar użytkownika

eagle_1

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Cz 29 lip, 2004 10:26
  • Lokalizacja: DANZIG

PostSo 18 gru, 2004 21:40

Ja nie grałem. I nie zagram, dopóki nie kupię sobie nowej karty graficznej (ach ten mój stary poczciwy GeForce 2)
Papa Bear, tu Eagle_1. Rodzaj tematu został wybrany, a opcja Szukaj włączona. Prztgodowuję się do dyskusji. Odbiór.
Papa Bear do Eagle_1. Rozpoczynaj akcję. Tylko pamiętaj, aby nie off-topicować. Bez odbioru :]
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostSo 18 gru, 2004 23:28

Berna nie przesadzaj - grałeś w ogóle w Medala PA ? Na poziomie REALISTIC naprawdę nie jest to zwykła siekana.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 19 gru, 2004 12:31

No i tym ta gra różni się właśnie np. od lipnego BreakThrough [To już Spearhead był sensowniejszy, ciekawszy i w ogóle lepszy :) Ta nawała w Wigilię... ach 8) No i oczywiście super Bastogne :clever:]
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Slayer_Viper

Spammer

Spammer

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): Cz 12 sie, 2004 08:28
  • Lokalizacja: Katowice

PostSo 25 gru, 2004 13:25

Najwiekszy lol miałem parę dni temu gdy na jakiejś polskiej stronie znalazłem wzmiankę, że MoH:PA kosztuje 119 zł. To trochę ponad cenę którą ja tej grze dałem, ale sądząc po filmach będzie rzeźnia niesłychana na multi. Tak więc gaz do dechy i do empika. Of coz miałem odliczone, zeby mnie nie kusiło kupienie czego innego. Podchodze do regału,patrze....MoH:PA w wersji PL 139 zł, w angielskiej 159 zł...podziękowałem i wróciłem do domu. Zakup wersji PL nie wchodzi w rachubę, bo już zbyt wiele gier straciło przez to klimat, a wersja ENG jest za droga, poza tym nie chciałem by powtórzyła się sytuacja z Rise of Nations, na którą równierz wywaliłem 160 zł i okaza się grą nader badziewną. Nie orientuje się ktoś ile kosztuje w Media Markt-cie?

PS. Empik to wielkie *****
Offline
Avatar użytkownika

MatKat

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 21:31

PostŚr 29 gru, 2004 15:03

Słuchajcie, kto by chciał ze mną klan założyć? Skoro tak dużo ludu gra w tą gre
to załóżmy klan i walczmy z innymi. Bo multi w ofp znudził mi się troche...
Jeśli ktos jest chętny to piszcie tutaj, PW, lub gg (2421146)
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron