Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 18:07


Hidden and Dangerous 2

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

Hidden and Dangerous 2

PostSo 31 lip, 2004 10:12

Gra Hidden and Dangerous 2. Mam ją od dwóch tygodni, przed wczoraj ją przeszedłem. Tym samym gorąco zachęcam do nabycia tej pozycji. Dlaczego?

Otóż: w recenzji tej gry przeczytałem pod koniec: "...a więc jeśli lubisz grać w wymagające Operation Flashpoint i interesujesz się II wojną światową, musisz poprostu mieć ten tytuł."
Całkowicie z opinią recenzenta się zgadzam ponieważ gra jest świetna.
Jeśli właśnie chodzi o porównanie, najbardziej podobna jest do naszego OFP. Dlaczego?

Otóż: w grze dowodzimy cztero-osobowym oddziałem jednostek specjalnych aliantów i wykonujemy przeróżne misje w wielu zakądkach świata np. Norwegia, Afryka, Ardeny, Normadia, a na koniec Czechy.
Gra może wyglądać jak typowa skradanka i ciche eliminowanie wrógów (widok TPP) oraz strzelaninka taktyczna (widok FPP). ]

Misje w grze są bardzo zróżnicowane. Możemy prowadzić czołgi, jeździć samochodami i ciężarówkami. Do tego przed każdą misją wybieramy czterech najleprzych ludzi do wykonania zadania, przydzielamy im broń i wysyłamy w bój. Oczywiście możemy sterować każdym z czterech żołnierzy z oddziału.

Na koniec o dwóch misjach jakie zapadły mi w pamięci. Jest to misja w Norwegii, gdzie jako nurek zakradamy się na pokład niemieckiej łodzi, z tamtąd kradniemy mazynę "Enigma", następnie podpływamy pod niemiecki statek Triptiz, minujemy go i BOOOM!
Druga misja to zakradnięcie się w stroju niemieckiego oficera do zamku położonego w Ardenach, zamordowanie oficera niemieckiego i znalezienie tajnych dokumentów.
Acha...no i oczywiście muszę wspomnieć o misji w Afryce (ostatnia w Afryce) kiedy siadamy za sterami karabinu maszynowego w samolocie Junkers i lecimy przez wąwóz starając się zestrzeliwać niemieckie Stukasy.

Gorąco polecam grę :!:
Może w nią już graliście :?: Napiszcie jak wam się podobała... :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 31 lip, 2004 13:58

Achhhh, strasznie chciałbym to mieć. Ale cóż, począć, kasy brak.

Gorąco polecasz? Ja ci gorąco polecam pierwszego Hidden & Dangerous [v Deluxe] :clever:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostSo 31 lip, 2004 14:03

yee jest za free, szkoda, że nie działa jak należy - mianowicie coś nie tak z grafiką - gierka nie trawi najnowszych kart ;/
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 31 lip, 2004 14:06

lol, jak nie trawi jak trawi? [ I do tego jej smakuje! ]

Mam GF4T 128 MB, raczej w miarę nowa karta [ Do starych jeszcze zaliczyć jej nie można ], wszystko działa ok i w ogóle jest pięknie i wszyscy są happy. SS-ajmy się together :rotfl2:

Dodane: Ech, to możesz tylko żałować SiD. Nie wiem czy jest na to jakiś sposób :?
Ostatnio edytowano So 31 lip, 2004 14:18 przez Jon, łącznie edytowano 1 raz
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostSo 31 lip, 2004 14:09

Ekhm mojego GF FX 5700 nie chce obsłużyć należycie - mianowicie nie mam wogóle czcionek i po kilku minutach walenia klawiszy w ciemno zdaża mi się włączyć jakąś misje, w której nie mam nic poza żołnierzami, którymi prowadze - żadnych opcji, czynności, celowania. Tylko ten nieszczęsny widok TPP i cycle przez oddział.

Dodane: Nie nie mam czego żałować, za to Biblioteki kegetysa działają mi należycie :DDDD
Ostatnio edytowano So 31 lip, 2004 14:31 przez SiD, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

MatKat

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 21:31

PostSo 31 lip, 2004 14:12

:spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostSo 31 lip, 2004 14:28

MatKat napisał(a)::spoko:


No tak, a o co chodzi ? :roll: :?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

MatKat

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 21:31

PostSo 31 lip, 2004 14:29

Ta gra jest super!
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 31 lip, 2004 14:34

... w przeciwieństwie do twych cholernie rozbudowanych komentarzy. :???:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostSo 31 lip, 2004 14:51

Spokojnie panowie. Gierke polecam z wielu względów wymienionych powyżej.

Jeśli chodzi o wymagania to z tego co się orientuje wszystko chodzi bez problemów.

Mi na Athlonie 1.7Mhz i GF2 MX400 chodzi bez problemu.
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostSo 31 lip, 2004 15:19

Grę mam już od dłuższego czasu, i spodobała mi się od samego początku. Duża różnorodność broni, jeszcze większa lokacji (Afryka, Norwegia, dżungla, lodowiec....) no i możliwość kierowania pojazdami naprawdę dają dużego plusa tej grze. Dodatkowo świetna oprawa muzyczna, piękna grafika i realistyczne odgłosy sprawiają, że jest to obowiązkowa pozycja każdego miłośnika gier II W¦ :]

Wysłany Sob 31.07.04, 15:22:

Zapomniałem dodać oczywiście, że jest to bardzo rozbudowana gra. Misje w kampanii są liczone w dziesiątkach (naliczyłem grubo ponad 30) :)
Ostatnio edytowano N 01 sie, 2004 13:50 przez Jerry, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 31 lip, 2004 15:53

WOW :shock: Jezu... kto ma pożyczyć 100 zł? :???:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Watchdog

PostN 01 sie, 2004 13:35

A ja tu coś od siebie dodam...odnośnie H&D Deluxa ...zassałem ,odpaliłem i .....sie przeraziłem ...ta wersja jest spathowana ,i poziom trudności jest nierealny ,mozecie wieżyć lub nie ale nie przeszedłem pierwszej misji bez straty choć jednego żołnierza ,niemieccy snajperzy mają niesamowity wzrok [mgła im nie ogranicza jego wogule]...po którymś dziesiętnym podejściu do tej misji zraziłem sie kompletnie ,a pamiętam tą gre przeszedłem wcześniej 2 razy.
Tak więc gierke odinstalowałem i usunołem.....zresztą i tak nie mam chęci na granie....

O apropo...zawsze to mówie do tej gierki [delux]...na zachodzie H&D Delux jest udostępnione na serverach za free [reklama dla H&D II ] ....a u nas kochany Play It wydał ją na nasz rynek za 70zł .......czy to nie jest śmieszne wręcz żałosne .........umowa sie nie skączyła to prubuje kolejne cenne złociszcze z graczy zedrzeć .................. dlatego cenie CD-Projek -bo oni sa stworzeni dla gracza [a przy tym dobrze zarabiają] a nie dla pieniędzy. :aniol:
Offline
Avatar użytkownika

zwojek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:23
  • Lokalizacja: Houdan

PostN 01 sie, 2004 13:51

H&D 2... ja grałem w demko i... odinstalowałem je, bo ?? ta gra nie dosięga nawet do paznokci u stóp Flashpointowi. O ile wiem nie ma edytora misji, czyli nawet jakby to było objawienie Boskie to ta gra nie ma tak dużej żywotności w trybie SP co Flashpoint. Proste.

PS: To jest moja opinia i z pewnością wielu z Was nie będzie się z nią zgadzać :twisted:

PS 2: I tak Flashpoint jest najlepszy na świecie w SP :razz:
Offline
Avatar użytkownika

MatKat

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 21:31

PostN 01 sie, 2004 14:11

PS: To jest moja opinia i z pewnością wielu z Was nie będzie się z nią zgadzać



zwojek, skąd wiedziałeś?
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron