Teraz jest Pt 29 mar, 2024 11:42


Call of duty II

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

eagle_1

Kapral

Kapral

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Cz 29 lip, 2004 10:26
  • Lokalizacja: DANZIG

PostSo 05 lis, 2005 10:59

W najnowwszym CDA (tym z Flashpointem Gold :grin: ) znalazłem demo CoD2. Prędko poszedłem do kompa, aby je zainstalować. Po zainstalowaniu oczywiście je odpaliłem. I jak wrażenia? Niesamowite! Siedzisz w ciężarówce, myśliwce latają ci nad głową, niszczą brytyjski czołg jadący przed wami, a gdy już wjeżdżasz do El Daby (miasto które jest waszym cielem), dostajesz się natychmiast pod ogień MG42. To tyle o moich wrażeniach. Reszty nie powiem, ale i tak jest świetnie :twisted: .

Na pewno będzie demo nr 2 tak jak w przypadku jedynki:) Nie wiesz jaki granat poleci? 4 - dymny G- odłamkowy. nie rozumiem tego:) muszę przyznać,że muzyczka napoczątku czyli jeszcze w ciężarówce jest zapierdzista:D wie skąd można ją ściągnąć?:>


Wojtek, otwierasz jakimś programem rozpakowywującym (najlepiej WinRAR'em) plik "iw_02.iwd". Tam znajdziesz folder "sounds", a w nim "music". Teraz całą zawartość folderu "music" rozpakowywujesz tam gdzie chcesz. Miłego słuchania.
Papa Bear, tu Eagle_1. Rodzaj tematu został wybrany, a opcja Szukaj włączona. Prztgodowuję się do dyskusji. Odbiór.
Papa Bear do Eagle_1. Rozpoczynaj akcję. Tylko pamiętaj, aby nie off-topicować. Bez odbioru :]
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostSo 05 lis, 2005 11:20

A ja mogę powiedzieć że gra ja jest straaaaaaasznie krótka (na 3 wieczorki). O ile motyw Stalingradu i Afryki był jakaś tam nowalijką o tyle już kampania Amerykańska(i końcówka angielskiej) to powtórka z rozrywki no i jeszcze ta końcówka, pojawia się nagle i chcesz więcej (trochę to się kłóci z tym, co mówiłem wcześniej na temat kampanie amerykańskiej ale oczekiwałem że jednak zrobią tą kampanie niemiecką). Trzeba przyznać że AI zostało znacznie usprawnione a graficznie prezentuje się wyśmienicie :). No i trochę to za łatwe jest przez tą nowalijkę z HP (na innym poziomie niż hardned pograć się nie da :d). Jest jeszcze jeden denerwujący babol, wg ekipy z CoD2 Niemcy używali tylko Panzerkampfwagen II Ausf J w Afryce... (dopiero pod koniec kampanii brytyjskiej pojawią się tygryski).
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.

Rainbow

PostSo 05 lis, 2005 11:29

Grę przeszedłem w dość krótkim czasie - 3 dni. Pierwsze co się rzuca na wierzch to naprawdę dobra grafika - przynajmniej u mnie :twisted: Po uruchomieniu i chwilowej gry, gra mnie zawiodła. Znowu wszystko zaskryptowane na maxa. Fizyka, o której tyle gadali też niezbyt ciekawa. Gra praktycznie rozkręca się dopiero w brytyjskiej kampanii od lądowania na plaży - DDay. Misja jest tak dobra, że może konkurować z omahą z Medala. Kolejne misje są również ciekawe. W trybie MP możemy znaleźć misje z CoD1 na nowej grafice itd. Ogółem gra fajna, ale ciągła skryptowość to nie przyszłość gier komputerowych. Ponad to duże wymagania, bo jednak czasami potrafi przycinać.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 05 lis, 2005 13:33

To było Pointe Du Hoc, i nie brytyjczycy, tylko amerykanie kurcze...

Powiem tak, grałem jedynie w demka H&D2 [i tak chodziły niezbyt zadowalająco :/], tzn H&D2 i H&D2SS [Sabre Squadron] i mogę powiedzieć, że choć CoD2 jest pewnie fajne, to z ww. genialnymi gierkami dzielą je lata świetlne. Nie ten poziom, po prostu. W dodatku ta krótkość i oskryptowanie... lypa, naprawdę.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 06 lis, 2005 15:07

a moze jest tez np Gold Bach i sa tam brytyjczcy?
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostSo 03 gru, 2005 18:02

Dzis wszedłem w posiadanie CoD2 i co moge napisać? Hmm...zakończyłem już kampanię rosyjską za pierwszym razem, bez wyłączenia gry. Aż sie boje, że tą grę przejde za szybko i zostanie ona odstawiona do szafki. Według mnie zbyt mało zmian w stosunku do "jedynki". Ten sam engine graficzny i animacje. Muza i dzwięki bardzo fajne i jak narazie chce się grać. Wracam do zabawy :wink:
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostSo 03 gru, 2005 19:22

Ludzie co wy mówicie? Stalingrad nowalijką ? To jest Odgrzewany kotlet ten Stalingrad(chociaż fajny był). Ale gierca wymiata :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostSo 03 gru, 2005 19:37

zbyt mało zmian w stosunku do "jedynki". Ten sam engine graficzny

Jesteś tego pewien? :razz: ;-)
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostSo 03 gru, 2005 19:40

Barbarian napisał(a):
zbyt mało zmian w stosunku do "jedynki". Ten sam engine graficzny

Jesteś tego pewien? :razz: ;-)


2 tygodnie temu ukończyłem United Offensive tak więc widze, że zmian jest niewiele :). Owszem jest masa usprawnień jednak engine pozostał ten sam.
BTW: rosyjska kampania, chyba 3 Misja, w której pokonujemy drogę w rurach nad dworcem. Ahhh kule przebijające metal, pojawiają się dziurki w których zaczyna przeświecać dzienne światło. Niesamowita dbałość o detale :wink:
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 03 gru, 2005 20:27

Na mnie jakos ta kontynuacja nie zrobila na mnie wrażenia... :)
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 03 gru, 2005 22:31

Mirage: pragnę zauważyć ich śmierdzi tu takim scryptem...strzel sam w tą rurę:D to zrozumiesz o co mi chodzi;)
gra swietna tak jak Cod1. narazie gram cały czas w kampanię rosyjską gdyż nie nawidzę takich klimatów i chcę najlepsze na koniec zostawić;)
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostSo 03 gru, 2005 22:59

A ja się już męcze na pustynii. I musze powiedzieć, że kręcą mnie te klimaty 8) - przypominają się misje na pustynii z H&D 2 :) Giera wymiata, według mnie najlepszy FPS (temat - II wojna światowa) w tym roku. Hmmm....nie grałem jeszcze w nowy MoH - z resztą nie wiem, czy jest juz w Polsce?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 04 gru, 2005 13:12

Nowy MoH...?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 04 gru, 2005 18:21

wojna na pacyfiku??
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 04 gru, 2005 18:52

Wojtek...jezeli ty to uwazasz za nowe....
Wroce do tematu : przeciez na PS2 wyszlo MoH wojna w Europie (albo zamiast wojna bylo cos innego..nevermind)i nawet na MTV widzialem reklame tego MoH...jednak teraz ani widu ani slychu zeby na PieCa wyszlo (mimo ze w reklamówkach pisze PS2 i PC/DVD)...
Amen
Poprzednia strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron