Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:39


Call of duty II

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

Call of duty II

PostWt 21 cze, 2005 00:59

Co sądzicie o kolejnej odsłonie call of duty? Czy będzie to wspaniała gierka w którą będziemy grać latami (tak jak half-life czy ofp :D ), czy gniot o którym bdziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć (tak jak unreal II)? Uprzejmie prosze o wasze opinie w tej sprawie :P .
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostWt 21 cze, 2005 11:38

miejmy nadzieje że będzie jak jej poprzedniczka Call of Duty , do teraz sobie od czasu do czasu gram na SP lub MP .grafika się ładnie prezentuje , ale narazie są tylko screeny....
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

DeviAnCE

Major

Major

  • Posty: 611
  • Dołączył(a): So 07 sie, 2004 12:09
  • Lokalizacja: Terra

PostWt 21 cze, 2005 11:59

Na E3 były także i trailer'y ...
We do not know death... only change. We cannot kill each other without killing ourselves.
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostWt 21 cze, 2005 12:07

Grałem w CoD i CoD:UO i po obu częściach mam pozytywne wrażenia. Oby dwójka nie zepsuła tej dynamiki misji i tego klimatu
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostWt 21 cze, 2005 13:20

Dla mnie najgorsze w zbliżającej się premierze call of duty2 jest fakt iż będe zmuszony wymienić grafe, płyte główną i dokupić ram'y :neutral: . Właściwie stawiając pytanie czy cll of duty2 będzie dobrą grą, w gruncie rzeczy chodzi oto czy call of duty2 spełni oczekiwania graczy.
Oby dwójka nie zepsuła tej dynamiki misji i tego klimatu

Teoretycznie w dwójce nie powinno zabraknąć klimatu i akcji. Czekają nas przecież walki w Afryce i lądowanie w normandi (ciekawe ile "chwytów" z moha zostanie wykożystanych CoD2). Ale jak będzie to czas pokarze a gracze rostrzygną :razz: . Jak na razie podzielam obawy/nadzieje JaFranek'a.
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostWt 21 cze, 2005 16:11

z tego co widzialem na filmikach to Franek nie masz się o co martwic;)a ja o sprzet tez nie:D
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostPt 12 sie, 2005 13:23

Ludzie: Jeśli możecie. podłącznie głośniki od kina domowego do kompa. głos na maxa i obejrzcie ten filmik...kopara mi opadła....myślę,że moj radeon 9700 pro nie wytrzyma czegos takiego..spojrzcie na te mundury....textury tak realistyczne..no i ta akcja...panie i panowie
"Approachin' Pointe Du Hoc 3 Miles West Of Omaha Beach"
http://www.fileplanet.com/155951/150000 ... ding-Movie
ps. jak się czyta to "Du Hoc"?:D
ps.2 co oni mówią bo nie rozumiem:D 30sec. i co dalej?:D
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostPt 12 sie, 2005 18:19

Kolejna łupanka(aczkolwiek klimatyczna i caaaaałkeim fajna :razz: ). Lecisz z karabinkiem i tłuczesz po kolei Niemców, czołgi, Niemców, samoloty i znowu Niemców.... Przypominam autorom gry, że podczas II wojny światowej postronie "złych" nie walczyli tylko Niemcy.

P.S. To prawda, ze będzie można pograc Niemcami??
..|..
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 13 sie, 2005 13:00

tak to prawda. no ale w normandii chyba byli źli tylko niemcy:D brytyjczycy będą walczyć w Afryce to może Włosi też sięznajdą:)
Offline

Mr0Buggy

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 08 cze, 2005 17:07

PostSo 13 sie, 2005 13:50

Mają być cztery kampanie, napewno będziemy grali: Jankesami w Normandi, Angolami w Afryce (apropo włochów, na trailerach było tylko Afrika Corps) i Ruskimi (no, to też nie jest do końca pewne, w oficjalnym trailerze był tylko widok na jakąś fabrykę [Stalingrad ??]). Co do czwartej, zdania są sprzeczne. W oficjalnym trailerze było widać także Angoli w leśnym camo, bynajmniej nie na pustyni, może to będzie kampania na końcu której ewakuujemy się z Dunkierki :D , czyli kontyngent brytyjski wysłany na pomoc francuzom.
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 13 sie, 2005 15:22

albo Gold Beach ?brytyjczycy mieli tam takie mundury..a powiecie jak sie czyta to Du Hoc i co mowia w tym filmiku w 1. sekundach? 30sec i co tam dalej bo nie rozumiem zabardzo mi glosniki szumia:D
Offline

Mr0Buggy

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 08 cze, 2005 17:07

PostSo 13 sie, 2005 16:16

Zdaje się że "May God be with you", ale sam nie jestem pewien bo "...morza szum, ptaków śpiew..." zagłusza wszystko. A jak się to czyta Du Hoc ?? Muszę znależć "Najdłuższy Dzień" to napiszę. Co do Gold Beach, nie mówiłem że widać Angoli na plaży (to tylko takie moje przypuszczenie), po prostu Angole walczą w tych swoich śmiesznych "talerzo-podobnych" hełmach w jakimś lesie, zapodam to na screenie poniżej:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 13 sie, 2005 20:22

tak wiem o co Ci chodziło. ale z tego co wiem brytyjczycy nie wrócili na wyspy zaraz po Gold Beach:) walczyli dalej w tym też w lasach. zresztą czy musieli by wszystkie smaczki pokazywać w trailerze? na pewno nie:D więc może i będzie Gold Beach.... ja bym chciał chociaż po 1 misji np Kanadyjczykami..fajnie by było o Caen..i spotkać polaków może hehe
dzięki za May God be with You..faktycznie..może pasować:Dchociaż.....mi się wydaje,że słyszę tam "stop" i "ain't" ale może mi się wydawać:)thx jeszcze raz
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostSo 13 sie, 2005 21:39

tak to prawda. no ale w normandii chyba byli źli tylko niemcy:D

No ja nie chce nic mówi ale na froncie wschodnim byli jeszcze Węgrowie, Rumuni, norweskie SS, Finowie i wiele pomniejszych państewek o których nikt nigdy nie pamięta(ciekawe czy doczekam się kiedyś shotera we wrzesniu 39??)
Tak wracając do tematu. O kanadyjczykach raczej zapomnijcie mane szanse. Prawie brak. Może wkońcu powspiera nas dywizja Generała Maczka? Ja bym chciał powalczy w szeregach rengersów lub rosyjsich dywizji syberyjskich pod Moskwą. Licze również na El-Alamain albo Tobruk. Ale może kiedyś :neutral:
Ja tam czekam sobie na Obivilona :razz:
..|..
Offline
Avatar użytkownika

Wojtek

Major

Major

  • Posty: 506
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 13:40
  • Lokalizacja: Poznań

PostN 14 sie, 2005 19:11

na fronice wschodnim . a cytujesz moją wypowiedź na temat normandii..coś nie pasuje nie:D shoter we wrześniu '39? Battlefield 1942: Forgotten Hope:) 2 mapy z Polakami
Następna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości