Teraz jest Pt 29 mar, 2024 08:13


Mafia - the game

Rozmowy na temat innych produkcji.

Lubisz grać w Mafie??

Tak
16
73%
Nie
6
27%
 
Liczba głosów : 22

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Zabix

Major

Major

  • Posty: 931
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 11:30

PostN 28 sie, 2005 11:23

Wybacz ale to jest moje zdanie? O kurde ale mnie pojechałes...
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostN 28 sie, 2005 11:37

Panowie Zabix i Mitnic bez takich tekstów proszę...
Offline
Avatar użytkownika

Keller

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): Pt 10 cze, 2005 13:57
  • Lokalizacja: Szczecin

PostPt 02 wrz, 2005 17:51

Miałem, 3CD połamałem i ani razu nie zagrałem... to właśnie znaczy mieć kłopoty z mafią.
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostPt 02 wrz, 2005 18:44

Mafia jest grą ,na którą czekałem z niecierpliwością od pierwszej wzmianki w CDA. W tedy to stwierdziłem że wyszła gra zrobiona specjalnie pod mój gust. Po premierze się nie zawiodłem Czesi znowu udowodnili że jak chcą to potrafią stworzyć grę na wysokim poziomie. Przepiękna grafika, dopracowane samochody ( no może poza deską rozdzielczą ), ogromne miasto i wszystko przy małych wymaganiach ( gra mi chodziła na full detalach w rozdzielczości 1024 x 768 bez większych skoków ( 1.2 GHz, 328 ram gf2 mx 400 ) ). Na duży plus trzeba zaliczyć misje ,które są zróżnicowane i ciekawe.
Mafie oczywiście przeszłem, no może nie całą. Nie zdołałem przejść dwuch misji w FR Extrime. Tej z taksówkami i ciężarówką która nie może zwolnić poniżej 30. Mafia należy do pierwszej trójki moich ulubionych gier.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Diesel

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 12:45
  • Lokalizacja: Lublin

PostPt 02 wrz, 2005 20:10

Wyścig był trudny, jeśli ktoś nie zainstalował patcha 1.10, a na pirata się tego nie dało zrobić ;-)


l.o.o.n.y napisał(a):www.mafia.tpp.pl --- oficjalna polska strona o Mafii (chyba od roku w przebudowie)

Od dwóch lat jak już.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostPt 02 wrz, 2005 20:36

Oj tak. Był i to bardzo trudny. Nie zapomnę go do końca życia, mało przez niego nerwicy nie dostałem :twisted: Pamiętam, że nie można było się zbytnio rozpędząć, by nie uderzyć np. w skałę, bo od tego momentu bolid jechał dużo wolniej, a przednie koła były jakby pokrzywione, natomiast gdy dachował misję trzeba było rozpoczynać od nowa. Ja osobiście na początku wypracowywałem sobie bezpieczną przewagę, a później już tylko uważałem na zakrętach.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mirage

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1306
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 21:22
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostPt 02 wrz, 2005 20:38

JaFranek napisał(a):(...)i ciężarówką która nie może zwolnić poniżej 30.


Tą akurat mi sie przejść udało, nie przeszedłem kilku innych, które były niesamowicie trudne, ale i zarazem bardzo wciągające :wink:

JaFranek napisał(a):Mafia należy do pierwszej trójki moich ulubionych gier.


Zdecydowanie popieram...
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostPt 02 wrz, 2005 21:35

Tak czytam wasze posty i zastanawiam się, co wy takiego trudnego widzicie w tych wyścigach w Mafii. Przecież to była jedna z najprostszych misji. Po dwóch próbach przechodziłem ja za każdym razem bez problemu na pierwszym miejscu ( a nie uważam się za jakiegoś eksperta od samochodówek ). Należy tylko pamiętać, aby nie robić gwałtownych ruchów i łagodnie zwalniać przed zakrętami.
Acha zapomniałem o jednej kwestji. Instalowaliście sobie jakieś dodatkowe pojazdy :?: Niektóre są naprawde nieźle zrobione.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Diesel

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 12:45
  • Lokalizacja: Lublin

PostPt 02 wrz, 2005 23:46

JaFranek, kurde napisałem, że wersja 1.0 miała bardzo wysoki poziom trudności w wyścigu, natomiast po zainstalowaniu patcha 1.10 poziom został obniżony... :neutral:

Samochody owszem, instalowałem, szczególnie podobał mi się LandRover i Audi S3 oraz Mustang (fajnie się zgniatał po uderzeniu w słup :twisted: ).
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostSo 03 wrz, 2005 11:43

Diesel napisał:
JaFranek, kurde napisałem, że wersja 1.0 miała bardzo wysoki poziom trudności w wyścigu, natomiast po zainstalowaniu patcha 1.10 poziom został obniżony... Neutral ...


A skąd Ci przyszło do głowy ,że ja na patchu grałem ?? Cały czas mówiłem o wersji 1.0.
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostSo 03 wrz, 2005 12:00

Przyznaję , wyścigi wygrałem ( jak pierwszy raz grałem) chyba za dwudziestoktórymś podejściem :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostSo 03 wrz, 2005 19:27

A ja nie przeszedłem w jeździe Extremalnej z tą ciężarówką i jeszcze z uciekającym samolotem.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

żuker

Major

Major

  • Posty: 517
  • Dołączył(a): Wt 22 lut, 2005 18:40
  • Lokalizacja: Naugatuck CT; USA

PostSo 03 wrz, 2005 21:37

Ja wyscig przeszedlem za drugim razem, gra bardzo mi sie podobala. Ciekawe czy bedzie druga czesc?
Jaka byla wasza ulubiona misja? Moja to ta w kosciele, co jest pogrzeb goscia. I jeszcze jedna na parkingu pietrowym.
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostSo 03 wrz, 2005 21:45

Mnie się podobała misja co na opuszczonej farmie było ( gdzie desz lał) :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostSo 03 wrz, 2005 22:00

A moja ulubiona to ostatnia '¦mierć sztuki'. ¦wietna misja i trudna. No i jeszcze świetna misje była 'Omerta'. Ogólnie wszystkie misje są fajne, i najlepsza misja skradankowa czyli 'Odwiedziny u bogaczy".
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron