Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:47


Hidden & Dangerous 2 team sabre

Rozmowy na temat innych produkcji.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

Hidden & Dangerous 2 team sabre

PostPt 27 paź, 2006 13:29

Szukałem na google oraz na stronach związanych z grą i nie znalazłem więc się pytam tutaj na forum
Mam problem z przejściem 1 planszy w dodatku Team Sabre problem może wydawać się błachy ale jakoś nie potrafie dać sobie rady z nim
Wchodze drużyną do bazy wroga tam gdzie są koszary zabijam wrogów i niby wszystko dobrze tylko nie potrafie dostać się do dalszej części bazy wszystkie bramy są pozamykane i nie mają w sobie możliwości interakcji chodziłem wszędzie zaglądałem gdzie popadnie lecz nigdzie nie potrafie znaleźć wejścia do dalszej częsci bazy za tym murem już nawet zaczełem podejżewać że to jakiś bug wersji w grze.
Proszę więc o pomoc
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostPt 27 paź, 2006 13:36

Poradnik (by GOL) jest w katalogu z grą :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostPt 27 paź, 2006 13:48

Nooo nareszcie przejde tą plansze :grin: ale ten plik z poradnikiem był zamaskowany :razz:
Dzięki volt
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Ingram

Major

Major

  • Posty: 567
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 15:26
  • Lokalizacja: z Bydgoszczy

PostSo 28 paź, 2006 13:03

1 plansza? Ta z bazą Ubootów?
Specjalnie trudna ta plansza nie jest, trzeba tylko dobrze dobrać uzbrojenie i najlepiej by jednemu z ekipy więcej TNT niż amunicji bo jest sporo do wysadzenia.
Też trzeba dobrze rozplanować broń.
Mój oddział miał 2 steny z tłumikiem, 1 springfielda i 1 BRENa albo znowu Sten.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostSo 28 paź, 2006 13:23

Mmm... a mnie rozbraja respawn wrogów w misji gdzie trzeba uratować pilotów z Oazy... jej, chyba pół żołnierzy stacjonujących w Afryce się tam zbiegło, tylko po to by wyeliminować mój czteroosobowy team SAS'ów... Pierwsza misja była całkiem fajna, miała klimat. Pamiętam że było tam wiele bram zamkniętych, albo miejsc nie do przejścia. Team z którym przeszedłem tę misję składał się z dwóch szturmowców ( Sten, nie pamiętam czy wytłumiony, oraz najlepiej po kilka, 3-4, granatów ) plus żołnierz z Bren'em i jeden z ładunkami wybuchowymi... jakaś lekka broń, bodajże M1 Carabine, i od kupy granatów...

PS. Można by było zrobić z tego jakąś ciekawą dyskusję na temat przechodzenia danych misji itd. ;)

Powrót do Inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron